Ka noslept..........?

Aizsāka .............................. 

..............................
Ka noslept..........?
06.05.2006 22:23
Man ir daleja atkariba no mates.Kad vinai pazvanu ap 22, vinaman jauta- klau,vai neesi lietojusi alkoholu(protams, kaesmu).Ka man noslept?Vai man pateikt, ka ne,protams, neesmu, vai mna neatbildet(jjipa aizmigusi) vai man ko!!! Ludzu?Paldies.(Protams-nav galvenais,bet tomer dzive svarigi).
..............................
Re: Ka noslept..........?
06.05.2006 22:24
Ar kludam rakstiju,jo man vienkarsi skeip taustins nestrada!
.
Re: Ka noslept..........?
06.05.2006 22:27
kas tu katru vakaru dzer???
to siikaa
Re: Ka noslept..........?
07.05.2006 11:26
neka to nevar nosleept, atzisti ka esi hroniska graadiigo miileetaaja un varbuut tev izrakstiis aarsteeshanos
smiekli naak, maate par tevi uztraucaas un tas ir tikai normaali, vai tev labaak patiktu ka vinja neliktos ne zinis par tavu esamiibu?
Inga222
Re: Ka noslept..........?
08.05.2006 11:37
nezvani ap 22
Re: Ka noslept..........?
08.05.2006 11:40
izslçdz telefonu, kad sâc dzert
Re: Ka noslept..........?
08.05.2006 11:55
Pirms zvani mammai aizsuuti iiszinju: "Mammu, par alkaholu shoreiz nerunaasim !"



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: Ka noslept..........?
08.05.2006 11:58
nez... ja katru vakaru ap 22 "klau,vai neesi lietojusi alkoholu(protams, kaesmu)."... meegjini griezties pie aarsta vai narkologa pa taisno.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: