masturbçðana

Aizsāka es~ 

Sindy
Re: masturbçðana
17.05.2006 10:38
Oi, visas tik gudras. Esmu papçtîjusi statistiku, kurâ ir aptaujâtas simtiem sievieðu, protams anonîmi, un katra treðâ godîgi atbildçja, ka orgasmu bieþi vien notçlo.
Es pati arî esmu notçlojusi, ja man ir apnikusi veèa nemâkulîgâ bakstîðanâs. Protams, ar tâdu muïïu vairs netiekos.
Vislabâko un visizteiktâko orgasmu varu sasniegt masturbçjot. Jo pati zinu vislabâk kas un kâ.
Re: masturbçðana
17.05.2006 10:42
zv

Taa tomeer gan nav bet ir taada sakariiba ka sievieteem ar gadiem meedz attiistiities vaginaalais orgasms. Nu un biezhi sanaak ka vinjas ir dzemdeejushas :) Bet taa kaa gruutnieciibas un dzemdiibu periodaa vispaar var buut seksa deficiits un peec dzemdiibaam ir izmainjas sievietes organismaa tad var gadiities ka atklaajaas vaginaalais orgasms. Tachu es nedomaaju ka viens orgasms ir labaaks par otru. Vnk ir pienjemts ka klitoraalais ieguustams vienkaarshaak un taapeec tas ir nepilnveertiigaaks par vaginaalo ko ieguust ar kraaninju. Bet galvenaa starpiiba ir divu cilveeku kontakta veidam orgasma briidii. Arii klitoraalaa orgasma laikaa partneri var ienjemt taadas pashas pozas un ieguut vajadziigo kontaktu.
Re: masturbçðana
17.05.2006 10:42
zv

kâpçc tâds secinâjums?
Re: masturbçðana
17.05.2006 10:44
Sindy

Nu ljoti jauki. Man savukaart patiik buut blakus sievietei kas sevi apmierina.
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:09
ku!

tu gan ir ...
Sindy
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:18
ku! nu gan!... Priekð kam Tev vçl bût blakus? Nav taèu dzemdîbas, kur vîrietis stâv blakus sievietei, bet ïoti individuâls un intîms sievietes process!!! Jeb tu esi tik perverss tips, ka blakus, siekaliòai notekot, onanç arî pats? :)
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:19
Sindy, labs! =)
zanda
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:19
serea,maziòa vçl esi:)) dzîvo tikai no izslasîtâm gudrîbâm,bet ieklausies cilvçkos ar pieredzi.Tev vçl ir maza sexuâlâ pieredze,bet ku lielâka,man arî,jo mums jau ir pçc 40.Ja vîrietis Tev pçc sex vaicâ,vai Tev ir bijis orgasms...man tad tieðâm jâvaicâ,kas tad tas par vîrieti???Kaut kas te Tavâ stâstâ neklapç..un ja Tu saki,ka nav,vai tad viòð Tevi neapmierina citâdi?? Tu paliec gribot???
zv
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:20
serea

vai tad nav? cik tavu praat ir norma?
ir paariishi, piemeeram, kuriem ir tikai labaakaajaa gadiijumaa vienreiz nedeeljaa.
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:22
es savu ppuisi satieku ik pçc 2 ned. un katru dienu NEnodarbojos ar masturbâciju!
zanda
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:27
Nu re,tad kad dzîvosi kopâ,tad arî bûs tev normâls sex un normâla bauda,jo nevar cilvçku iepazît divreiz mçnçsî....
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:30
zanda

es jau par baudu nesûdzos - man ir ïoti labs sex!, nav nepiecieðama klitora stimulâcija, izjûtu vaginâlo orgasmu un vçl neesmu dzemdçjusi.
zv
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:33
te arii vareetu buut atbilde, lai gan masturbee arii tie/taas, kuriem ir stabilas attieciibas.

ko saka tie?
zanda
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:39
Nu vispâr gâja runa par masturbâciju un Tu neatbildçji,vai Tevi apmierina pçc tam,kad esi pateikusi,ka Tev nav bijis orgasms????...un kâ tad paliek,nonâc pretrunâ ar sevi...tad Tev ir labs sex,tad atkal paliec neapmierinâta,tad atkal jâtçlo...????
Re: masturbçðana
17.05.2006 11:44
kad neesmu apmierinâta, kas gadâs visai reti, tad draugs pçc tam arî par mani parûpçjas!
Re: masturbçðana
17.05.2006 12:08
Sindy

Par manu prversumu neshaubies ne mirkli :) Un neredzu tajaa nekaadu sliktumu. Manupraat buut perversam ir labaak nekaa taadam nebuut. Dziive kraashnjaaka :) Un sievieti mekleeju sev taadu kas teiks nevis fui, tu esi pervers bet teiks forshi - tu esi pervers.
Nu tas taa, taa bija lirika bet par jautaajumu runaajot man patieshaam patiik arii pasham masturbeet redzot kaa to dara sieviete, paglaudiit vinjas kruutis un veederu, paglaudiit vaaveriiti un ljaut vinjai padarboties ar manu mazo draugu u.t.t.
??-ku!
Re: masturbçðana
17.05.2006 12:23
Pastâsti sîkâk, kâ noritçja klizmas taisîðana tai meitenei! Biksîtes viòai bija nolaistas lîdz ceïiem vai pavisam? Kâ viòa uzvedâs klizmas laikâ, vai nesprinâjâs? Un kur viòa pçc tam kakâja? Vai tu redzçji arî, kâ viòa apmazgâjâs un slaucîja dibenu pçc klizmas?
Re: masturbçðana
17.05.2006 12:42
??-ku!

Kaada klizma meitenei? Shii ir teema par masturbaaciju. Bet patiesiibaa nav runa par to. Tev vnk ir uzbaaziigi bezkauniigs stils un man nav patiikami atbildeet uz taviem jautaajumiem.
??-ku!
Re: masturbçðana
17.05.2006 13:05
Autors: ku!
Datums: 16-05-2006 11:59

Atcereejos gadijumu ko vareetu uzskatiit par savas apzinaataas seksualitaates saakumu. Man bija gadi 9 un es biju ietraapijis slimniicaa. Protams vazaajos visur kur vajag un kur nevajag un vienreiz caur meitenju palaatas durviim kuras bija stiklotas noskatijos kaa meitenei taisa klizmu. Vinja bija drusku vecaaka par mani un manupraat ljoti smuka. Klizmu taisija turpat palaataa izmantojot gumijas trauku ar shljauku visu paareejo meitenju klaatbuutnee. Vinjas gulta bija tuvaak logam un visi skatijaas uz to pusi taa kaa kaadu laiku neviens nemanija ka arii es staavu aiz durviim un skatos. Kad proceduura bija galaa visi saaka groziities un mani pamanija. Meitenes saaka klaigaat, mani nokjeera un par "sodu" lika kaadu laiku staaveet - meitenju palaataa. Kaa reiz blakus taas meitenes gultai. Nu nezinu ko ar to bija domaajusi taa maasinja bet man nebija iebildumu un tas bija patiikamaakais sods manaa muuzhaa. Peec tam biezhi atceereejos sho notikumu.



Nu, tu taèu pats pastâstîji ðo gadîjumu un es gribçju sîkâk zinât! un es neesmu nekâds vnk, par viòa stilu es neatbildu!
Re: masturbçðana
17.05.2006 13:29
??-ku!

vnk ir saiisinaajums no vaarda vienkaarshi. Bet kljuudiities tik un taa nevar jo cik man zinaams, forumaa ir tikai divi cilveeki kas ar interesi par klizmaam meedz runaat.
Shaajaa teemaa gadijums ar klizmu bija piemineets lai aprakstiitu situaaciju kuru uzskatu par savas apzinaataas seksualitaates saakumu.
Aprakstiit forumaa shii notikuma detaljas nav nekaadas jeegas jo citiem tik un taa tas neinteresee. Turklaat galiigi nav par teemu. Ja ir taada vajadziiba vari uzrakstiit man uz e-pastu.
Re: masturbçðana
17.05.2006 22:31
a vot man patîk ku!
Re: masturbçðana
17.05.2006 22:40
danni

? Es patiiku?
Puuce
Re: masturbçðana
17.05.2006 23:23
Es to daru regulari no kadiem 15g.Sobrid 30 ir draugs...
mast
Re: masturbçðana
18.05.2006 00:00
Puuce labaak to skali nesaki, jo tad ku! pieteiksies tev blakus staaveet.
zv
Re: masturbçðana
18.05.2006 09:55
Puuce - kas tevi uz to pamudina?
Lelde
Re: masturbçðana
18.05.2006 11:14
Nezinu, kâpçc ku negribçja siikâk pastâstiit, kâ noritçja klizmas taisiiðana tai meitenei, man tas liktos interesanti un domâju, daudziem citiem lastâjiem arii!
Re: masturbçðana
18.05.2006 11:19
Drîzâk jau gan liktos pretîgi!!!!
zv
Re: masturbçðana
18.05.2006 11:27
Par gaumi nestriidaas :)
Vilnis
Re: masturbçðana
18.05.2006 11:29
Vipaar jau buutu loti interesanti palasiit sievieshu viedokljus - cik procentuaali biezhi vinjas neizjuut orgasmu seksa laikaa bet to noteelo.
?
Nav ko kautreeties atziistieties kaa ir, shis tachu ir anoniims forums nav jaaraksta ne savs vards, ne uzvaards, galu galaa, ja savs niks liekas sveets un neaptraipiits, varat tachu rakstiit citu niku.
zuze
Re: masturbçðana
18.05.2006 11:34
Savos 41,orgasmu izjuutu katru reizi miileejoties,miileejamies reizes 5 nedeljaa!Nu bet ar pirmo viiru..orgasmu neizjutu nekad un arii jaateelo nebija,jo vinjam viss bija vienalga!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: