zîlçðana

Aizsāka XML 

XML
zîlçðana
07.05.2006 18:24
Varbût kâds var ieteikt patieðâm labu zîlnieci?
Nu tak
Re: zîlçðana
07.05.2006 18:29
Nu es neieteikshu, jo nezinu, bet gribetu pajautat, kada motivacija tevi dzen to darit?? Vai tiesam bez ta nevar? Esmu skeptiski noskanoa par siem jautajumiem, vienigais, kam es ticu, ir dziedniecibai, bet zilniecibai...gan ne... Ta ir apzinata savas apzinjas ietekmeshana..iedomajies- tev zilniece pasaka ka bus ta un ta,..un tu neapzinati to pienjem par patiesibu, noskanjo sevi un ta ari notiek...
oga
Re: zîlçðana
07.05.2006 18:34
Tâdas nav vispâr
Re: zîlçðana
07.05.2006 18:37
zinu, ja ineresee raxti.

pati pie vinnaam esmu maaciijusies
Re: zîlçðana
07.05.2006 18:39
Nu tak taisniiba, ziilniece var pagriezt tavu dziivi uz slikto pusi. Neeju pie ziilnieceem.
geitina
Re: zîlçðana
08.05.2006 09:50
Zinaat garos vilcienos, kas sagaida nav nemaz tik slikti, jo pastaav iespeeja savlaiciigi noveerst neveelamo, bet niansees gan nevajag iedziljinaaties. Diemzjeel, nevaru nevienu ieteikt.
Re: zîlçðana
08.05.2006 09:57
ja nav îpaða vajadzîba iet, tad gan neej, bet ja nerodi sirdmieru un ir sâpe par kaut kâdu jautâjumu, tad viena ïoti laba ir Silvâ. tas ir kâdi 2 km no Smiltenes! Tantuks òem 5Ls, bet saka visu ïoti precîzi. Pati arî biju. PAr manu dzîvi pateica visu ïoti precîzi! Nâkotni arî labu pareìoja! Ja vçlies ko zinât sîkâk, atstâj savu e-pasta adresi, nosûtîðu tel. nr.
nunu
Re: zîlçðana
08.05.2006 10:03
esmu gaajusi pie ziilnieces, bija paziistama tantushka un bla bla bla, BET.. redz' tas, ko vinja redz kaartiis (ja izmanto taas), ir tas, ko Tu veelies - vismaz man vieeeenmeer taa bija - ilgi to neuzkjeeru, biju paarlaimiiga, kad pateica - Tev tad buus taa/ tad shitaa... ja Tu pat apzinaati to savaas domaas neveelies, tad veelies to kaut kur TUR - dziljaak (neiedziljinaashos)!
un kas svariigi - tantinja ar to naudu nepelniija - ziileeja tikai dazhiem paziistamiem cilveekiem, biezhi gaaju pie vinjas ciemaa un ar kaut ko garshiigu cienaaju, tas ar viss. kaapeec to staastu? - neticu dziedniekiem un visiem ar kaadaam dabas daavaataam speejaam, kas par to njem naudu - teiksiet - bet vinjiem tak ar jaadziivo.. bet esmu daudz lasiijusi par to - un neviens mani nepaarliecinaas!!! ne naudu ir vinju balva, un ja jaa - tad taa atnaak pa citiem celjiem!! Pagaajis ilgs laiks un shii tantinja ir mirusi jau, bet es joprojaam mekleeju literatuuru un info par shiim teemaam - muus, cilveekus, ir ljoti elementaari apmaaniit, bet informaacijaa (zinaashanaas) ir speeks!!!
Re: zîlçðana
08.05.2006 10:07
redzat kâ ir, nevajag iet pie tantiòâm, par kurâm nav dzirdçtas atsauksmes!
dziedniekiem ticu, bet vairâki no viòiem, protams ir krâpnieki! man bija roze uz kâjas!
pat ârsi sûta pie dziedniekiem rozi ârstçt. gâju pie viena tantuka. viòa strâdâ ar savu biostrâvu! kâdi 4-5seansu un nedziedçjamâ roze pazuda kâ nebijusi!
zzhh
Re: zîlçðana
08.05.2006 13:34
Iz dzîves:pie kâdas zîlnieces ierodas tantuks,lai pârbaudîtu ,vai zîlniece tieðâm pareìo un redz visu dzîvi.Lîdzi sava dçla urîns.Zîlniece nezin ne â ne bç kas noticis ar tantuka dçlu.Vârds pa vârdam un zîlniece izvelk no tantes ðâs bçdas.Tad zîlniece saka-jûsu dçls nokrita pa trepçm un lauza kâju/tante nejauði to izmuldçjusi/,tas redz urînâ rakstîts.Tante prasa:no cik pakâpieniem dçls nokrita?Zîlniece tintç-saka uz labu laimi:no desmit.Tantuks:nav pareizi,no divpadsmit!Zîlniece:bet vai ðet ir viss urîns?Tantuks:nç mazliet izlija lejot.Zîlniece:tur arî ir tie divi trûkstoðie pakâpieni!
Re: zîlçðana
08.05.2006 13:55
tad jau tantuks pati glupa, ka visu izstaasta.
es esmu gudraaka, nekad neko nesaku, kasmçr man nepareìo.
martux
Re: zîlçðana
08.05.2006 15:08
serea. ja vari atuukti luudzu to nr. jau sen domaaju, bet nav ne jausmas kur iet.. tagad tochna uudens mutee smeljas aiz nezinjas... martuxn-2@inbox.lv
Re: zîlçðana
08.05.2006 15:12
oki, vakarâ aizsûtîðu!
Re: zîlçðana
08.05.2006 15:12
mana pasta pirmâ puse ir www.serea, tas lai izvairîitos no jokdariem!
martux
Re: zîlçðana
08.05.2006 15:16
jau ieprieks paldies! :)
Re: zîlçðana
08.05.2006 15:23
labdien! es gribeetu zinaat, vai tantuks vareetu izarstet ari cistu,negribas slimnîca...
Re: zîlçðana
08.05.2006 15:26
ðî tante tikai zîlç! Alûksnç ir viena tante, kas dziedç, bet ðíiet, ka viòa pati ir paslima un vairs nedziedç kliemtus. dziedniekiem visas slimîbas uz paða krâjas, jo kaut kur jau tai slimîbai jâpaliek!
Lâcuks
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:11
Teiksim tâ, pat ïoti laba zîlniece/gaiðreìe redz tikai vienu ceïu cilvçka dzîvç, nâkotnç, bet tâdu ceïu ir daudz...
Tâpçc ieteiktu akli neticçt katram vârdam un neieciklçties uz pareìoto.
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:12
Arî pekrîtu Lâcukam!
oga
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:49
es ieteiktu neticçt nevienam vârdam
barba
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:52
Serea, atsûti lûdzu man arî koordinâtes:
barba@banda.lv
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:52
Nee... tad jau labaak FitLine... vismaz kautkaadaa jeegaa...
Vel nesen te dazhi dievu piesauca... btw biibele ziileeshanu noliedz, aizliedz un nodeevee to par dieva zaimoshanu. Lai gan man tas ir galiik vienalga.

Leetticiiba nogalina cilveeku kaa indiviidu



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
oga
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:56
es laikam pat jûtos vîlusies ðai publikâ-ja apmainâs ar zîlnieèu koordinâtçm
Re: zîlçðana
08.05.2006 16:57
Prichom te publika :D
paaris indiviidi :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zzhh
Re: zîlçðana
08.05.2006 17:29
To- serea-vai tâ tante ir paðâ Alûksnç vai uz Malienas-Pededzes pusi?
Re: zîlçðana
31.10.2013 08:19
vai varat atsutit silvas zilnieces nr busu loti pateiciga.
serea Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ja nav îpaða vajadzîba iet, tad gan neej, bet
> ja nerodi sirdmieru un ir sâpe par kaut kâdu
> jautâjumu, tad viena ïoti laba ir Silvâ. tas ir
> kâdi 2 km no Smiltenes! Tantuks òem 5Ls, bet
> saka visu ïoti precîzi. Pati arî biju. PAr manu
> dzîvi pateica visu ïoti precîzi! Nâkotni arî
> labu pareìoja! Ja vçlies ko zinât sîkâk,
> atstâj savu e-pasta adresi, nosûtîðu tel. nr.
gribetu uzzinat vai kadam ir palidzejusi dziedniece no aluksnes rajona pededze?
Re: zîlçðana
26.01.2016 11:51
Mans deus!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 13?
Ziņa: