pçkðòi resna

Aizsāka zentiòa 

zentiòa
pçkðòi resna
02.05.2006 09:50
Labdien, kas varçtu bût par iemeslu pçkðòam un ïoti straujam svara pieaugumam (6 kg mçnesî), ja çðanas un kustîbu paradumi nav mainîjuðies? palîdziet, esmu uztraukusies.

Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:00
un kur tie 6kg noslâòojas? kurâs vietâs?
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:03
vai lieto kontracepcijas tabletes?
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:19
Noslâòojas ïoti izteikti uz vçdera, gurniem, ciskâm. Tabletes lietoju gan, bet jau vairâkus gadus, ja tas bûtu no tabletçm, tad jau bûtu agrâk, ne? Ginekoloìe teica, ka tabletes neesot pie veinas.

Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:24
varbût kaut kâdi vielmaiòas traucçjumi, un çc tauku noslâòoðanâs vietas diagnozi noteikt nevar, katram tauki krâjas citur.
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:28
serea, vispâr ir tâdas kaites, kad pieaug svars un aug vçders, diezgan âtri tas notiek, bet tas nav no taukiem (un nav grûtniecîba). Tas ir tas ko gribçju noskaidrot un ðis gadîjums tad nav no tiem.

ja tauciòi krâjâs tâdas vietâs kâ uz gurniem un tml, tad tieðâm - vielmaiòas traucçjumi. Pie tam, ja tas notiek tik strauji, jâiet pie ârsta - sâkumâ pie ìimenes, un tad pie endokrinologa.
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:48
Vispâr tik tieðâm vçders aug visizteiktâk, gurni man vienmçr bijuði apaïîgi, tâpçc varbût liekas, ka tur arî, bet vçdera apjoms mainâs radikâli -gurni no 98 uz 100, vçders no 65 uz 80.

Re: pçkðòi resna
02.05.2006 10:51
bet tie ir tauki, vai kas cits?
negribu gan satraukt, bet mana tçva mâsîcai arî sâka augt vçders, izskatîjâs k â stâvoklî, pati gan izdila, nomira ar vçzi, kaut kâds slapjais vai kâ tur saucâs, îsti nezinu.
bet tev noteikti tas nav vçzis, kaut kas cits, bet ârstu gan obligâti apmeklç!
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 11:06
Paldies. Man gan ìimenes ârsts pateica,ka mazâk çst vajag. Man liekas, ka tie nav tauki, jo vçders ciets un tâds kâ sapûties. Laikam vçlreiz jâiet pie ìim. ârsta?

Re: pçkðòi resna
02.05.2006 11:12
ìimenes ârsti ir pavirði, ja ciets un tâ kâ sapûties, tad varçtu bût nopietni. aizej pie onkologa vai nodod asinsanalîzes!
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 11:45
zentiòa, cik Tev gadu vispâr ir?
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 12:29
23, bet kâda tam nozîme? Un vçl daktere ieteica pârbaudîties, vai neesmu stâvoklî, kaut gan uzreiz kâ ienâcu es viòai teicu ka neesmu.
Asinis varu aiziet nodot, bet prasîs, kâdas analîzes vajag? Es taèu nezinâðu. Tur ir visâdas pozîcijas.
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 12:29
23, bet kâda tam nozîme? Un vçl daktere ieteica pârbaudîties, vai neesmu stâvoklî, kaut gan uzreiz kâ ienâcu es viòai teicu ka neesmu.
Asinis varu aiziet nodot, bet prasîs, kâdas analîzes vajag? Es taèu nezinâðu. Tur ir visâdas pozîcijas.

Re: pçkðòi resna
02.05.2006 12:51
ir ir nozîme vecumam. Jo tad atkrît tas, ko es padomâju un ko serea teica par tçva mâsîcu (pilnîgi izslçgt nevar, bet procenti 99 ka nav tas ascîts, jo jauna vçl, un ginekologs ar pârbaudîjis).
par grûtniecîbu - Gulbja lab - HCG analîze. Bet mazâ laikâ tik âtros tempos vçders, ðíiet, neaug?
Ja nav problçmas ar vçdera izeju un gâzçm, tad atliek endokrinoloìiskas dabas problçmas, vai kas cits. Bet ne redzot Tevi, ne redzot analîzes, nekâdas diagnozes uzstâdît praktiski nav iespçjams, tâpçc mçs te nodarbojamies ar minçjumiem. (vari aiziet uz USG vçderam piemçram).
Zentiòai
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 12:53
Mana radiniece arî izskatîjâs tâ, it kâ bûtu stâvoklî - vçders auga aizvien lielâks, lîdz atklâja cistu. Tâ ka aizejiet pârbaudîties, tie pâris lati, ko samaksâsiet par vizîti bez ì.â. nosûtîjuma nav tik lieli, lai riskçtu ar veselîbu.
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 13:49
HCG nodevu kad sâka vçders redzami palielinâtries, bet negatîvs. Parasto testi taisîju vçl tikai viònedçï, negatîvs un nupat beidzâs mr, tâpec domâjams grûtniecîbu var izslçgt. Cistu var redzçt ginekologs vai USG? Vai to ARSâ taisa? Un kas ir ascîts (Noelas tekstâ)?

Re: pçkðòi resna
02.05.2006 14:02
ginekologs var sataustît (olnîcas tak tiek palpçtas) un USG var redzçt. Ascîts ir ðíidruma uzkrâðanâs vçdera dobumâ.

Bet meibî tâs tomçr ir gâzes, kas to vçderu padara cietu? Es jau saku - te var minçt "do pateri puïsa", tur reâli jâskatâs, jâpalpç utt.
zentiòa
Re: pçkðòi resna
02.05.2006 14:26
Ir arî gremoðanas problçmas, jâatzîstas, plus mr sâpçm lîdzîgas sâpes, reizçm vçdergraizes, utt.

Re: pçkðòi resna
03.05.2006 11:10
tad ko tu vçl gaidi? Marð pie ârsta!
zentiòa
Re: pçkðòi resna
05.05.2006 22:12
Aizgâju. Teica, lai padzerot zarnu tîrîtâjus - Ekokolon utt. Vai tas varçtu bût vienkârðs zarnu kûtrums? ar visâm sâpçm? Un tie kilogrami?

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 14?
Ziņa: