Orâlais seks - morâla trauma

Aizsāka Ic 

Ic
Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 08:19
Kanâdas tiesâ kâda sieviete iesniegusi laulîbas ðíirðanas prasîbu, konkrçti minot iemeslu - nepatika pret orâlo seksu.


Kanâdâ dzîvojoðais pâris laulîbâ nodzîvojuði desmit gadus un viòiem ir viens bçrns, taèu tas neatturçja sievieti aizstâvçt savas tiesîbas un pârtraukt sev nevçlamo seksuâlâs apmierinâðanas veidu, redzot tikai vienu izeju - laulîbas ðíirðanu.

Kâ jau visiem pâriem ðíirðanâs gadîjumâ, viòiem tika piedâvâta laulîbas konsultanta palîdzîba, kas, iespçjams, varçtu atrisinât samilzuðo problçmu, taèu sieviete kategoriski atteicâs, piebilstot, ka tur nekas vairs neesot glâbjams.

Agrâk viòai nekas neesot bijis pret orâlo seksu, taèu pçdçjâ laikâ vîrs tikai to vien vçloties, gandrîz aizmirstot par savas sievas vçlmçm un interesçm. Viòai katru reizi tas sâk nepatikt arvien vairâk, loìiski radot nepatiku arî pret paðu vîru. Katrâ gadîjumâ tas ðo sievieti ir ïoti nomâcis, citâdi diez vai nonâktu tik tâlu - lîdz ðíirðanâs prasîbai.

Sieviete no vîra pieprasa katru mçnesi uz viòas bankas kontu pârskaitît prâtam neaptveroðas naudas summas, ko argumentç kâ atlîdzîbu par morâlo traumu un pazemojumu, kas viòai ðos pçdçjos gadus bijis jâpacieð
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 09:57
Tas jau vçl sîkums, citi liek kaíi mikrenç þâvçties un pçc tam sûdz mikroviïòu krâsns raþotâjus tiesâ, par to, ka nobeigusi savu kaíîti. Lûk - tâds sîkums - mikroviïòu krâsns lietoðanas instrukcijâ nav bijis minçts, ka nedrîkst mikrenç likt dzîvas radîbas. Sieviete prâvu vinnçja un saòçma vçl pamatîgu naudas summu. Drîz arî LV nonâks lîdz tâdam lîmenim!
madcynics
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 10:12
...murgs...
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 10:14
Vinji abi divi ir riktiigi suudabraalji. Katrs pa savam.
Trans
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 10:20
varbût vîrs tâ arî visu laiku nesaprata, kâda morâlâ trauma bijusi sievai. Varbût ðî ðim nepateica, ka lieta nepatîk, un pie tam nekurnçdama ar uzspiestu smaidiòu uz lûpâm izpildîjusi vîra vçlmes. Tagad to protams ir jâkompensç :)

Es diezgan skeptiski skatos uz morâlâm traumâm, gadîjumos kad, piedzen kârtîgas summiòas.

Îstenîbâ arî prostitûtas var visai viegli sevi pataisît par cietçjâm un no klientiem piedzît naudiòas par to morâlo kaitçjumu, ko ðîm nâcâs pârciest pârdodot savu miesu.
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 10:26
piesieties var par jebko, tikai jautâjums, cik cilvçks ir stulbs, lai procesu novestu lîdz tiesai?
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 10:48
Taapat var tiesaaties arii tradicionaalaa seksa gadijumaa paskaidrojot ka es nebiju gatava uz to ka viirietis manii ievadiis dzimumlocekli...
Nu bez ðaubâm, ka var!Jo tâ ir vardarbîba, ja notiek pret otra gribu
Trans > oga
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 16:12
ar to "gribu" ir tâ, ka "negribu" var iestâties postfaktum. Tad arî automâtiski notiek morâlâ trauma, jo "gribu" laikâ bija ilûzija, bet postfaktuma "negribu" momentâ iestâjâs ilûzijas sabrukums, kas izsauc neizbçgamu morâlo traumu, kâ jau pçc katra ilûziju sabrukuma.

Mûsdienu pasaulîtç, nodroðinâðanos pret negaidîtiem ilûziju sabrukumiem palîdz lîgumi.
piemçram lîgumi par sex attiecîbu veidu un bieþumu?
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 16:24
Protams ka nav aizliegts arii taadu liigumu nosleegt.
Tas nu bûtu varen amizanti! Îpaði tiem "kaislîgajiem" kungiem labâkajos gados, kas prec jaunkundzes.
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 16:32
Pasaule ir diivaina. Es savu sievieti peec vaarda liigums saaktu necieniit. Pat ljoti...
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 16:44
Nus, tagad ir ljaudis, kas nesaprot, kaa var dziivot lauliibaa bez liiguma par sexa biezhumu.... Kur nu kas exotisks veel vareetu paraadiities, ja nav mineets tik un tik punktos
Nâk prâtâ kâds vecs aforisms:
Òem savu vîra tiesu , cik bieþi vari, tad nebûs iemesla sûdzçties par sievas neuzticîbu.

Nu redzat- "vîra tiesa" ! Un kur sievas patikðana???
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 16:48
Taa beidzas lietas, kad cilveeki nemaak paust savas patikshanas un nepatikshanas -- savas veelmes. A kaa tas viirs vareeja zinaat, ka shii negrib, ja shii nesaka?
Nu vai tad tie veèi tupi ir!? Erogçnâs zonas sievietei jau neatrodas rîklç.
Nezinu kâ pârçjâs sievietes, bet es to varu izdarît tikai daþos mîïuma uzplûdos un ne jau reglâri.Ja man to LIKTU darît es arî pasûtîtu tâlâk....
Trans > oga
Re: Orâlais seks - morâla trauma
02.05.2006 17:14
gudras grâmatas saka, ka cilvçkam jebkura íermeòa daïa var bût vai kïût par erogçno zonu.

Kaut vai palasi biðíi par NLP un noskaidro "enkura" fenomenu, kas man liek domât, ka ðâdam pieòçmumam lielâ mçrâ ir taisnîba.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nlp_anchor

Bez tam, ja tavs vecis ir bagâts frukts, tu vari pieciest un nepasûtît, un tad pçc gada vai diviem, likt kârtis galdâ un piedzît piíi par cieðanâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: