Narkotiku legalizçðana

Aizsāka Pusfabrikats 

Pusfabrikats
Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 20:29
Kautkad nesen noskatiijos filmu "If Drugs Were Legal". Filma ir veidota diezgan interesantaa metodee, pusliidz dokumentaala, pusliidz maakslas. Respektiivi ir sizjets, bet sizjetu ik pa laikam komentee zinoshi cilveeki, kas izdara secinaajumus. Filma ir par pasauli 2009. gadaa un par to, kaada taa buutu, ja tiktu legalizeetas narkotikas. Tb visi kam nav slinkums vareetu taas iegaadaaties veikalos, aptiekaas, naktskubos utt. Kaapeec jaalegalizee? Taadeelj, ka cilveeki taapat taas peerk un lieto. Vieniigi pagaidaam tas notiek nelegaali, no chigaaniem lol. Padarot sho shtelli legaalu, valdiiba speetu kkaadaa meeraa to kontroleet, piemeeram noraadot uz ripu iepakojuma to ietekmi uz organismu peec ilglaiciigas lietoshanas. Pamats tam visam ir atkarot narkotiku tirgu no noziedziniekiem, taadejaadi nodroshinot kvalitatiivu narkotiku tirdznieciibu, kaa arii iekaseet par to visu naudu. (nav nekaads nosleepums, ka narkotiku tirdznieciiba ir ljoti ienesiiga) Taatad, kaadas ir juusu domas? Atbalstiitu shaadu soli jeb buutu kategoriski pret ?
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 20:32
Es bûtu kategoriski pret. Tâpat kâ teorçtiski esmu pret narkomânu atdzîvinâðanu pârdozçjot, jo neredzu tam jçgu.
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 21:02
kategoriski pret. pilnîgi noteikti.
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 21:45
...nu, nu, pret bïâvçji...arî alkohols ir narkotika....pie tam briesmîgâka par jebkuru nelegâlo...savulaik bija tâda filma - Heroîna ceïð...pie tam ðo filmu râdija latvijas TV...viela pârdomâm...tikai viens jautâjums lielajiem dirsçjiem pret - korâns pieïauj îstâs narkotikas, alkoholu noliedzot...kas ir, musulmaòi iet mazumâ???...jeb otrâdi???...bezargumentu dirðana mani uzjautrina...
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 21:52
madcynics

A Tu uzjautrinies, neviens jau Tev neliedz.
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 21:55
...ko arî darîðu..:)
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 21:55
kas attiecas uz mani, es arî alkoholu nelietoju.
\|
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 22:06
Mûsu sabiedrîbâ? Nu nç!
Re: Narkotiku legalizçðana
15.05.2006 22:55
reaali gribeetos pateikt savu komentu par ,,,teikto, ka narkomaanus nevajadzetu atkaèât, bet ðoreiz noklusçðu.................


un par tçmu-esmu pret legalizâciju, drîzâk esmu par to, lai par narkotiku tirgoðanu dotu 25 gadus, neskatoties uz to kâds daudzums atrasts, un par narkotiku lietoðanu reâlus cietumsodus ar piespiedu ârstçðanu.
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 09:44
Var jau aizliegt, bet tik un taa pardos, pirks un lietos. Kur risinaajums??? Ja arii legalizeetu kaut ko, kaut kad,tad buutu jaanodroshina pietiekami stingra uzraudziiba. Bet kaa??
Cilveekiem jau patiik apreibinaaties, citiem pietiek ar lielaaku ieelpu, bet citiem nepietiek.
Nesaprotu kapeec alkoholu vienmeer attdala no narkotikaam, ja taas pashas narkotikas vien ir...
Aizliegshana jau tas vieglaakais celjsh, ne labaakais.. vienkaarsi izskaidrot cilvjiem vajag par darbiibu un seku likumsakariibaam, un lai tad viss ir pashu rokaas, cik taalu katrs ies - UTOPIJA



Ziòojums rediìçts (16-05-2006 09:45)
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 09:53
tie kas nevçlçsies, tie tâpat nelietos!
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:14
Manis peec var paardot un droshi vien nebuutu slikti. Dalja protams sev aatri dabuutu galu un buutu sava veida dzbiigaa izlase bet paareejiem toties dziive vienkaarshotos.
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:16
un narkotiku dîlerus vairs nesodîtu un uz citu nelaimes rçíina viòi pelnîtu neþçlîgu piíi. taèu bez nodokïa neiztikt, tam noteikti jâbût lielâkam par azartspçïu nodokli
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:18
Nafigs narko diileri ja aptiekaa vai drogaas var nopirkt vai gastronomaa blakus ciigaam.
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:19
...viela pârdomâm...mçmâ vienoðanâs starp valsti un çnu darboòiem ir novedusi pie tâ, ka lietotâjiem tiek piedâvâta - no vienas puses - standartizçts, normâlos apstçkïos, rûpnieciski raþots alkohols, un no otras puses - kaut kâdos sûda apstâkïos raþots, bez jebkâdas kontroles, dîleru paðíaidîts ar visâdu draòíîbu produkts - narkotikas.. ja noliktu ðîs divas produktu grupas vienâdos apstâkïos, nezi, uz kuru pusi sliektos svaru kausi atkarîbas virzienâ...un pçdçjais - padlaikos pie ðòabja pçc tehnoloìijas "pieïâva" acetona klâtbûtni...atkarîba no alkohola ðîs vielas ietekmç palielinâs fantastiski...tâ ja...
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:21
narkotiku lietotaaji ir pelniijushin kvalitatiivas narkotikas! OO jee ;D
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:22
Es teiktu taas tikai pateeretaaja tiesiibas.. nu jaa.. :)
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 10:27
pat ja veikalâ pârdotos narkotikas kaut vai blakus cigaretçm, es tâs nepirktu pat par 50 sant./gab.
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 11:57
...katra brîva izvçle...to serea...aliòu pçrc?...starp citu, aliòð pçc savas postoðâs iedarbîbas ir lîdzvçrtîgs zâlei...
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:02
serea

Tieshi taapat kaa es.
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:09
pçrku alu! amn ïoti garðo, bet neteiktu, ka katru dienu man ir ðausmîga vajadzîba dzert alu! neesmu no tâ atkarîga, turpretî zâle gan ilgâkâ laika posmâ rada atkarîbu!
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:35
.jâ, jâ, jâ..tas ir tikai Tavs pieòçmums - ilgâkâ laika posmâ...konkrçti - cik ilgâ, cik daudz lietojot, kâdas kvalitâtes...veðèi sopostavimije...Tavâ apgalvojumâ tâ trûkst....ka tâlâk, ak ðtampu apmâtâ?
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:41
madcynics

enzinu, cik ilgâ laikâ! pati neesmu lietojusi, bet zinu, ka viens mans paziòa galîgi postâ aizgâja un tieði dçï tâ ka vilka zâlîti!
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:43
esmu pret!!! pret narkotikam, pret alkoholu, pret cigaretem - tas viss ir atkaribas...
teiciens, ka aizliegtais auglis ir salds, laikam soreiz nestrada?!
kaut gan iedomajoties pasauli, kur da jebko var dabut veikala, un nav nekadu ierobezhojumu, tas ta pat neatrisinatu sho problemu!!! jo tas, kam tas patiks, pirks vel un vel, kamer nenobeigsies, un tas, kas neperk tagad, tam ir normala psihe un tas ari nepirks pec 10 gadiem...
tas ir tikai manas domas... :)
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:48
Luna,

vçl pasaki, ka tu nekad dzîvç neesi izjutusi nedz alkohola, nedz cigareðu dûmu garðu!!!! Tam nu gan es nespçtu noticçt! un tas, ka kâds nedçïâ izdzer vienu 0.5l alus pudelîti nenozîmç, ka ir atkarîgs. Nevajag pârspîlçt!
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:48
...viedie narkologi sit trauksmi par alus brûíçðanu...pazîstu arî aliòu strçbejus, kas nodzçruðies lîdz baltajâm pelîtçm...tâ ja..cik garð, tik plats..kas nu?
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:50
kas attiecas uz alkohola lietoðanu, tad lai nenokïûtu atkarîbas gûstâ, ir jâzin mçrs cik daudz dzert un cik bieþi!
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:53
..tas pats ar narkotikâm...starp citu, zâle ir viena no kaitîgâkajâm...
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:54
beidz, ir milzîga atðíirîba starp to vai tu izdzer pudeli vîna vai ievadi sevî vienu devu heroîna!
madcynics
Re: Narkotiku legalizçðana
16.05.2006 12:56
...ðtamps...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: