uzklausiit otru

Aizsāka Xa 

Xa
uzklausiit otru
08.05.2006 23:24
reizeem kluust tik gruuti ap sirdi un taa gribas ar kaadu parunaat .. bet kaut kaa venmeer sanak taa , ka tas otrs pagriezh sarunu savaa virzienaa un uzskata, ka vina problemas ir vissvarigakais uz visas plashaas pasaules un kur nu tu tur tagad piksti par sevi .. un tad es klausos un domaaju .. mmjjaa.. vai tur vispaar verts maz vairs vert muti valaa, ja jau cilveki ta ieciklejushies uz sevi .. drosi vien jau esmu tada pati, bet nu kautka vienmer licies, ka es tomer speeju sabalanseet savu interesi sarunaa ar taas otras puses interesi .. tikai kapeec vienmeer sanaak taa, ka man jauzklausa tie pareejie, bet kad man tik loti nepiecieshams, lai ari mani kaads uzklausiitu, tad chiks vien sanaak ..

nu re, vismaz te var parunaat .. un kameer izkratu sirdi, tikmeer neviens neuzbaazhas ar savu - bet maaaaan, a maaaan, un maaaan ...

ehh, laikam jau esmu riebiga .. bet ari riebigajiem gribaas kadreiz tikt uzklausitiem ..

paldies:)
Xa
Re: uzklausiit otru
08.05.2006 23:25
ai sorry visiem .. taa nejaushi sanaaca 2x ielikt .. taa nu sanaak ka jus mani 2x uxklausijaat:)

ATVAINOJOS uzreiz visiem neapmierinatajiem un ruuceejiem, ka te viena kaza nemaaz ieposteties.. sorrryyyy
Re: uzklausiit otru
08.05.2006 23:27
nekâda vaina.
garâmèâpojot
Re: uzklausiit otru
09.05.2006 00:49
katram sava sâpe tuvâka. citreiz tâdus un lîdzîgus tekstus lasot nosolos sev, ka nâkamreiz mute bûs ciet un klausîsies, ko otrs saka. bet nu nesanâk tâ vienmçr.
Ogijs
Re: uzklausiit otru
09.05.2006 07:29
tak var arî te forumâ drusku izliet no sava pilnâ kausa. Daudzas(-dzi) tâ dara. Un vienmçr kâds atsaucas. Un cilvçkam tak pçc tam paliek mazliet vieglâk. Mçs neesam vientuïas salas.
nu...
Re: uzklausiit otru
09.05.2006 07:59
Esam vesels arhipelâgs :)
Re: uzklausiit otru
09.05.2006 08:59
Ja ljoti gribas draugam izkratiit sirdi un ir kaada nopietna runaashana vai arii kas uzseedies uz sirds, tad taa arii vajag pateikt -- gribu parunaaties.... Tad otrs cilveex, kuram Tu kaut ko noziimee, noteikti mobilizeesies. Tas ir pilniigi normaali, un otram nebuus aizskaroshi, tas arii atgaadinaas vinjam, ka taa bija Tava iniciatiiva, taatad zinaamaa meeraa Tavs laiks. Bet taa -- citi jau nevar uzmineet, kas Tev padomaa. Tas ir jaasaka. Tikai to nedriixt paarveerst par regulaaru ieradumu, jo tad draugi saak kljuut par vaaceejiem, kas vinjiem var aatri apnikt. Jaabuut gatavam arii otru uzklausiit.

Ja seezh ar draugiem un taisa parasto tusa bla, bla, bla, tad gan nevar cereet, ka kaads tik ljoti upureesies, ka aizmirsiis par sevi.
apracies
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 19:45
Hmm... varbuut var uzrakstiit veestuli tam otram... Tai ir daudz priekshrociibu: neviens nepaartrauc, nejautaa kaut ko pa vidu, neizraada gairlaikotiibu un neuzbaazhas tuulitaas ar savaam gudriibaam vai pamaaciibaam, kaa vajadzeeja/nevajadzeeja dariit... iesaku! Beigaas var piemetinaat: Paldies, ka uzklausiiji!
Veestuli vajag uzrakstiit peec iespeejas aizraujoshaak, izmantojiot visaadus rakstnieciibas trikus.
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 22:32
Tâ arî ir mûsu laika lielâkâ problçma, ka nav laika/vçlçðanâs vai kâ cita, lai uzklausîtu otru...
Un tad izdomâja psihoterapeitus ;-) Jox. Bet katrâ jokâ daïa joka, pârçjais patiesîba
strawberry.
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:03
...un tad izdomâja internetu...:-)))
nu...
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:12
... jo uz grçksûdzçm arî ïaudis pârstâja nâkt ...
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:12
man bûtu grûti uz grçksûdzi, jo mâcîtâjiem neticu ne par gramu...
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:13
a ko tur greksuudzee-slavee musu teevu debesiis un viss, a interneta var ar kaadu arii sirsniigi izlamaties pectam, uz kreníiem......
nu...
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:27
Bet arî internets nav panaceja:)))
madcynics
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:32
...ja jau klâtienç nav kam izkratîties, epistulâri nesanâk, jo rumpî nav iedzîts tik daudz burtu, la tos varçtu dabût laukâ no pirkstu galiem, vienîgâ iespçja kliedçt vientulîbas sajûtu - ekskursija pa pieblîvçtâkajiem sabiedriskâ transporta marðrutiem...izbïaustîties ar noðòurkuðiem radîjumiem...pierâdît konduktorei, ka biïeti esi pircis, tikai principa pçc nerâdîsi...variantu dzudz...pie tam efektîvu...pareizi, ka izlçji savu sâpi ðeit...vienalga nevienam tâs neinteresç...vismaz visi izliksies, ka jût lîdzi...dos tukðus padomus - tâdus paðus kâ ðajâ vçstijumâ...nâks citi sûdi, ðie aizmirsîsies....tâ ja...
nu...
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:38
Ir tâds profesionâls termins: "vçdinâðana" , kad cilvçkam ïauj izrunâties... Reizçm arî ar to pietiek, tvaiks ir nolaists... lîdz nâkoðajai reizei.
Re: uzklausiit otru
10.05.2006 23:52
Nu ja, es to paðu gribçju teikt, ka galvenais ir izrunâties, klausîtâji ne vienmçr vajadzîgi. Tamdçï ïoti noderîga ir rakstîðana- dienasgrâmatas vai kâ citâdi- izliec uz papîra un paðam skats skaidrâks...
madcynics
Re: uzklausiit otru
11.05.2006 00:26
...slikti, ka esam aizmirsuði, kâ izskatâs îsts vçstuïu papîrs...kvalitatîvs...ar ûdenszîmçm...biezs...mazliet kraukstoðs...kâ ir atplçst saòemto vçstuli...hmm...un pats par sevi saprotams - rakstot sakârtot savas domas...
Re: uzklausiit otru
11.05.2006 00:30
Neredzu îstu jçgu savas domas citiem sûtît...
Re: uzklausiit otru
11.05.2006 07:28
Es pastâ redzçju vienu pavisam vecu kundzîti, kas pirka 10 aploksnes. Viòa izskatîjâs tâda òipra un rosîga, kaut gadu laikam tieðâm daudz. Un es tâ nodomâju- viòa raksta vçstules...:)

Re: uzklausiit otru
11.05.2006 10:47
to madcynics
mmm... pec Tava domu lidojuma... eju mekleet taadu papiiru..!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: