Intîma problçma

Aizsāka Marex 

Marex
Intîma problçma
01.05.2006 00:39
Man tâds diezgan delikâts jautâjums:

Esmu 18 gadus vecs un man ir problçma- priekðâdiòa it kâ iet pâri galviòai, taèu tur ir tâda kâ âdas lentîte (nezinu kâ lai to apraksta), nu visiem vîrieðiem tâda ir, taèu man viòa brîdî, kad loceklis ir, nu...sacçlies, tad viòa ir tik nostiepta, ka liekas, ka tûlît plîsîs. Kauns atzîties, bet savâ vecumâ neesmu vçl sâcis seksuâlâs attiecîbas, jo vienkârði baidos to darît jau minçtâ iemesla dçï. Varbût, kâdam ir lîdzîga problçma. Varbût, ka tâ nemaz nav problçma un es to pârâk saasinâti uztveru. Apgraizîðanu veikt nevçlos un arî pie urologa pagaidâm neesmu saòçmies aiziet.
Re: Intîma problçma
01.05.2006 01:17
"tad viòa ir tik nostiepta, ka liekas, ka tûlît plîsîs." Ja esot nostieptai Tev sâp, tad jâgrieþas pie ârsta. Ja nç, tad ðíiet viss kârtîbâ, ja nu vienîgi paðam traucç, liek justies citâdâk.
Marex
Re: Intîma problçma
01.05.2006 01:26
Nç, itkâ jau nesâp, bet ir baþas, ka viòa pârplîsîs kautko ar viòu darot.
Re: Intîma problçma
01.05.2006 21:10
ja tas tev rada tâdu diskomfortu, tad dodies pie ârsta. vismaz k-kâda rîcîba ðajâ sakarâ. sliktâk no tâ nebûs.
Re: Intîma problçma
01.05.2006 22:55
Marex

Ja nesaap tad nav probleemu. Lieto vien droshi savu mazo draugu. Ar laiku saitiite drusku pastiepsies.
Marex
Re: Intîma problçma
01.05.2006 23:01
Cerams. Bet ieðana pie ârsta jau ir cits stâsts. Esmu stulbs, bailîgs idiots un baidos/kaunos iet pie urologa. Zinu, ka tas ir stulbi, bet tâ nu tas ir un neko tur nevar darît.
Re: Intîma problçma
01.05.2006 23:11
Marex

Nu tad iztiec ar to saitiiti kaada ir. Pat tad ja vinja sapliist nekas fataals nenotiek. Vienkaarshi saapiigi.
Moljers
Re: Intîma problçma
01.05.2006 23:22
Dzîvo mierîgi, ja saplîsîs, tad viss pats atrisinâsies.
Chriss
Re: Intîma problçma
01.05.2006 23:36
Jâ, tikvien, kâ apkaunojums pirmâs meitenes priekðâ. Pçc tam jâmûk no valsts, jo meitençm ir draudzenes un, kâ zinâms, vîòas mçdz pïâpât. :)))
Re: Intîma problçma
02.05.2006 10:16
pirmkârt, tev nav jâkaunas par to, ka savos 18 neesi vçl pârgulçjis. vari ieteikt katru dienu to âdiòu braukât ðurpu turpu, nu tâdu kâ nelielu pastiepðanas vingrinâjumu! tad visas problçmas atrisinâsies. protams, ka ne uzreiz, bet ar laiciòu gan! bûs jau labi! =)
un sievietes jau tâdas lietas nepamana, ja vien nav ârstes!
Marex
Re: Intîma problçma
02.05.2006 22:44
Cerams, ka ar laiku tur viss paliks normâli. Ja nç, tad saòemðos un aizieðu pie urologa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: