Mikroviïòi!!!

Aizsāka Lâce 

Lâce
Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:24
Mîïie forumieði, kâdas ir jûsu domas par mikroviïòu krâsnîm? Ir kaitîgas vai nav?
Paði lietojat?

Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:27
Homeopâti saka, ka mikroviïòu krâsns starojums ir viena no 3 lietâm, kam pierâdîta vçzi izraisoða iedarbîba. Otra bija "ìiftîgi rozâ krâsa" un vçl kaut kas treðais.
Manis paðas fizikas zinâðanas par îsu, lai bûtu savs pamatots viedoklis.
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:29
Atkariigs no taa kaada mikroviljnju kraasns. Atshkjiraas aizsarg rezhgjis stiklinjaa.

Par to, ka tie mikroviljnji ietekmeetu paartiku, shaubos, jo taadaa gadijumaa mobilais vispaar muusu smadzenes jau sen buutu izcepis un TV/radio utm viljnji taapat.

Zinaatne striidaas, es ignoreeju. Birojaa lietoju dazhreiz, bet maajaas gatavoju (nu iisteniibaa sieva gatavo, es retaak) katreiz vienai reizei.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Hehey
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:30
Njââ, tu vienk esi ZVÇRS! :DDD Latvieðu Makgaivers!
Lâce
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:33
Vai taisnîba, ka sildot mikroviïòos pârtikâ izzûd visi vitamîni un labâs vielas?

Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:34
Hehey:
Elektromagneetisma pamati... to maaca pamatskolaa un veelaak nedaudz vidusskolaa. Man to pamatskolaa maaciija uzreiz aiz optikas pamatiem.
Tu laikam maaciijies kaadaa sporta skolaa, kur 1. vietaa ir sports vai ne?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:35
Izzust vitamîni nevar. Daïa karstumâ sadalâs. C vit ðíiet pie 60 grâdiem sadalâs...
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:37
A par to vitamiinu zushanu, manupraat driizaak cepot un vaarot tas aatraak notiek. Es mikreni izmantoju, lai jau taadu - devitaminizeetu paiku uzsildiitu liidz normaalam siltumam... domaaju, ka te gan tas vairs nekaadu lomu nenospeelee :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:48
a man nav taadas plîts!!!! un neko nezinu par viïòiem... bet komentçt ak kâ gribas......
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:49
Tad, eziit, izsaki savas domas, jo ja neko nezin, tad ir daudz vietas fantâzijai par tçmu ;-)

P.S. Tûlît atkal piespamosim ;-)
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:50
Iisteniibaa tie viljnji es domaaju ir liidziigi muuzikas viljnjiem tikai mazinjaaki... nu taadi galiigi mikro :)
P.S.
a muuzikai ir viljnji? :/



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:52
A man ir tâda plîts un vienreiz es netîðâm apçdu to mikrovilni.
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:53
plants

Bûs Tev steidzîgi antioksidantu un Detox+ kurss jâparaksta, lai Tu vçl ilgi priecçtu mûs ar svau klâtbûtni ;-)

****, bûs vasarâ tas Detox jânopçrk, bet dârgs, cik atceros, maita bija... bet nu savai veselîbai ;-)
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:54
eu... es arii noteikti kaadu apeedu netiishaam
kur to detox var nopirkt??? AATRI!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 22:56
Hm, ja atceros, tad homeopâtiskajâ aptiekâ ar varçja, bet padârgs bija, tik neatceros cik... Un firma laikam Heel bija, homeopâtiskos preparâtus raþoja. Tâ kâ nekïûdies...
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 23:06
a kas ta pliits darbojas ka maza atomelektrostacija un izdala radiaaciju, vai kaa??? kas tad pliitii var buut kaitiigs?
Re: Mikroviïòi!!!
10.05.2006 23:11
Jauka teema!!! (IIsi izstaastiishu savuviedokli, kas varetu buut arii nepareizs;) ) Taatad mikroviljnju kraasns ir veidota uz taa pamata, ka taucinji siikos vilniishos saak degt. Liidz ar to, secinam, ka lipiidi saak cepties, bet vitamini nav shajos savienojumos. Tachu, taa kaa cepamaa produkta ieksheejaa temperatuuta paaugstinaas, tad zinaamaa meeraa taisniiba, ka veertiigaas vielas zuud.

neziniite
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 06:53
patiesîbâ Detox ir Vision firmas preperâts :)
zzhh
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 09:45
no mikroviïòu krâsns nekâds starojums ârâ netiek,jo viïòus absorbç metâla kaste un arî caur svina stiklu nekas cauri netiek.Ja starojumu gribi,piebâz galvu pie veca televizora un jo vecâks modelis,jo vairâk apstaros.
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 09:49
Ar mikroviljnjiem tomeer ir savaadaak. Runaajot par kaitiigumu cilveekas lieta ir ljoti striidiiga. Tad kad paraadijaas taas kraasnis vinju konstrukcija bija daudz pamatiigaaka kas samazinaaja starojuma nopluudi. Bet tagad es redzu ka tiek buuveetas pilniigas skaarda bundzhas ar nebliivaam durtinjaam. Bet no otras puses nav taa ka no vinjas saapeetu galva un buutu nelaba duusha kas raksturiigi apstarojoties ar mikrovilni. Arii roka nepaliek silta un neona indikators neko neuzraada braukaajot gar to kraasninju taa kaa iisti pamata man nav domaat ka tur kaut kas slikts no vinjas naak laukaa.
Cita lieta ir tas kas notiek iekshaa. Kaa zinaams produkta sasilshana kraasninjaa notiek uz virpuljstraavu reekjina un uz augstfrekvences energhijas zudumiem dielektrikjii bet kaa zinaams straava pluustot caur kjiimiskiem savienojumiem izraisa vinju elektroliizi :( Tobish sadaliishanos. Taa kaa pamats aizdomaam ir. Cits jautaajums ir cik lielaa meeraa tas notiek. Diemzheel nau gadijies lasiit infu par uzturvielu zudumu mikroviljnju kraasnii kaut gan eksperimentaali tas ir viegli noskaidrojams.
ke
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 10:21
Vispar, ku, kludas izskaidrojot mikrovilnu krasns darbibu. Mikrovilnu krasni el.magn. vilnu garums piemeklets ta, lai tas iedarbotos uz udens molekulu, kas ir dipols, respektivi uz tas rezonansens frekvenci. Tapec paiku uzsilda udens, kas ir ieksa partika. Ar to ari izskaidrojams tas, ka mikrovilnu krasns atkause salidzinosi leni, jo uz ledu vilni neiedarbojas pa tieso, bet jau caur udeni, kas radies izkustot sim ledum.
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 10:45
ke

Nenoliedzu bet atljaushos apshaubiit. Mikroviljnju kraasninjaa izmanto vilni ar frekvenci ap 2,4 GHz kas atbilst viljnja garumam 12,5 cm. Saprotams ka uudens molekula lai vai kaada taa buutu ir daudz daudz mazaaka par sho viljnja garumu taa kaa nav iemesls domaat ka ta vienkaarshi rezonee kaa dipols. Dipols rezonee ja vinja garums ir drusku (par saiisinaajuma koeficienta tiesu) mazaaks par pusi no viljnja garuma. Taa kaa luudzu citu paskaidrojumu :) Bet ledu patieshaam mikrene kausee slikti jo ledus ir dielektrikjis ar maziem zudumiem. Straavu vinjsh nevada un taapeec gandriiz nemaz nesilst mikroviljnju laukaa.
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 10:52
runâ, ka ledusskapji ar "no frost" sistçmu arî ir ar ievçrojamâki lielâku elektro magnçtisko lauku nekâ pârçjie ledskapji.
ke
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 10:56
Citats no wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Microwave_ovens :
A microwave oven works by passing microwave radiation, usually at a frequency of 2450 MHz (a wavelength of 12.24 cm), through the food. Water, fat, and sugar molecules in the food absorb energy from the microwave beam in a process called dielectric heating. Most molecules are electric dipoles, meaning that they have a positive charge at one end and a negative charge at the other, and therefore vibrate as they try to align themselves with the alternating electric field induced by the microwave beam. This molecular movement creates heat. Microwave heating is most efficient on liquid water, and much less so on fats, sugars, and frozen water. Microwave heating is sometimes incorrectly explained as resonance of water molecules, which only occurs at much higher frequencies, in the tens of gigahertz.
Nu es ar biki nokludijos :) Bet katra zina tas nav virpulstravas, kas silda. Virpulstravas ir metalurgiskajas krasnis..
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 11:14
ke

Nu o.k. bet virpuljstraavas tur noteikti figuree jo vinjas pastaav visur kur ir vadiitaajs. Es vieniigi nezinu kaada dalja siltuma ir no zudumiem dielektrikjii un kaada no straavas. Wikipedia runaa tikai par zudumiem dielektrikjii taa kaa tas ir domineejoshais siltuma avots. Nu metalurghijaa ir citaadaak jo tur tiek sildiits metaals kas ir ljoti labs vadiitaajs taa kaa tur viss siltums uz virpuljstraavu reekjina.
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 12:37
ke
pareizi raxta.
Mikrenes iedarbojas uz uudens molekulaam. Ieliec sakaltetu maizi iekshaa un pameegjini uzsildiit ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 12:39
kas tad mûsdienâs nav kaitîgs? bet galvenais jau ir preikðrocîbas!
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 12:40
nezinu... priekshrociiba ir maajaas pagatavot svaigu paiku :)
Maajaas man nav ne TV ne mikrene :D nav vajadziibas :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 12:45
nezinîte

Ni, tas labais bija Heel Detox vai Detox+, triju pudelîðu komplekts. Tâpçc ar teicu nekïûdîties ar raþotâju.
Nu vismaz man ïoti liekas, ka Heel...
\|
Re: Mikroviïòi!!!
11.05.2006 14:33
http://home.howstuffworks.com/microwave.htm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 11?
Ziņa: