kâ nosist drudzi

Aizsāka bebe 

bebe
kâ nosist drudzi
01.05.2006 20:12
kâ mâjas apstâkïos nosist drudzi? ðorît pamodos un ðausmîgs, angîna, kakls neþçlîgi sâp un temp 38,5. Guïu,knapi varu pastaigât. Esmu viena, nav kas palîdz. Nezinu vai saukt âtros. Izdzçru 6 paracetamolus bezrecepshu, drusku nokrita, bet tagad atkal atpakalj. Galvenais, ka rît jâbût uz kâjâm kaut cik.

Ko man dzert??? no mâjas zâlçm??? izdzçru vairâkas upsa c.
Re: kâ nosist drudzi
01.05.2006 20:15
Es dzertu zaalju teejas, sasegtos un guleetu.

Re: kâ nosist drudzi
01.05.2006 23:13
Paracetamols un daudz dzert. Dzert to kas garsho lai vairaak vareetu izdzert.
Re: kâ nosist drudzi
01.05.2006 23:20
Es gan angînai 38,5 nekur nesistu un no mâjas dienas 5 ârâ ar nelîstu. bet nu katrs bendç savu veselîbu kâ grib...

ko ïaudis iedomâjas kâ ÂP te lîdzçtu man pat fantâzijas pietrûkst...
Re: kâ nosist drudzi
01.05.2006 23:32
es sçdçtu nedçïu noteikti.
Cielaviòa
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 11:34
Vislabâkie pret drudzi ir Nimesil pulverîtis,notur t normas robeþâs 7 stundas,pie drudþa Paracetamols vispâr nelîdz...
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 11:44
38.5 vçl nav nekâda liela temperatûra, pietiks, ja koldrexiòus padzersi. un Nimesil patieðâm ir labs, bet to izraksta ârsts. ja lieta nav pârlieku nopitna, nevajag rît antibiotikas! Iesaku visiem iegâdâties aptiekâ propolisu spirtâ, ko var dzert! izrauj vienu èarku, kâdas 15 min. neko neçd un nedzer virsû, nâkamâ dienâ jau bûsi gandrîz vesels!
nekas tik labi nepalîdz, kâ propoliss. tikai vajag censties to dzert, tad, kad jûti pirmâs slimîbas pazîmes, lai izvairîtos no nepatîkamajâm sajûtâm slimojot!
Cielaviòa
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 11:56
serea

Par cik tad ,lai to propolisu spirtâ dzer un cik bieþi?
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 12:09
reizi dienâ pietiks, mazo ðòaba glâzîti vai vienu çdamkaroti!
mana drauga tçvs tâdu taisa un mani vienmçr ârstç. kâ tik jût, ka ìimenç kâds slims, tad tulît nâk ar savu propolisa èarku un visiem dod.
viòð gan ir nenormâli stiprs un negarðîgs un pçc tam îsu brîdi bûs nelaba dûða, ja par daudz vienâ reizç izdzerts, bet rezultâts ir tâ nelabuma vçrts!
tâ kâ - mçs esam vienîgie droðsirþi ar drauga tçti, kas to suslu dzer! un veseli kâ rutki! =)
vika
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 12:09
Nimesil var tâpat nopirkt, kaut skaitâs, ka uz receptçm, vismaz 3 - 6 pulverus. tas ir labâkais.
Âtro saikðana jau nu nav vajadzîga, liela t nav nekas bîstams.
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 12:10
labâk iztikt ar dabîgâm lietâm
Re: kâ nosist drudzi
02.05.2006 14:50
nimesill nav ta labkais risinajums... vismaz ne pret drudzi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: