ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas

Aizsāka usa 

ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas,kads lieto 6os vit/mineral vielas? kadas atsauksmes par 6o produktu?

Vai tad tâ nav suòu barîba? Nosaukums jau vien uz to norâda - "Dzîvnieku paka" !!!
Jus esat kads vinus lietojis?

Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
03.05.2006 15:00
Mateus she ir par jamiem raxtiijis, pameklee, tepat jaabuut.
dakðiòa
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
03.05.2006 15:02
http://www.dr.lv/forums/search.php?f=3&search=animal+pack&globalsearch=0&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1
Kas tas par nosaukumu vitamîniem? Es tâdus neriskçtu bâzt mutç. Ja nu vienîgi savam sunim.
bet kur pie velna to var dabût????
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
04.05.2006 00:19
Es taa sapratu ka laba lieta bet droshi vien maksaa arii...
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
04.05.2006 00:21
Kad ir laba reklâma, tad var prasît arî labu naudu:)

Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
04.05.2006 01:03
labâk bûtu painteresçjies par MedDream, vot tâ gan ir manta! :}
Kas tas tads ir MedDream?

Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
04.05.2006 13:48
Tirgo Veseliibas Pasaule
www.1a.lv
www.vp.lv
Origo
Alfa
Skolas iela 3 ja nejaucu

cena 44 iepakojumiem bik virs 20Ls

es lietoju, bet ar jamiem uzmaniigi. Tur devas lielas. Es dzeru tikai intensiivu treninju periodos un taa-parasti katru 2. dienu, bet ja machi tuvojas vai kas tamliidziigs tad nedeelju padzeru katru dienu.

Manupraat labaakais kas sportistiem dabuunams. Bet labaak pats pameegjini



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tikai nedirs Mateus ka esi sportists. Chata meistars? Spriezhot peec tava sheit pavadiitaa laika, treneejies tu forumaa. Visticamaaak ka esi noaudzis, nekopts vecis, kas tik te meetaa sportistu. Anoniimi jau visi gudri
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
04.05.2006 14:51
Anoniimi?
Hm... apskaties manu e-pasta adresi.
Peec tam ieej www.lursoft.lv
meklee uznjeemumu peec e-pasta domaina
Apskaties adresi un brauc ciemos, ja Tev tas ir tik ljoti svariigi.
Kursh kursh, bet es te nevienu briidi neesmu bijis anoniimi un vieteejie arii zin kaa es izskatos - attieciigi arii seju nesleepju.

Bet visaa visumaa tev taisniiba! Es neesmu sportists. Bet tik ljoti gribeetu taads buut, ka teeloju. Bet kaa Tu mani atmaskoji?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu un ko tas dod?? e-pasta adresi ieliekot kljuusti visiem zinaams? idiots esi? pat draugos slaikushie savus profilus netaa dirsh un staasta savus nerealizeetos sapnjus, pasniedzot to kaa iisteniibu. Un tu skaidri zini, ka eis paaraak nenoziimiigs suuds, lai kaads teereetu savu laiku un paarliecinaatos ka foto ir taveejais. Suukaa ledu, iibli
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
04.05.2006 15:09
Emm... pa kaadu foto Tu runaa? :DDD
Es te neredzu nevienu foto :)

Ja Tev vaig baldriaanjus varu Tev iedot nedaudz :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
jiii:DDDDDDD
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
05.05.2006 00:55
uiii,kâ mateusam VAJAG, KÂ VAJAG justies kaut kam... ka tik pieminçt vietâ nevietâ kaut kâdu "uzòçmumu" iiihaaa (jo tâ tak 'svarîgi' skan:DDD haha)
par katru cenu cenðas:DDDDDDD
uii man brîþiem smieli, a brîþiem þel viòu paliek :))))))))
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
05.05.2006 13:42
Nav svariigi.
Uznjeemumam ir tikai 1 darbinieks un peljnja nav nekaada.
Uznjeemumam ir pat 10Ls paraads VID.

Smejies - smiekli ir veseliigi ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ANIMAL PACK-vitamini un mineral vielas
05.05.2006 13:44
usa:

Aizej liidz Skolas ielai, kur ir Veseliibas pasaules veikals. Tu ir ljoti zinoshi cilveeki, kuri Tevi arii var konsulteet. Varbuut, ka Tev nemaz animal pak nevajag. Ir ljoti daudzi citi vitamiini, kurus var lietot. Animal pak ir pashi niknaakie, bet tad arii jaatreneejas ir taa, lai jamos pateereetu.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Draugs lieto. Nezinu par progresu, bet pirmâ pârmaiòa - èuras kïûst zaïas. Man ðíiet nekas SLIKTS tâ zirga deva nav, bet it kâ vçl efektîvs lîdzeklis ir kreatîns. Bûtîbâ, ja ar mçru un prâtu, viss ir ok. Lai gan par steroîdiem nezinu. No otras puses, tas mans draugs jau iepriekð bija bûstus lietojis, bet neceï neko daudz vairâk par mani, trençjamies apmçram vienâdi ilgstoði, bet es addon'us nekâdus neçsmu lietojis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: