Kâ âtri ielûkoties sevî?

Aizsāka Edza 

Edza
Kâ âtri ielûkoties sevî?
04.05.2006 21:32
Kâds nezin tâdu kâ âtro meditâciju, kas ïauj iegrimt sevî bez kkâdas n-to gadu pieredzes un prakses? Ðausmîgi steidzami vajag! Savâdâk atgadîsies kkas nelabs ar mani!;(
laura+
Re: Kâ âtri ielûkoties sevî?
04.05.2006 21:33
200 g tukðâ dûðâ, vienâ devâ un vienatnç. ja lielâka alkohola tolerance, palielini devu uz 300 g. ïoti veicina filozofisko un tamlîdzîgu domâðanu.
Re: Kâ âtri ielûkoties sevî?
04.05.2006 21:34
saadas zinas bezmaksas parasti nesniedz [par aatro iegrimsanu].. garaa gadu iegrimsana ir bezmaksas....
Re: Kâ âtri ielûkoties sevî?
04.05.2006 21:46
Koncentrçjies uz elpoðanu un nedomâ neko. Lai tas izdotos, vari skaitît uz ieelpu 1, uz izelpu 2. Domas lai nâk un iet, neapstâjies ne pie vienas. Ðî meditâcija bija Luizas Heijas grâmatâ un mana 1.

Ui,a es jau tevî ielûkojos! :)
1. un vislabakais - seenes(no psylocibe), ja nav sava dilera, paprasi,lai kads draugs atved no Holandes
2.stipri antihistaminikji, piem ciklodols, un 5 tab.ja esi iesaacejs un koncentracija uz vienu punktu, meginot ,ka jau bija teikts, skaitit ie-izelpu no 1-10,tikai nesaspringstot,ja nesanak.
SANAKS!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 4?
Ziņa: