gribaas eest

Aizsāka opra 

opra
gribaas eest
02.05.2006 21:13
Ko dariit ja gribas loti, loti eest. Ar praatu apzinos , ka esmu paeedusi, bet taapat gribaas eest. Vienmeer jau taa nav, bet tagad jau kaadu treso dienu peec kaartas un it seviski vakaraa.
Re: gribaas eest
02.05.2006 21:16
Drusku ieeed.
zâlîte
Re: gribaas eest
02.05.2006 21:16
Òem un paçd, kur problçma ?
Re: gribaas eest
02.05.2006 21:16
Es taados gadiijumos eedu:)

opra
Re: gribaas eest
02.05.2006 21:19
nu, bet man jau taa veederu spiez no taas eeshanas. Esmu jau sodien ta kaa daudz eedusi.
zâlîte
Re: gribaas eest
02.05.2006 21:27
Anorektiíçm arî 1 redîss dienâ skaitâs daudz.
PuMa
Re: gribaas eest
02.05.2006 22:17
Tas jau nemaz nav smiekligi, vel pirms dazhiem meneshiem es ar mocijos ar ko lidzigu- nebiju vel pabeigusi est, ka jau gribejas vel.. :) Sakuma domaju kaut kada negausiba.. Vai varbut pavasaris.. Bet kad aizbraucu uz menesi no Latvijas un visu dienu reali pavadiju arpus majas, un pastavigi kaut kur gaju, kaut ko dariju.. nemaz nepamaniju, kamani eshanas paradumi strauji mainas, jo vienkarshi nebij laiks par to domat, tad nu edu normali 2,3 reizes diena, ne parak lielas porcijas..

Tapec manuprat shadas problemas risinashana butu pamatiga sevis nodarbinashana velams arpus majas, jo domajams ne man vienigai esot majas- gan pie TV, gan datora, gan gramatas - rodas velme kaut ko pagrauzt..

Vel varu ieteikt tad, kad sagribas ljoti est, bet zini, ka esi jau paedusi, dzer kefiru vai paninjas.. daudz..
Re: gribaas eest
03.05.2006 08:51
var arii gadiities,ka oprai kautkas pietruukst organismaa!bet PuMai taisniiba-ko liidz saac aktiivi darboties,interesanti sevi nodarbinaat,domas par eedienu izzuud,tikai nevajag ignoreet lielu izsalkumu un veedera burkshkjeeshanu.lai nebuutu paarlieku liela eestgriba un veelme paareesties,jaaeed 5 reizes dienaa nelielaas porcijaas. tad nenobadinaasi sevi tik ljoti,ka buusi gatava apeest visu dienas eediena daudzumu vakarinjaas.:)
G
Re: gribaas eest
03.05.2006 09:08
man parasti aarpraatiigaa apetiite uzrodas pirms meeneshreizeem. Tad paariet. tikpat strauji kaa saakusies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 15?
Ziņa: