VISION

Aizsāka viesis 

viesis
VISION
02.05.2006 13:37
Labdien, sakiet lûdzu, kâdas atsauksmes par VISION?:)
Produkti tieðâm nav lçti, tâpçc gribçtos zinât, cik tie efektîvi utt.:)
Paldies!
Re: VISION
02.05.2006 14:03
Pilnîgs mçsls!!!!!!!



Esmu super dþeks!!!!
oga
Re: VISION
02.05.2006 14:14
Sliktâk nepaliks!
laura+
Re: VISION
02.05.2006 14:23
hvz, es no kaut kurienes antiox+ dabûju, padzçru - nekâdi ragi neizauga, krûtis tvirtâkas nepalika un vispâr nekâda efekta nebija. taka pateica, ka maksâ 15ls man nemaz negribçjâs beigt smieties.
nç vitamîniem
Re: VISION
02.05.2006 19:35
Pilnîgi garâm!!!Mamma pat parakstîjâs uz komplektu-sâkumâ vienîgâs izjûtas bija bieþâ skraidîðana uz tualeti,itkâ no attîriroðajiem,bet rezultâts nekâds!Bçrnu vitamîni pârdozçti ar kakao,pat riebîgi, un sîèi kâ slimoja,tâ slimo,vçlâk dzirdçju vçl ïaunâkas atsauksmes...
:}
Re: VISION
02.05.2006 21:25
NU TIK TRAKI , JAU NAV. VITAMÎNI IR LABI.MUMS PATIKA, LIETOJAM IK PALAIKAM, PROFILAKSEI UN NEPIECIEÐAMÎBAS GADÎJUMÂ ARÎ ÂRSTNIECISKAJÂS DEVÂS!!
Re: VISION
02.05.2006 21:30
sorry par manu neinformçtîbu - tie ir kâdu uztura bagâtinâtâji? Ja jâ - tad ko tie ârstç lietojot ârstniecisko devu?
laura+
Re: VISION
02.05.2006 21:43
vison tak vieni no pirmajiem latvijâ ievilkâs, ja ne paði pirmie. (fitlain tçvs bezmaz)
tie bij tie nezvçru, par kuriem lauku tantîtes sajûsmâ stâstîja, ka pilnîgi smiltis laikâ skalojot ar èuru. :DDDDD
Re: VISION
02.05.2006 22:29
â, es par tâdiem nezinu. man apjausma no herbalaifa sâkâs.
laura+
Re: VISION
02.05.2006 22:37
es varbût jaucu, bet aptuvenâ hronoloìija ir folla diagn., vision, herbalife, amway un neways, koraïïi, tadad fitline...
Re: VISION
02.05.2006 22:38
es neesmu tik informçta :) un par folla dg, amway, koraïïiem un neway es uzzinâju tikai ðeit (mana nostâja paziòâm laikam skaidra, viòi mani netraucç ar ðiem visiem) :)
laura+
Re: VISION
02.05.2006 22:41
jo mazâk par viòiem zin, jo labâk. man ïoti reti kâds vçl kaut ko piedâvâ no visiem izplatîtâjiem. laikam pârâk skarba. :)
Re: VISION
02.05.2006 22:42
astra
Re: VISION
02.05.2006 23:30
Ar savu nezinaashanu nav ko lieliities taapat kaa ar inteligjences truukumu.
>astra
Re: VISION
03.05.2006 09:40
pati maz saprati, par ko tu runâ?
daktere Dace
Re: VISION
03.05.2006 16:30
Es atvainojos, bet par kâdâm "ÂRSTNIECISKAJÂM DEVÂM" te ir runa???!!! Uztura bagâtinâtâjiem nedrîkst bût ârstniecisku indikâciju. Tâs ir barîbas papildinâjums uztura bagâtinâðanai, kas neko neârstç. Jâ, var veicinât daþâdus pozitîvus procesus organismâ, taèu nevar bût ne runas par kaut kâdâm "ârstnieciskâm devâm".
Re: VISION
03.05.2006 16:39
Shkjiet, ka Hipokraats to teica: lai juusu uzturs ir juusu zaales un juusu zaales ir juusu uzturs:)

>strawberry
Re: VISION
03.05.2006 17:04
hipokrâta laikâ tâdas tabletes nepazina, tad ârstçja ar vemðanas/caurejas izraisîðanu. tâ ka, cik daudz var atsaukties uz tâ laika medicînu... tik vai tâ, visus ðos izplatîtâjus neatbalstu. tikai tautu muïío, sastâsta, ka bezmaz visu var tâdu vai citâdu kapsulu kokteili izârstçt. tâ labâ paðsajûta ir norakstâma uz pâris komponentiem lielâs devâs, rutîns, niancîns, glikoze, þenðeòð utt. dod ïoti labu tonusu organismam un uzlabo paðsajûtu, bet NEKO neârstç.
Re: VISION
03.05.2006 17:18
Laikam vispirms jâtiek skaidrîbâ, kas ir slimîba un no kâ tâ rodas. Mani mana daktere ir muïíojusi daudz vairâk nekâ jebkurð UB izplatîtâjs.

>strawberry
Re: VISION
03.05.2006 17:55
nu tas jau arî ir skumji, ja es par savu terapeitu vairâk sajçdzu, lai gan man tikai íîmiía izglîtîbiòa. un jauna man tâ daktere, laikam savu diplomu nopirkusi. jûtu lîdz katram, kuram ir nevaïîgs/nekompetents ârsts, bet tâpçc uz ub mesties... neah... :)
Re: VISION
03.05.2006 18:01
Man UB netraucç, lai tik tirgo un pçrk kam vajag. Nekompetenti dakteri gan man traucç dzîvot. Jo es tomçr eju cerîbâ saòemt sakarîgu konsultâciju.

Re: VISION
16.05.2006 14:40
Interesanti, kas tad aptiekâm piegâdâ tos paðus vitamînus un uztura bagâtinâtâjus, ja ne izplatîtâji? Nav redzçts, ka kâda aptieka daudz tos pati raþotu! Tas nu visiem liekas normâli. Bet, ja kvalitatîvu preci piegâdâ izplatîtâjs tieði no raþotâja- patçrçtâjam, apejot aptiekas un ìim.ârstus, kas no tâ pamatîgi uzvârâs, tas vairs nav normâli. Un cik pçc tam paliek produktu paðizmaksai? Otrkârt, kâpçc neviens nepiemin, ka tieði no raþotâja var iegâdâties kvalitatîvas preces internetâ? Arî uztura bagâtinâtâjus un vitamînus, piemçram, Nutrilite, kas ir pirmie un vacâkie pasaulç kopð 1934.g. Informâcija ir pieejama jebkuram, vajag tikai to paanalizçt! P.S. Starp citu Vision sâkums ir 1996.gads.....
Re: VISION
16.05.2006 14:53
Ne jau par izplatîðanu parasti ðeit tauta cepâs, bet par to, ka daþi (ne visi) izplatîtâji piedçvç brînumainas îpaðîbas produktiem, kuru uzdevums ir tikai un vienîgi bagâtinât uzturu. Un sazin kâpçc daþi viòiem tic.
Re: VISION
16.05.2006 15:02
Starp citu, ja kâdu interesç informâcija elektroniskâ formâtâ pârdomâm- "par un pret", varu piedâvât par ðo tçmu amerikâòu ârsta dr.Vollka lekciju 'Miruðie ârsti nemelo'. Ârsts Vollks ðobrîd ir ïoti populârs Amerikâ. 1991. gadâ viòð tika izvirzîts Nobela prçmijai. Nosûtîðu uz e-pastu. Un nobeigumâ: Îss medicînas vçstures un virzienu pârskats:
2000. g. p.m.ç. – „Òem, apçd ðo saknîti!”
1000. g. m.ç. – „Ðî sakne ir mçles rîks, skaiti labâk ðo lûgðanu!”
1850. g. m.ç. – „Lûgðana – tas ir aizspriedums, izdzer ðo mikstûru!”
1940. g. m.ç. – „Ðî mikstûra ir nejauka, labâk norij ðo zâïu tableti!”
1985. g. m.ç. – „Ðî zâïu tablete ir neefektîva, ieòem labâk stiprâkas antibiotikas!”
2000. g. m.ç. – „Ðî antibiotika ir mâkslîga, labâk apçd ðo saknîti!”
Re: VISION
16.05.2006 15:10
Starp citu, ja kâdu interesç informâcija elektroniskâ formâtâ pârdomâm- "par un pret", varu piedâvât par ðo tçmu amerikâòu ârsta dr.Vollka lekciju 'Miruðie ârsti nemelo'. Ârsts Vollks ðobrîd ir ïoti populârs Amerikâ. 1991. gadâ viòð tika izvirzîts Nobela prçmijai. Nosûtîðu uz e-pastu. Un nobeigumâ: Îss medicînas vçstures un virzienu pârskats:
2000. g. p.m.ç. – „Òem, apçd ðo saknîti!”
1000. g. m.ç. – „Ðî sakne ir mçles rîks, skaiti labâk ðo lûgðanu!”
1850. g. m.ç. – „Lûgðana – tas ir aizspriedums, izdzer ðo mikstûru!”
1940. g. m.ç. – „Ðî mikstûra ir nejauka, labâk norij ðo zâïu tableti!”
1985. g. m.ç. – „Ðî zâïu tablete ir neefektîva, ieòem labâk stiprâkas antibiotikas!”
2000. g. m.ç. – „Ðî antibiotika ir mâkslîga, labâk apçd ðo saknîti!”

Re: VISION
16.05.2006 15:20
Citâts no dr.Vollka lekcijas:
"Tâ, izmeklçjot cilvçku un dzîvnieku nâves, esmu veicis
17 500 sekcijas un, lûk, pie kâda secinâjuma esmu nonâcis:
,,Katrs dzîvnieks un cilvçks, kas miris dabiskajâ nâvç, miris no nepilnvçrtîga uztura, t.i., no barîbas vielu deficîta.”
Re: VISION
16.05.2006 15:32
Es jau kaut kad agrâk rakstîju, ka kâda mana kolçìe ir iesaistîjusies Vision un viòa nekâdas tabletes vairs nelieto çd tikai Vision kapsulas. Tagad viòai ir atklâta osteoporoze un Vision pârstâve , kas esot arî ârste, iztakstîjusi citas kapsulas. 3-4 mçneðus viòa tâs lietoðot. Mani interesç, kâdi bûs rezultâti, jo viòa pârbaudîs kaulu blîvumu tagad un pçc 4 mçneðiem.

Re: VISION
17.05.2006 13:18
Esmu ar 5 gadu staazu stradajis "Vision"izplatisanas tiklaa,ar labiem rezultatiem.Par produkta kvalitati-produkts bija labs lidz 2005 gada vasarai - energetiski kodets,un uzladets.Bija loti labi rezultaati,.Sobriid,tas ir tukss-pa velti izmesta nauda,ja vien to neuzlaadee ekstrasens,kam ir energija.Daudzi distribjuteri to negrib saprast.Katru programmu ir japiemeklee,jo ne visiem tas der.
Varu sniegt konsultacijas sai lietaa,zvaniet,tel:6836117
Re: VISION
17.05.2006 13:23
kâds sakars uztura bagâtinâtâjiem ar ekstrasensiem?
Re: VISION
17.05.2006 13:28
Tikai uzlâdçtie der. Tik nafig tad tâs kosmiskâs tehnoloìijas un ntie produkti, ja visa fiðka ekstrasensâ? Uzlâdç laktozes tabletes un miers.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 5?
Ziņa: