vîrieðu peòi

Aizsāka serea 

vîrieðu peòi
15.05.2006 11:15
es te tâ domâju un ienâca prâtâ izvirzît hipotçzi - tieviòiem vîrieðiem ir lielâki locekïi nekâ tiem, kas ïoti aktîvi nodarbojas ar sportu. un vîrieði ar mazu loceklîti aktîvi nodarbojas ar sportu tâpçc, lai mazînâtu savu lielo kompleksu pr mazu penîti! un tagad lûdzu jûsu komenti.... =)))
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 11:18
Es nezinu...caur biksçm jau neko nevar saprast...:-)))

Bernadeta
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 11:27
Nea, tâ nu nebûs viss.... praktiski novçrojumi.
kirka
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 16:14
mani novçrojumi - mçdz bût daþâdi - esmu izbaudîjusi teicienu, ka "tieviem vîrieðiem viss ir tievs.." tur tieðâm èiks vien bija :)))

toties manam tagadçjam draugam, kursh ir tievs, ar krâniòu viss ir kârtîbâ..;) lielisks izmçrs.

toties bijuðajam, kurð nodarbojas ar sportu (kâ augstâk minçts), bija tâds krâns, ka man pat nereti sâpes sagâdâja, cik liels tas bija.

tâ, ka ne vienmçr tâ ir, kâ pieòemts. drîzâk jau vairâk darbojas pieòçmums par deguna un krâniòa lielumu attiecîbâm...:")))))
Nu tak
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 16:20
- tieviòiem vîrieðiem ir lielâki locekïi nekâ tiem, kas ïoti aktîvi nodarbojas ar sportu.
-un vîrieði ar mazu loceklîti aktîvi nodarbojas ar sportu tâpçc, lai mazînâtu savu lielo kompleksu pr mazu penîti! un tagad lûdzu jûsu komenti.... =)))

Tu aizgaaji pretrunaas!!!!! Ja tiem, kas tievi ir liels, tad kam vinjiem nodarboties ar sportu-lai samazinaatu vai???
Edza
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 17:07
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 19:00
dodu prieksroku videji maziem..kaa lieliem.....ar lieliem taks visas iekshas var izdauzit!!! haha..
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 19:04
laikam nevarçðu padalîties. nav tik daudz vîriðíu bijis, lai varçtu izteikt hipotçtiskus pieòçmumus...no uz vienas rokas pirxtiem saskaitâma daudzuma/mazuma jau nekâdu pçtîjumu neuztaisîsi ;)
Juste
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 19:07
Autore iebrauca samçrâ lielâs auzâs, un tamlîdzîgs apgalvojums ir aplams.

Tiem sportistiem, kam ir tieðâm ir maziòð, tas vairâk saistîts ar to, ka viòi ar sportu nodarbojas jau no bçrnîbas, jaunîbâ lietojuði kaut kâdus hormonâlos preperâtus (kâdus bieþi vien trençjoties lieto) un tad tâ íermeòa daïa nav pilnvçrtîgi attîstîjusies, hormonu izmaiòu dçï. Proti, organisms domâ, ka tur jau viss ir izaudzis.
Moljers
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 19:27
Lai iegûtu ticamu informâciju, vajadzçtu kâdus 200 apskatît, uz priekðu meitenes.
JUus tach vecenes ar tiem saviem penjiem esat debilas dzirdat debiilas...saprotat tach kada jega izmeram tievs vai gars, ja chalis ir izcils tad aizvedis Jus lidz tai baudas virsotei pistai arii ar rokam....ir tik jamak uzspelet uz sievietes jutam...kadi vel te penji? lieli mazi?
feliciana
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 19:40
200 sportistus un 200 nesportistus... pie tam ne tikai apskatît, bet arî nomçrît
un tad vçl iegût informâciju par motivâciju nodarboties ar sportu :DDDDD
es sportoju (speleju futbolu) man gluzhi vienalga cik man shis liels vai mazs...tur ar sportu nekada sakara...vnk mate daba
fida
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 20:36
kriscvanlehman!
Ir gan nozîme izmçram . Cik ilgi tu, izcilais, noturçsi savu meiteni ar pirkstiòu strâdâdams? Kâdas 2-3 reizîtes varbût, un pçc tam ko? Nâkoðo?
mmm
Re: vîrieðu peòi
15.05.2006 21:21
uz pirmo acu uzmetienu var taa likties (un maziem ar gariem rumpjiem un iisaam kaajaam arii baigie metamie:) - stereotips).... bet
man tagadeejais - visu muuzhu bijis ljoti aktiivs sportists (bokss u.t.t.), videeja auguma, viiriesha lepnums.... vairaak kaa pieklaajiigs un vecumaa virs 50 seksuaali aktiivs... 7-12 X nedeeljaa tas prieks mums sanaak:)
Sindy
Re: vîrieðu peòi
16.05.2006 00:19
Mans novçrojums tâds - mans draugs ir tievs un garð, un penis arî tievs vidçja garuma. Ja tas kâdam palîdz pie pçtîjuma. :)
man ar metami viss ok speleju futeni un d savu meitenei..:)
Klaudija
Re: vîrieðu peòi
16.05.2006 13:00
nu mani vîrieði visi bijuði ap 100 kg,un ar draudziòiem viss bijis o.k
yo majooo 100 kg? tur tach kjiskas pa muti var izvemt ja taads uzguljas virsu...man 1.89 un knapi 66kg.....
Re: vîrieðu peòi
16.05.2006 14:42
ta nevajag gulties virsuu... kas tu savai sievietei gulies veesi virsuu?? Domaa 66kg taads nieks vien ir?
khmkhm
Re: vîrieðu peòi
16.05.2006 16:05
1.89 un 66 kg. vai tad tas ir viirietis, kautkaads izstiidzeejis kaulukambars numur pirmais.... Ribas pat nav jaatausta noteikti, viss taapat redzams....
mmm
Re: vîrieðu peòi
17.05.2006 18:57
100 kg nav nekas tragjisks... un daba nav dumja - ja gulj virsuu kaa maiss: tad gan traki smags, bet seksa laikaa ir kas pavisam cits........:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 1?
Ziņa: