Ko dod KOFEINS cilveka organismam???

Aizsāka usa 

Ko dod KOFEINS cilveka organismam??? Kulturisti lieto Kofeinu?

guríîtis
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
03.05.2006 15:46
tas dod mundrumu, bet ja ir par daudz tad var palikt nervozs.
Kulturistiem tas dod kaadu labumu?

ðodien neiedzçru no rîta kafiju, visu dienu staigâju kâ nozomçta, miegs, nespçks ;)) ðausmas:))) diez vai tikai mundrumu :)
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
03.05.2006 21:04
Es jau sajûtu kafijas smarþu...:-)))

o jâ, tas ir kaifs:)) smarþîga kafija no rîta:))))))))))))) mmmm:))))))
kofeins tiira veidaa dod mandrazhu un roku triceshanu , kafijas veidaa - iespeju iepazities ar meiteneem.
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
04.05.2006 12:46
Kofeîns, lielos daudzumos uzòemts ar kafiju, Kolu utml. palîdz atbrîvoties no minerâlvielâm organismâ.
Kofeîns, lielos daudzumos uzòemts ar kafiju, Kolu utml. palîdz atbrîvoties no minerâlvielâm organismâ........Tas proces ir nepieciesams organismam atbrivoties no mineralvielam?
Es kafiju jau nedzeru divus gadus,regulari nodarbojos ar sportu,ja es saksu dzert kafiju tas man ies labumaa vai sliktumaa???

Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
04.05.2006 14:27
vai tieshaam kofeiins atbriivo no mineraalvielaam? Par kolu - viss iespeejams.

Es kofeiinu lietoju ar RedKick dzeerienu, posmos kad dedzinu taukus vai ir izturiibas sacensiibas.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kofeins tiesham atbrivo no mineralvielam,t.sk. vajadzigajam, jo izsauc pastiprinatu nieru darbibu un churashanu.
ES taa arii nesapratu es nedzeru kafiju nodarbojos ar Body buildingu ja es saksu dzert kafiju man vina naks par labu vai par sliktu?

Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
04.05.2006 20:10
Nesen bija pçtîjums (kârtçjais) par kafiju, tikai tagad jau ìençtiskâ lîmenî. Precîzi neatceros, bet apmçram tâ, ka 30% kafija palîdz, 30% kafija ir neitrâla, bet 30% kaitç.
Kur paliek pârçjie 10%?
-Manâ neprecizitâtç.
Variet pameklçt Inetâ, ziòa parâdijâs pçdçjo 2 mçn. laikâ.
Kofeiins ir lielos daudzumos energeetiskajos dzeerienos.Dod fizisku uzbudinaajumu un liidz ar to arii ir papildus speeks.Sportojot aiziet labumaa, bet nedriikst par daudz jo vakaraa nevar iemigt.
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
05.05.2006 14:34
palabs: a nepiefiksçji kurð gçns ar to saistîts?
Mani kaut kâ kafija, kola un pat melnâ tçja(ja dzer daudz) padara nervozu, nenormâls sasprindzinâjums rodas.
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
05.05.2006 21:19
Da fig viòu zin, Noela! Iemet googlç, tad jau bûs (ja vien nebija avîzes slejâ).
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
05.05.2006 21:21
es metu, bet nekâ neizleca. Moð ne tâ meklçju.
No kafijas dzersanas cilveks izskata zinaa nepaliek vecaks?

http://www.twilightbridge.com/deaddictions/coffee.htm

"... Daily caffeine intake induces a 24 hour cyclic disturbance in your body ..."
Re: Ko dod KOFEINS cilveka organismam???
06.05.2006 14:24
Varbût, ka info par kafijas ietekmi es saíçru kâdâ preses slejâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 24?
Ziņa: