Dur dibenâ

Aizsāka Vaiiii ... 

Vaiiii ...
Dur dibenâ
14.05.2006 19:16
Vai kâdam ir tâ bijis, ka tâ kâ dur un kaut kas knosâs dibenatveres iekðpusç? Târpu nav, ir noskaidrots. Vai var bût arî uz nervu pamata? Iespçjamâs izmeklçðanas ir uztaisîtas, nekas nopietns it kâ nav.
Tâ kâ bakstîtu tur iekðpusç kâds. Lielâkoties pçc vçdera izejas, citreiz tâpat.
Re: Dur dibenâ
14.05.2006 19:23
Vai nu spaliishi ( jo to vai vinji ir vai nav ir diezgan gruuti noskaidrot ) vai arii hemoroiids aug.
Vaiiii ...
Re: Dur dibenâ
14.05.2006 23:17
Vai ja hemeroîds aug tâ sâp? Bet ja sen tâ ir bijis (apm. pirms 12 gadiem) kâdu laiku, tad klusums, tad atkal daþas dienas vai pâris nedçïas. Vai tad taisot kolonoskopiju neredz-ir vai nav tie hemeroîdi.
Re: Dur dibenâ
14.05.2006 23:46
Hemoroiidu var redzeet tikai tad kad tas izaudzis bet sajust sauso durstiigo sajuutu var jau tad kad vinjsh tiko saak veidoties. Aarsts jau redz to ko redz a dibens ta taveejais un tu vinju juuti. Bet vispaar es domaaju ka tie vareetu buut spaliishi. Tachu peec pieredzes teikshu ka sajuutas var buut liidziigas.
Vaiiii ...
Re: Dur dibenâ
15.05.2006 22:08
ku!

Pçc savas pieredzes par hemeroîdiem? (par tâm sajûtâm) Vai tad viòi var augt padsmit gadus., brîþiem apstâties un tad atkal?
Re: Dur dibenâ
16.05.2006 10:23
Maz ticams bet izsleegt nevar taadu iespeeju ka hemoroiidi aug. Bet es saku ka ticamaakais ka spaliishi. Nu varbuut tev tur dibenaa kaada stuuraina kaka staav.
Vaiiii ...
Re: Dur dibenâ
16.05.2006 12:32
Muïíî'bas-nekâda stûraina kaka tur nestâv. Ja ir izkakâts ârâ, kas tur var bût stûrains?
Re: Dur dibenâ
16.05.2006 12:35
Vaiiii ...

Tu pataustiji? Daljai cilvju ir taada probleema ka kaka visu laiku staav dibenaa. Bez sajuutas ka vajadzeetu kakaat.
Vaiiii ...
Re: Dur dibenâ
16.05.2006 23:17
Bet ja tikko izkakâ un tad arî tur bakstâs tâkâ, citreiz asi iesâpâs. Es saprotu, ka tâ tâlâkâ daïa, tâ stâv iekðâ, bet pie paðas atveres, ne dziïâk pa 1.5-2cm taèu jût, ka tukðs ir?
Laikam jâpieòem, ka hemoroîds aug. 'Tâ sjûta tâda, ka caur to tûpïa muskuïa sieniòu grauþas kâds íirmis vai târps. Audiem cauri, nevis uz virsmas.
Vai vçl kâds ir ko tâdu jutis?
Re: Dur dibenâ
17.05.2006 10:54
Taadas vai liidziigas sajuutas ir bijushas bet vienmeer beigaas izraadijaas ka tie ir spaliishi. Paprasi kaadam lai apskataas dupsii kad ir taas sajuutas. Tas jaadara vairaakas reizes jo ar pirmo var nepamaniit. Labaak kad ir kaadu briidi paguleets zem segas. Var pasmeereet cauruminju ar posterisan smeeri.
Re: Dur dibenâ
17.05.2006 11:13
ir man arî tâ bijis! bet tas pçc pâris minûtçm pâriet! tâda asa sâpç vai ne? es vienâ naktî no tamlîdzîgâm neþçlîgâm sâpçm pamodos, pat paiet nevarçju, ar mokâm aizgâju uz WC un pâèurât arî nevarçju.
Re: Dur dibenâ
17.05.2006 11:15
un man vçl neviens hemoroîda nav bijis - tfu tfu tfu
Vaiiii ...
Re: Dur dibenâ
17.05.2006 22:26
Paldies!
Sâpes nav neþçlîgas, ir viegli izcieðamas, vienîgi tâ neomulîgi. (tâ kâ ar mazu tievu zariòu bakstîtu vai piespiestu regulâri pie sieniòas)
Ir dzirdçti nelâgi gadîjumi, ka tâdas izjûtas raksturîgas kaut kam sliktâkam. Paralçli ðim izjûtâm sâp arî sâni, bieþâk labais.
Ja pieòem, ka tie ir târpi-spalîði, kâpçc tad sâni sâp. Îpaði labais. Un vairâk tad, kad pamîksts vçders?
Târpi rosâs arî tad pa aklo zarnu?
Vai tad ir tâ, ka tos târpus tik grûti piefikðçt?
Bçrnîbâ bija, tad varçja kakâ redzçt. Un niezçja. Tagad nekas tur neniez. Pieauguðiem tâ nav?
Re: Dur dibenâ
18.05.2006 09:19
Aiznes kakucîti uz analîzçm.
aia
Re: Dur dibenâ
18.05.2006 15:49
Tie ir hemoroîdi. man ir tâ, ka reizçm mçneðiem nesâp, bet tad atkal durstâs. Tas ir tad, kad iekaist vai ciets kaksis bijis. Vnk, kad nav iekaisis, tad nesâp. Tev arî tâ noteikti ir. Stulbi, bet ko darît...
Manna
Re: Dur dibenâ
18.05.2006 21:56
Paldies aia, nomierinâji mani. Tieði tâ-reizçm mçneðiem nesâp.
wu:
Re: Dur dibenâ
18.05.2006 22:06
Izòem taèu to naglu ârâ no dibena !!!
Vaiiii ...
Re: Dur dibenâ
19.05.2006 19:08
N e ç d u naglas! Nevçrtç pçc sevis!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: