iesakiet aiziet

Aizsāka skins 

skins
iesakiet aiziet
02.05.2006 16:00
asperiins kopaa ar ahakolu paliidzees?
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:33
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:34
derçs alkohols viens pats. viss atkarîgs no daudzuma
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:36
nu ja neviens cilveeks nav speejiigs paliidzeet...es negribu sapes...vienkaarshi aiziet...lai mani aizmirst uz muuzjiem
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:38
Vai tad ðòabi dzerot sâp?
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:40
tas nepaliidz
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:40
znaè par maz dzçri...
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:41
beidz..es ruinaaju notietini
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:41
Ljoti daudz dzerot pallidz. Ja Tu gribeetu aiziet, tad sen jau buutu tas nodariits. Labaak saki, kas tad noticis....
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:41
skins

Nekjer krenkji, aizmirsiis jebkuraa gadijumaa. Bet ja izdariisi ko efektiigu tad var ilgi neaizmirst!
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:45
es zinu ka juus esat labi9 cilveeki..vienkaarshi es luudzu paliidziibu....prieksh kam?...es vienkaarshi negribu vairs dziivot ...neredzu jegu varrs visam...es nezinu ....
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:47
ku!
es nezinu ko dariit
es veelos no visas sirds visu atpakalj kaa bijis, bet tas nesanaak un viss ir garaa,m
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:49
ai es nezinu neko vairaak..pat nesaprotiu \kapeec rakstu....neviens taa apt man envar paliidzeet
oga
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:50
Padomâ, ka tu tâpat esi viesis uz ðis zemes, tikai vienu mûþibas acumirkli.
Tu tâpat ïoti, ïoti, ïoti ilgi bûsi miris.
Izbaudi ðo mirkli, kas tev dots. ÐO MIRKLI, KO SAUC PAR DZÎVI!
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:50
Nu tad ir jaapaskataas, kur taa jeega pazudusi. Ja Tu vinju neredzi, nenoziime, ka taas tur nav.
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:53
meitene redzeejusi ka neaks nesanaak atradusi skolas bierdru...ko tad es varu dariit...esar visu sirdu vinju miilu...nesaskanjas un kashkji man nav bijushi nomziimiigi es tikai veelos atp-akalj savu miilestiibu..bet tas nav respeejams vairs..es mu idioots kuram pasham probleemas ar kadreizeejo gjimeni,.,.....un neteiuku tam paari..vajadziiga paliidziiba ko man nnesniedz neviens...ai...
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:55
Kaadu paliidziibu Tu gribi? Taa ir jaaprasa, cilveeki jau ne vienmeer var uzmineet....
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:57
es nezinu...bet nojaushu ka man neviens evar paliidzet...kameeces nevaru aiziet vienaakshuiesakiet kaut ko..un manis te nebuus..kas jums diida palidzeet nedariit to ko veelos
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 16:58
Ðnabi Tev nost neòemam. Tâkâ viss Tavâs rokâs.
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 17:05
et ka var aiziet ar taa paliidziibu,....zinu ka snjabis viens nav efektiivs
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 17:06
Ir. tici man.
skins
Re: iesakiet aiziet
02.05.2006 17:13
ja man teevs aigaaja ar sliktas dziras iespaidu......bet tagad tas nepaaerodas...sakiet luudzu..es nevenu nevainoshu.un ...ceru ka neivens arii nevainos juusu IUP/../....kaapeeccilveeks nvar aiziet ja ir gljeevs?
genaadijs
Re: iesakiet aiziet
03.05.2006 09:11
Tâdeï, ka nav galçjâ nepiecieðamîba. Pirmkârt, tâ ir vardarbîba pret sevi, bet cilvçks tâ ir iekârtots, ka saglabât savu pamatfunkciju tas centîsies par visâm varîtçm, tâdçï tikai tiem, kas ir spçjuði pârvarçt ðo instinktu ir izdevies veikt paðnâvîbu. Padomâ, vai tieðâm ir vçrts mirt tâ cilvçka dçï, kurð tevi nemîl. Tam taèu nav nekâdas jçgas. Uz pasaules ir miljoniem citu skaistu sievieðu, taèu tavas acis ir tik aizmâlçtas ar ðo vienu, ka tâs citas tu vienkârði neredzi. Met nost visu lieko! Ja nevari uzrunât sievieti uz ielas, tad aizej kaut vai uz Essential, nedaudz iedzer un drosme uzreiz parâdîsies. Tur ir pa pilnam smuku meiteòu, kas daudz neiespringst sadzîviskâs problçmâs, bet ïaujas izklaidei.
Re: iesakiet aiziet
03.05.2006 09:16
ja tu gribçtu aiziet, tad te nerakstîtu kaut kâdas aplamîbas. tu to izdarîtu klusi, nevienam pat vârda nebildis. un ja baidies no sâpçm, tad vçlme aiziet nemaz nav tik liela!
Re: iesakiet aiziet
03.05.2006 09:26
Vispirms izlasi Koelju gâmatu "Veronika grib mirt". Kad izlasîsi, tad piesakies, varbût varçðu tev kaut ko ieteikt!
Re: iesakiet aiziet
03.05.2006 09:30
Grçta, viegli lasâma grâmata?
Re: iesakiet aiziet
03.05.2006 09:40
Nekas, tam cilvçkam neko sareþìîtu nemaz nevajag, tâ pat jau grûti.
skins
Re: iesakiet aiziet
05.05.2006 12:07
njaa..asperiins nepaliidz izraisa tikai vemshanu. un tas arii viss,,...divas stundas pavadiiju gaazes pliiti..pilniigi bez jeb kaada efekta..paliidziet ludzu...es tieshaam neveinam nenoveelo neko ljaunu..bet iesakiet kaut ko..paargriezt veenas arii man nav speeka..paaraak saap...negribu saapes..veelos tikai aiziet..nu pasakiet kaut ko...gribu mweegjiat pakarties bet pat tur nav ar ko to izdariit pazinja draud ar tvaika ielu bet vinja nesaprot ka manas mociibas taadaa veidaa vinja tikai paildzinaas...neesmu dzeeraajs taapeec mani jau peec paars malkiem alhakols atsleedz...sakiet ko dariitt..paliidziet luudzu..es tachu nevienu nevainoju un likums lai iet ellee..lkaapeec es nevaru aiziet ja es taa veelos to..vai tieshaam av neviena??
skins
Re: iesakiet aiziet
05.05.2006 12:10
genaadijs
man ir taa nepieceishamiiba..esmu taa cietis visu muuzju ka nespeeju vairaak saapes izjust...nespeeju sev paari nodariit...bet es negribu vairaak existee.veinkaarshi negribu..nav man veelmes vairaak ciinieties un nevienam es neesmu vajadziigs..radu man nav draugu arii vairaak nav..kaapeec es nedriikstu dariit ko veelos?...paliidziet luudzu
skins
Re: iesakiet aiziet
05.05.2006 12:15
es vareetu sevi ziedot kaadiem kam mani orgaani butu vajadziigi...lasiiju ka kaada jeega to visu dariit...bet ja es ziedoju sevi citiem kas redz naakotni sev priekshaa tad kaapeec to nepienjemt...protams to neviens nepienjems..bet ko lai es daru??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 2?
Ziņa: