vaksâcija

Aizsāka neziniiite 

neziniiite
vaksâcija
13.05.2006 19:30
salona bukletâ norâdîti vaksâciju veidi "klasiskais" no "brazîlietes". kâda atðíirîba?
Re: vaksâcija
14.05.2006 13:31
Braziilietes - nopleesh pa pliko, nekaa nava. klasiskais - paliek vismaz striipa.
kautrîte
Re: vaksâcija
14.05.2006 14:04
ir bijusi doma iet novaksçties, bet k-kâ tâ neçrti...kâds tas pats process ir?
Re: vaksâcija
14.05.2006 15:37
Process ïoti vienkârðs :), es veicu klasisko bikini ar svîtriòu. Izìçrbies lîdz pusei un parasti, ja taisa arî bikini vaksâciju, tad vienreizçjâs biksîtes neizsniedz, nogulies uz kuðetes un grozies pçc vajadzîbas. Viss process - kâjas + bikini aizòem apmçram stundu. Jâsaka gan, ka bikini ir sâpîgs, bet izturçt var :)
Tâ kautrîbas pakâpe ir ïoti atkarîga no meistara, ja kosmetoloìe ir vienkârða un sirsnîga (kâ mançjâ), tad viss OK, kompleksu nav :))



:)
.
Re: vaksâcija
14.05.2006 16:19
stulbi, priekshkam tas vajadziigs...nemuuzham nevakseeshu bikini zonu, lai tie viirieshi iet ieskrieties...nav taadu saapju veerti
Re: vaksâcija
14.05.2006 16:31
To: .
Bet tas jau ir manis paðas labâ :)) Ziemâ es to nedaru, bet vasarâ gan, jo citâdi katru dienu bûtu jâòem þilete rokâ, jo uzvelkot peldkostîmu tomçr neizskatâs smuki, ja lien kaut kur kaut kas laukâ :))) Pie tam pçc skûðanâs tâs spalviòas ataug reti pretîgas, asas, niez, vçee, tad jau labâk iet uz vaksâciju.
Bet nu katram savs, citai to vajag, citai nç, mçs taèu esam tk daþâdas :))



:)
.
Re: vaksâcija
14.05.2006 16:33
nu ja sevis deelj tad saprotams, bet viirieshi nav taadu saaapju veerti ;)
Re: vaksâcija
14.05.2006 16:42
To: .

Protams, pilnîgi piekrîtu, ka vîrieði to nav vçrti :))
Vienkârði man citu variantu nav, jo pçc þiletes kâ jau teicu tâs sajûtas ir galîgi riebîgas, bet no depilâcijas krçmiem man ir alerìija. Pçc vaksâcijas vismaz uz mçnesi ir miers :))



:)
kautrîte
Re: vaksâcija
14.05.2006 22:33
a pirms paðas vaksâcijas tâ vietiòa tiek k-kâ apstrâdâta, nomçrdçta? iedomâjoties vien, ðíiet, ka tas ir ïoti sâpîgi, jo tâpat paraujot tur kâdu matiòu ïoti sâp un izraut ir grûti...
Likki
Re: vaksâcija
15.05.2006 10:04
Jo bieþâk raustîsi, jo mazâk sâpçs. Es tagad "rullçju" ar depilatoru kur tik vajag un kad tik vajag. Un pa frai.
Sâkumâ arî gâju uz salonu uz vasku, bet tas ir stress.
Re: vaksâcija
15.05.2006 10:09
es trîstûrîða zonu, kad vairâk laika - ar pinceti izraustu. sâkumâ bija sâpîgi, bet tagad jau pierasts - gluþi kâ ar uzacîm.
Likki
Re: vaksâcija
15.05.2006 14:51
serea

kakls/ mugura negurst? :))
Re: vaksâcija
15.05.2006 15:14
.

Neskumsti, ir taadii viirieshi kam patiik nevakseetas sievietes. Kaa piemeeram man :)
zv
Re: vaksâcija
15.05.2006 16:06
Skuushanaas ir tipisks modes izdomaajums - pirms gadiem simts neviens neko neskuva. A tagad - riktiigi stiliigi ir, ka viss ir nodziits un bez spalvaam kaa maziem beerniem. Diez ko par to teiktu onkulis Freids, redzot jau pieaugushsas sievietes bez apmatojuma...
Re: vaksâcija
15.05.2006 16:10
Es vakar noskatijos vienu Tinto Brasa filmu... tur visas sievietes bija neskuutas.. taa filma tapa 1992. gadaa. Jaa, kaa tagad viss ir mainiijies. Modes lieta. Un kas tad pirks tos skuvekliishus, depil.kreemus, vaskus utt??
zv
Re: vaksâcija
15.05.2006 16:13
Ja ir cirpeeji, ir arii skuvekliishu paardeveeji.
Re: vaksâcija
15.05.2006 16:39
cik ilgi viss staav tiirs peec vaskaacijas?
Nu tak
Re: vaksâcija
15.05.2006 16:45
Taa ir tiiraa gaumes lieta..manupraat ja skujas, tad pashai ir higeeniskaaka sajuuta, un man pashai patiik..esmu skuvusi arii pa tiiro, un tad man vispaar ir iegli, par izskatu?? Manam puisim pat loti patika..vinjsh ir sajuusmaa un teica, ka taa pieradis pie manas plikaas vaaveriites, ka negrib vairs tos muuza mezus redzeet...bet es to nedaru vinja deelj! Es tikai saku, ka ne visiem riebjas kailums...ir kam patiik!
zv
Re: vaksâcija
15.05.2006 16:55
Par to jau arii ir runa - kailums ir taada kaa nosleepuma nonjemshana no TAAS vietas.
madcynics
Re: vaksâcija
15.05.2006 17:11
..ar lodlampu...vismaz viss nu ïoti sîkâs sprodziòâs savçrpsies...
Re: vaksâcija
16.05.2006 09:39
Likki


gurst gan! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 18?
Ziņa: