orâlais sex

Aizsāka serea 

Re: orâlais sex
11.05.2006 09:58
Man arii patika, "nç" par tiem retajiem zobiem ir labaiss:)
Re: orâlais sex
11.05.2006 10:01
Es sievieteem pirms oraalaa seksiiòa apviileeju zobus.Un,paðaa procesaa turu viòas galvu aiz ausiim,taa riktiigi!Pilniiga kontrole,kaifs garanteets..un nekaadu probleemu... Vismaz man...!:-)))
Re: orâlais sex
11.05.2006 10:02


Tad man jaajautaa ko tu domaa ar vaardiem "izdarît to"? Es piemeeram neskatoties uz savu shkjietami lielo pieredzi ne reizi neesmu beidzis sievietei mutee. Vairaakas reizes esmu bijis ljoti tuvu tam bet vienmeer ir kaut kas drusku pietruucis. Turklaat cik man zinaams tad vairaakumam sievieshu nemaz nepatiik taa sperma mutee taa kaa es vienmeer esmu uzskatijis oraalo par sastaavdalju no kaut kaa vesela nevis kaa patstaaviigu nobeigtu pasaakumu.
Es jau nesaku ka taa saitiite taa vien tik kjeras katru reizi bet saku ka gadaas.
Re: orâlais sex
11.05.2006 10:39
Es ar neljauju vîrietim beigt sev mutç - vienkârsi negarðo... Kas tam netic, lai pagarsho savu spermu pirms to piedâvâ dâmai!
Re: orâlais sex
11.05.2006 11:06
Mçs ar draugu mîlçjamies bez prezervatîva, un tâ vien viòð beidz, ar orâlâ palîdzîbu. es jau jûtu, kad viòam tulît noies, tad atraujos un sperma lîdz manai mutei pat nenonâk!
Re: orâlais sex
11.05.2006 11:09
Daþreiz tikai ieíîp matos.. bet tas ir jauki :)
Re: orâlais sex
11.05.2006 11:17
serea

Un draugam nav velme tajaa briidii tureet tevi cieshi klaat lai tu nekur nespruktu :)
Re: orâlais sex
11.05.2006 11:28
nç, jo viòð mani ciena! ja tu domâji spermas rîðanu! es viòam no sâkuma neïâvu savu galvu turçt, man tas liekas pazemojoði, un tagad viòð tâ nekad nav darîjis.
Lâcuks
Re: orâlais sex
11.05.2006 12:41
Ku, kleo:

Nu man nav nekâdu problçmu norît vîrieða spermu :) Neteiksim, ka tâ bûtu izcili garðîga, bet nu pretîga arî nav :)) daudz kas ir atkarîgs no vîrieða uztura. Nezinu, man patîk tas process lîdz galam un, kad vçl redzu, cik ïoti tas patîk viòam, bauda dubultâ :)))
oga
Re: orâlais sex
11.05.2006 16:24
Ak, dievs, kâpçc gan man tâ riebj sperma un tâs smaka!?Pat iedomâies nevaru mutç paòemt!!!!
Nabadzîte...apdalîta.... frigîda...Tâ jûs teiksiet.Bet tâ ,lûk, kopumâ nemaz nav.
Re: orâlais sex
11.05.2006 16:31
Nu ko Lâcuks. Labu apetiiti :) Nu forshi ja tu to vari un veel labpraat sagaadaa baudu savam viirietim :)
oga
Re: orâlais sex
11.05.2006 16:37
Tçmas sâkums vispâr bija- kâ vîrieði sagâdâ baudu sievietçm.Tçma pârmetusies atkal uz otru pusi.Mçs te kâdas austrumu sievietes!?kam viens mçríis-apmierinât vîrieðus?Vairums nemaz negrib papûlçties, par savu labsajûtu vien domâ un tad paslavç- laba, laba...
Katrâ gadîjumâ varu piebilst, ka par savu vîrieti varu tikai priecâties- spermu neliek rît
Re: orâlais sex
11.05.2006 17:19
O.K. Labojamies :) Taatad ko daru ar sievieti. Man nevajag lai vinja uzreiz visa buutu pilniigi plika un guleetu gultaa kaa caura plausha. Vismaz T kreklinju vajag muguraa. Var arii kaadu kokvilnas apeniiti bet tikai ne to ar shnjoriiti dirsaa. Mezhghiinju biksiites un caurspiidiigi naktskrekli mani pilniigi neiedvesmu. Saaku parasti ar galvu un kaklu. Glaudu, skuupstu, dazhreiz paziizhu ausu ljipinju vai visu ausi. Kaa iipashas cienjas apliecinaajumu varu nolaiziit seju. Taalaak mekleeju kruutis un ruupiigi ieveerteeju taas. Ar aciim, rokaam un muti. Pa vidam paspeeju paglaudiit muguru. Taalaak dodos veedera virzienaa. Paglaudu to, paspaidu un ziimeeju ar pirkstiem apljveida figuuras. Tas nezkaapeec ljoti patiik sievieteem :) Vienlaikus ar roku paliidziibu ieveerteeju vidukli un pamazaam saaku apguut dibenu. Peec tam tiek veltiita uzmaniiba matu kushkjiitim vederlejaa vai vismaz tai vbietai kur tam vajadzeetu buut. Tad pakaapenisli apguustu ciskas, to ieksheejaas virsmas un to vietu no kurienes aug kaajas. Tur ir daudz darba. Visaadi robinji, cauruminji un spraudzinjas. Tas tiek peetiits kameer paliek galiigi slapsh. Tur ietilpst arii kutekliisha mekleeshana un izgarshoshana. Degustaacijas gaitaa var dabuut kaadu churu shalti sejaa bet es to nenjemu ljaunaa :) Pirksti tiek iebaazti visur kur lien iekshaa. Ja slapjums ir aizteceejis liidz dupsim, arii tur tiek kaads pirksts. Ja tur valda sausums tad jaapastraadaa ar meeli. Dupsis ir mans fetishs :) Nu taa apmeeram. Vai tagad liidzsvars ir atjaunots?
oga
Re: orâlais sex
11.05.2006 18:58
OOOOOOO!!!
Re: orâlais sex
11.05.2006 22:22
un tagad visas rindâ stâties! ;))))

ku!- interesanti, interesanti.....
oga
Re: orâlais sex
12.05.2006 07:26
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Re: orâlais sex
12.05.2006 09:39
fui - pirkst dibenâ! jçks! un gribi teikt, ku!, ka tev patîk zelta lietutiòð?
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:05
serea

Padomaa loghiski kaa es klizmu speciaalists buudams varu nebaazt pirkstu dibenaa? Par jçks! neuztraucies, ir kam nav jçks! :) Zelta lietus fans neesmu bet shad tad gadaas to sanjemt tiiri nejaushi. Ko tu padariisi - orgasms.
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:23
ak , Jçziò! manhi reti kas spçj samulsinât, bet ðitas.... =)
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:29
khm, man gan nav gadîjies tâds orgasms,ka bûtu jâèurâ ;)
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:34
es pirms sexa parasti izskraidu WC. =)
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:38
ne vienmçr jau var aizskriet uz tâm labierîcîbâm, gadâs jau mîlçties tur, kur tuvumâ nav WC, bet aiz sajûsmas èurât man nav gadîjies ;))))
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:41
man ir nepatîkami un pat varçtu teikta, ka sâpîgi mîlçties, ja urînpûslis kaut lîdz pusei piepildîts. un man gan nekad nav sanâcis mîlçties tur, kur nav iespçjams nokârtot dabiskâs vajadzîbas!
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:41
serea

Bet ir taadas kuraam patiik seksinjsh ar pilnu puusli :)
Aseksuaalaa
ku!
12.05.2006 10:44
Vot par shito:
"apeniiti bet tikai ne to ar shnjoriiti dirsaa." © ku!
apsmeejos ne pa jokam!

Ieteikt nianses, kur taa shnjoriite ir labaaka par cieshaam parastajaam? ;)
Ja, apeniites nenovelkot, pacelj nost viduciiti, lai tiktu klaat centraalajai vietinjai (un taada "ieliishana, kur nevajag" ir uzbudinoshaaka par vienkaarshu izgjeerbshanu), tad shnjoriite, atshkjiriibaa no parastajaam, kuras jaanostiepj, lai shaadu manevru izdariitu, nemeedz negaidot atlekt atpakalj vietaa, iegaazhot kaarumniekam pa seju. :)

Bet par pirkstu dibenaa - velti spljaudaties! ;) Ar pienaaciigu devu mitruminja un pareizaa briidii... mmmmmm.....
Sievs
???
12.05.2006 10:46
Un ko Tu dari, ja pirksts tiek iebaazts dibenaa, bet tur - kaka?
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:49
Sievs

ku! taèu ir klizmu speciâlists! =)
Sievs
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:53
Aaa!
Sekss nemanaami paariet klizmaa? ;DDD
Re: orâlais sex
12.05.2006 10:55
Sievs

nu tâ laikam arî var teikt!
Re: orâlais sex
12.05.2006 11:41
Aseksuaalaa

Tad jau sanaak ka tu nemaz neesi aseksuaala...


Sievs

Patiesiibaa taa probleema ar to kaku dibenaa nav nemaz tik liela jo veselam cilvim kaka dibenaa nestaav. Bet ir gadijies dupsis pilns ar bumbinjaam :) Un vai tad es pieaudzis viirietis no kaut kaadas kakas nobiishos :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 11?
Ziņa: