pçc çrces iekoðanâs

Aizsāka meitene_ 

Nav ko vakcinçties,nekas briesmîgs jau nevar notikt,ja nu vienîgi biðíi stulbâks,vai arî kâdu íermeòa daïu paralizçs.Bet tas nekas,jo pçc kâda laika varbût atkal izveseïosies,ja paveiksies.
Re: pçc çrces iekoðanâs
16.05.2006 22:11
jâ, var pârmaiòas pçc arî runât un staigât pamâcîties pçc slimîbas, tas tâ, ja tâ îsti nav ko darît.

Tiko delfos izlasîju, ka konstatçts pirmais saslimðanas gadîjums ðogad. tâ lûk.
mellene88
serea 12:44
17.05.2006 07:08
Sitâdu sviestu vçl nebiju dzirdçjusi. Vairâk gan nevienam neizsaki ðo savu viedokli. Varbût palasies- ercem ne.lv
Vakcinâcijas centrâ,Kleistu ielâ çrces pârbaude maksâ- 11.-Ls.
Vispâr jau likâs padârgi, bet ko darît...
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 08:45
Kleistu ielâ ir vakcinâcijas centrs? kurâ vietâ? mikrobioloìijas institûtâ?
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 09:08
Noela

manâ pusç çrèu ir ïoti daudz! jau pa pïavu tikai pâra metrus paejot pçc tam sevi jâpârbauda.



mellene88

tava norâdîtâ adrese ðíiet nav îsti precîza!
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 09:42
serea - tad tas vçljovairâk ir iemesls lai vakcinçtos :)
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 09:42
mellene88, par kuru sviestu tu runaa?
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 09:47
Noela,

Njâ, bet sanâca tâ kâ sanâca un neizpotçjos. Tâpçc jau arî vienâ no tçmâm vaicâju par to vakcînu, kuru var iegût 2 nedçïâs un esi pasargâts uz gadu. nâkamgad gan izpotçðos. drauga tçvs gan nekad nepotçjas, kaut gan dzîvo laukos. viòð saka, ka tâ pote ir kâ nâve. viens viòa paziòa aizgâja bojâ, jo pret çrcçm aizgâja potçties sasvîdis. un nomira. nedrîkst iet potçties arî tad, ja esi apslimis. pastâv liels risks.
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 09:47
mellene88 - janka to tâ ironiski bija domâjis (un es turpinâju domu).
mellene88
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 11:20
Sory,sory Klijânu iela(kur man tâ Kleistu radâs??), Tak augðâk jau viòa ir minçta.Adrese...
Vait paði ar lasat,kas uzrakstîts??

Un vçl esmu ievçrojusi, ka ðajâ forumâ neviens neskatâs adresâtu, visi automâtiski pieòem,ka sekojoðais komentârs ir iepriekðçjâ turpinâjums.
Tak rakstu,ka sviests ir-sereas komentâ 12:44.
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 11:21
mellene88 pamato savu domu! kas îsti ir sviests?
mellene88
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 11:36
Nu par tranzît baïíiem uz kuriem tusç ercesun íîmija no kuras çrces kïûst INdîgas :)))) Vienkârði nezinu smieties vai kâ???
Aââ un tas aicinâjums dedzinât kûlu, jo tad izdeg çrces.... vai TAS nav sviestc??
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 11:48
un tavuprât kur çrces visvairâk dzîvo, ja ne pçrnajâ zâlç!

tad nu mellenît pamato, kâpçc tagad visur ir izkârtnes, lai uzmanâs no çrcçm, kâpçc viòas tagad ir indîgâkas nekâ bija agrâk?

kâpçc visur tik ïoti popularizç vakcînas pret encefalîtu? VISIEM iesaka uzmanîties! pamato, kâpçc pçdçjos gados viòas ir tik ïoti savairojuâðâs un no 58 çrcçm 12 in encefalîtçrces?
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 11:50
Nu ja, encefalîts niòèe no íîmijas metâs ne no encefalîta izraisîtâja...
mellene88
serea
17.05.2006 11:56
Nepamatoðu, bet pasmieðos:)))
Lai gan , man kâ nemediíim nesagâdâ grûtîbas saprast, ka vîrusinfekcija nerodas no íîmijas:)))
Un meitiò- zâlîte ir jâpïauj un zemîte jâkopj, nevis JÂDEDZINA!!!!!!!!!
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:00
mellene88

zinu, ka zâlîte jâpïauj, nevis jâdedzina un nevienu arî nemudinu uz kûlas svilinâðanu, bet atzîsti, ka kûlas dedzinâðana daudziem kukaiòiem atòem dzîvîbu, tajâ skaitâ arî çrcçm! lîdz ar to arî vairums izdeg nevis klaiòo pa zâli. un tam, kas nevar vai negrib nopïaut veco zâli, tu neiestâstîsi, ka tas ir vajadzîgs! tavuprât man tagad jâskraida pa visiem latvijas apgabaliem ar izkapti rokâ?
mellene88
visss
17.05.2006 12:06
Manuprât, tev jâbeidz runât to ko droði nezini...
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:07
droði nezinu, bet pieòemu, ka tas ir viens no iespçjamajiem faktoriem un ne es vienîgâ.
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:12
mellen, un kâpçc gan tu kâ ârste nevari pamatot?
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:20
Tâpçc, ka mellene jau nav rakstîja, ka nav mediíe...
mellene88
serea...
17.05.2006 12:25
Tu kâdreiz lasi arî, ko tev saka???
Un ko vçl tev pamatot???
ercem ne.lv slabo palasît.??? Kad mani interesçja, pati visu atradu un pamatojumus nejautâju, bet secinâjumus izdarîju pati...
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:26
ercem ne.lv <- mellen, kas tâ par tâdu adresi?
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:49
http://www.ercem-ne.lv/
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:50
â :)
paldies :)
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 12:57
laba lapa. visiem potçðanâs pretiniekiem bûtu ieteicams palasît (îpaði slimnieku stâstus).
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 13:23
bet man nekâ nesanâk nekur atrast informâciju, kas ir veicinâjis tik strauju inficçto çrèu savairoðanos.

zinu, ka kâdreiz kautko kautkur lasîju, bet neatceros kur un ko tieði :(
mellene88
meitene...
17.05.2006 13:28
A ko, tu netici serea stâstiem???:)
Starp citu, nododot çrci tajâ Klijânu ielâ atbilde ir otrâ dienâ.
Re: pçc çrces iekoðanâs
17.05.2006 13:47
vo, kautko vismaz atradu:

"Ir pieòçmums, ka çrces Latvijâ ievazâja Sibîrijas jenotsuòi. Inficçto çrèu skaits ar katru gadu pieaug, jo senâk, kolhozu laikos vairâk apstrâdâja laukus, izpïâva pameþus un grâvmalas. Padomju laikos pat bija prakse, ka migloja no lidmaðînâm, tiesa, tad izmira ne tikai çrces, bet arî visa pârçjâ dzîvâ radîba."

http://spogulis.calis.lv/tava-veseliba/medicina/viss-par-ercu-encefalitu/
Re: pçc çrces iekoðanâs
18.05.2006 10:03
nu melllen88

vai tas nav kas nedaudz lîdzîgs manis teiktajam?
paardoma
Re: pçc çrces iekoðanâs
19.05.2006 18:12
Mani atkal interesee, kaapeec piem. Zviedrijaa arii uztraucaas par eerceem. BET- vinji uztraucas vairaak par Laima slimiibu un nevis encefaliitu? Kaapeec vinji uzskata ka encefaliits ir vieglaaka un labaak diagnosticeejama un aarsteejama nekaa Laima slimiiba (nebuutu pati lasiijusi, ij neticeetu)? Kaapeec vinjiem ir statistika par tieshi Laima slimiibas rezultaataa esoshaam smagaam komplikaacijaam utt.? Kaapeec vinji iegulda milzu pikji vakciinas radiishanai tieshi pret Laima slimiibu un nevis popularizee un praktizee jau esoshaas encefaliita potes? Vobshem nezinu ko domaat. Nesaprotu vairs kas ir bizness, kas realitaate, kas zjurnaalistika.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 7?
Ziņa: