Klizma pret depresiju

Aizsāka Ineta 

Ineta
Klizma pret depresiju
02.05.2006 09:29
Ilgstoði slimoju ar ðo kaiti, bet pçdçjâ laikâ man ârsts klât pie tabletçm vçl parakstÎja klizmas ik pçc 3 dienâm! Saka, ka tâs man palÎdzçðot izârstçties. Nezinu, vienu jau iztaisÎja, bija baigi pazemojoði un pretÎgi. Un vçl kâdas 5 gaidâmas! Vai tieðâm bez tâm nevar iztikt?
Re: Klizma pret depresiju
02.05.2006 09:35
nu ja jau ârsts saka, tad jau jâdara!
Aseksuaalaa
Re: Klizma pret depresiju
02.05.2006 09:56
Taa laikam ir shiis aarsteeshanas buutiiba - depresiiivu noskanjojumu aizstaat ar citaam emocijaam - re, pezemojums un pretiigums jau ir. Driiz buus arii dusmas, naids utt. :)
Re: Klizma pret depresiju
02.05.2006 10:00
ja pazemojums, tad ârsts tev to klizmu veic? jo paðam veicot klizmu tâ kâ nevajadzçtu bût pazemojuma sajûtai.
Re: Klizma pret depresiju
02.05.2006 10:51
Tas ir interesants piegaajiens. Kaa zinaams ar klizmaam var aarsteet praktiski visu :)
Re: Klizma pret depresiju
02.05.2006 10:54
Jaa, aizmirsu piebilst. Lai ieguutu speeciigu terapeitisko efektu klizma shajaa gadijumaa buutu jaataisa parkaa uz solinja.
Re: Klizma pret depresiju
02.05.2006 10:58
ku - ku!!! =) Laba ideja!
Ineta
Re: Klizma pret depresiju
03.05.2006 16:34
Klizmas man taisa sanitâre slimnîcâ, bet vienalga pretîgi! Ðovakar bûs vçl viena. Nu ir jau man tie aizcietçjumi kâ daudziem depresijas slimniekiem, bet vai tad nu nevarçtu ar tabletçm to lietu atrisinât!

Re: Klizma pret depresiju
03.05.2006 16:43
Lasiiju, ka arii dalja psihisku saslimshanu rodas no piesaarnjotaam zarnaam. Protams 6 klizmas - tas nav daudz. Tam jaabuut kompleksam pasaakumam.

Re: Klizma pret depresiju
03.05.2006 21:37
Vispaar liidz kaadiem seshdesmitajiem gadiem klizmas psihiatrijaa izmantoja plashi bet domaaju ka tagad tas ir atmests pilniigi. Tagad tak tauta uzreiz velk klizmai paraleeles ar perversijaam, seksuaalu uzmaakshanos un cilveektiesiibu paarkaapshanu. Bet citaadi tai proceduurai patieshaam piemiit zinaams atslaabinoshs un nomierinoshs efekts.
vot mislj!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: