paðiedeguma krçmi

Aizsāka !!! 

Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 10:16
ja vçrîgi uz sevi paskatâs, tad jau arî pats redz! bet labâk staigâju bâla nekâ smieklîga. un vçl viens mînuss ðiem krçmiem - gaiða apakðveïa no iekðpuses kâ netîra izskatâs. un aromâts ðiem krçmiem arî nav diez ko patîkams un ir tik spçcîgs, ka pat blakus stâvoðs cilvçks to jût!
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 11:57
hehe, man gan ir atkariiba no shitaas "solaariju" smarzhas - taadas mazliet piecepinaatas :))
dakðiòa
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 12:38
nu nez - es iemanijos arî to NIVEA uzsmçrçt vienmçrîgi... pirmâs trîs reizes bija pleíi - bet pçc tam jau iemâcijos... man patîk - draugam un citiem cilvçkiem arî patîk...
bet par to Jonson&Jonson losionu - gan neko labu pateikt nevaru - tur man liekas, ka jâsmçrç katru dienu, lai bûtu kaut vai minimâls efekts... un man ÏOTI kaitina, ka tas Jonson&Jonson losions ir tik biezs - pilnîgi tâdiem kunkuïiem no âdas berþas nost - man nepatîk...
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 14:00
dakðiò, mans jonsons gan ir normâls, bet pastaasti par to NIVEA.
dakðiòa
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 14:22
Jonson - tas ir tas ko reklamç pa TV ("âda kâ brîvdienâs")? - man viòð tieðâm likâs biezs un efektu tâ arî nesagaidiju - bet varbût es nemâku viòu uzsmçrçt....

tas NIVEA ir tas pats par kuru te visas runâ "Nive Sun - Caring self tan lotion. Tada gaisi bruna pudele. Bet ka jau te tika minets, vajag piemeklet savai adai labako..." bieþi jau es viòu nesmçrçju - tikai uz tusiòiem un izieðanâm, bet man patîk - uzreiz var redzçt efektu....
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 14:28
cik maksâ?
dakðiòa
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 14:33
cenu neatceros - bet varçtu bût kâdi 5-7 lati... pirku Drogâs...
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 14:35
nu jâ jonsona 3 lati nestaav klaat taadai summai!
tad jau patiesi vareetu buut ïoti labs! jâpamçìina man arî ziemas periodaa buus!
dido
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 15:58
Esmu sajûsmâ par Clarins autobronzante- lietoju kopð aprîïa- viegls zeltains iedegums, var teikt tonîtis, nav redzamas lînijas, klâjas vienmçrîgi, vienmçrîgi noiet, domâts ikdienas lietoðanai. Nekrâso spilvenu, virs'yjâsmçrç dienas krçms, jo paðam nav SPF.
Ir atseviðíi sejai, dekoltç un kâjâm. Pirku tax free lidostâ 20 eur 200 ml iepakojums.
Pçc tam kautkâdâ sievieðu þurnâlâ pamanîju ka ðis te produkts atzîts par labâko jauno produktu. Neatceros kas tâ par aptauju.
evita
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 16:16
Tie krçmi ir stipri individuâla lieta, ir cilvçki, kam viòi neder un cauri. Ja âda ir gluda un mîksta, izskatâs kolosâli. Man, piemçram, âda ir bâla + vçl tâda kâ drusku nelîdzena, kaut kâdi sîki pumpuèi, negludumi un pleíîði, kad uzzieþ tos krçmus, kaut vai sazin cik dârgus, tas viss izceïas un galîgi nav skata. Tapçc arî tâ sanâk, ka vieni saka: kolosâli, fantastiski, otri - galîgs sûds & nekam neder.
Klaudija
Re: paðiedeguma krçmi
08.05.2006 16:30
man patîk jaunas Loreal iedâvâjus,smarþa un tekstûra ïoti laba
iedegums veidojas jau pçc 2 reizçm un parâdâs pakâpeniski
Re: paðiedeguma krçmi
12.05.2006 09:24
Ko varu teikt par it kâ sliktajiem krçmiem, kâ tos pareizi lietot, lai nebûtu pleíi! Proti, pirmkârt jau íermeòa skrubis pirms krçma uzklâðanas! Un ja kâda ir iegâdâjusies paðiedeguma losionu no AVON, tad ieteiktu to sajaukt ar kâdu parastu losionu pusi uz pusi. rezultâts nav tik âtri, bet vienmçrîgs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: