aada

Aizsāka me 

me
aada
30.04.2006 12:09
Vai kaads no jums ir izmeginaajis Proactiv Solution? Ja jaa, vai tas paliidzeeja pret pinneem? Luudzu neatbildeet tos, kam nav aadas probleemas. Paldies jau ieprieksh :)
bitite
Re: aada
11.05.2006 21:19
Personiigi es neesmu meegjinaajusi, bet mana draudzene to lieto, vinjai ir ljoti problemaatiska aada(palielinaatas poras) un vinjai manaami samazinaajushaas pinnes, un vinja ir lielaa sajuusmaa par sho produktu! Jo shis ir pirmais produkts, kas vinjai patieshaam paliidz attiiriit aadu...pie tam nekairina to! Es ieteiktu izmeegjinaat!me rakstîja:
Re: aada
11.05.2006 21:22
Bljiiiiiiinnnn....
ej taksh labaak uz ss.lv :D

lai gan interesants veids kaa reklameeties.


P.S.
kuraa aptiekaa var nopirkt sho briinumliidzekli?

P.P.S.
es varu dabuut labaaku kjiimiju pret pinneem. Vieniigi 2 nedeeljas saulee nedriixt raadiities, bet peec tam aada kaa ziidainja pakalja. Par blakneem nestaastiishu ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: aada
11.05.2006 21:22
ðodien par ðo brînumproduktu lasu ðajâ forumâ jau 3ðo reizi - ðeit izplatîtâji paði ar sevi sarunâjas vai kâ?
Re: aada
11.05.2006 21:24
Noela

A Tu to linku palasi- atkal unikâla formula un kosmosa tehnoloìijas ;-)

Un nosaukums ;-)
Re: aada
11.05.2006 21:26
Esmu 99% paarliecinaats, ka pirmais atbildeetaajs ir pats jautaajuma uzdeveejs :)

Bet par to kjiimiju pumpaam es nopietni. Kad no steroiidiem saak mesties tonnaam pumpu un tuvojas machi, tad ir viena aatraa recepte. Nez vai tauta gribees to pielietot vieniigi :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: aada
11.05.2006 21:26
Skiet pashi ar sevi sarunaajas... tas lien pa visaam malaam aaraa no vairaakiem komentiem... Un vai tik sho liidzekli var dabut vieniigi pasuuutot... maksaaja ap 40 ls.. kas nemaz nav maz... un to visu komplektu shaubos vai vajag.. nafig 3 veidu losjonus pirkt. Nee nu labs veids kaa notirgot peec iespeejas vairaak.. cik sapratu taada lieta kaa sejas kreems tur vispaar neietilpa... bet toties 3 losjona paveidi... viens dienai, otrs naktij.. a treshais kam? ja jau shamie darbojas katrs 12 h dienaktii.... interesanti..
blood
Re: aada
11.05.2006 21:29
aaahaaaaaa
Re: aada
11.05.2006 21:29
Mateus - vai tâ bûtu urînterapija vai kas tamlidzîgs?
Re: aada
11.05.2006 21:33
Noela
nee... lai gan to vecie sportisti izmantoja. Ir shis tas daudz daudz iedarbiigaaks, bet ir kaitiigs. LJOTI kaitiigs. Neatceros tagad no galvas to nosaukumu, bet taa bija uz aadas smeereejama shkjidra viela. Kad sasmeereejas, to vietu nekaadaa gadijumaa nedriikst pakljaut UV iedarbiibai. jaasmeeree ik peec kautkaadaam 2 dienaam laikam bij un 2 ned laikaa neviena pumpa. Un te iet runa par gadijumiem, kad piem visa mugura strutaina.

Pats neesmu meegjinaajis, jo man taadu kjiimijas devu nav bijis, lai taa izmestos pumpas, da i tas ko lietoju bija tiiraakais no pieejamajiem. Nu jaa... un fitness machos arii nesanaaca piedaliities. Taadeelj uz sevis neesmu meegjinaajis.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: aada
11.05.2006 21:34
Ar vienu íîmiju uzdzen pumpas, ar otru dzen nost... oi, sportisti...
Re: aada
11.05.2006 21:36
mjââââ....
Re: aada
11.05.2006 21:36
Taada dziive :D

Lai gan to arii es neatbalstu. Taas ir galeejiibas, kuras man nav pienjemamas, bet ja cilveeki to dara... man nav zheel.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: aada
11.05.2006 21:39
nu Mateus, pie Vanaga biji jau?
Re: aada
11.05.2006 21:56
emmm... kaa lai pasaka... :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: aada
11.05.2006 21:58
Es ðodien biju :) Tâpçc arî iedomâjos ka Tu tak ar taisîjies
Re: aada
11.05.2006 22:31
Taisiijos jaa, bet vel neesmu aizgaajis. Iisteniibaa aizieshu uz vienu citu kliiniku. Tur cenas pieticiigaakas, bet arii labi koteejaas. Nezinu nosaukumu... kautkur briiviipar peernavas.... taa laikam bija... muteriite ar viiru turp staigaa. Abi baigi slavee...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 20?
Ziņa: