masturbçðana

Aizsāka es~ 

Re: masturbçðana
18.05.2006 11:39
vidçji no 6 reizçm, varbût 1x palieku beðâ. Bet tas vai sasniegðu prgasmu vai nç ir atkarîgs no manas uzbudinâjuma stadijas un no tâ vai esmu lietojusi alkoholu un cik daudz!
zv
Re: masturbçðana
18.05.2006 11:49
Zuze - izskataas tev ir loti bagaata pieredze seksa jomaa. Ko tu saki par sieviesu masturbaaciju? Vai pati to dari?
zuze
Re: masturbçðana
18.05.2006 15:16
:)to dariiju kad dziivoju pirmajaa lauliibaa,jo organisms prasiija savu,miiljaakos mekleet....nez,nepavilka.Ex viiram vis bija vinaldziigs,jo alkohols bija svariigaaks.Otrajaa lauliibaa peec masturbaacijas neprasaas...neesmu to dariijusi jau vairaak kaa gadu,jo mans tagadeejais miiljotasi apmierina mani pilniibaa..:)))
Re: masturbçðana
18.05.2006 16:36
ku!, tev vienkârði neiet... man reiz viens pazîstamais netîðâm sarunas laikâ pateica "smuks puika bija" un momentâ tika nokristîts par pederastu...
tâpat arî tev. kautko pasaki, viens uztver un ir "ku! dzîves sapnis ir dzîvot taisnajâ zarnâ"... no offence

masturbâcija... neatceros cik gados to sâku. laikam jau 14.... jâ, 14 gados 18. novembrî! par godu latvijai. tagad 17. kâ gadi skrien...
zv
Re: masturbçðana
18.05.2006 18:42
to zuze - cik pamatots ir apgalvojums par sieviesu biologiskajam skeereem? vai gadiem ejot, tava seksualitaate ir pieaugusi?
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 09:00
To zv,ðim apgalvojumam piekrîtu attiecîbâ uz sevi,bet ne uz vîru.Runâ ka ar vîrieðiem ir savâdâk.Abiem mums vienâds vecums un arî sexuâlâ aktivitâte identiska,visticamâk,ka mums ir tâ saucamâ ideâlâ sexuâlâ saderîba.Ðajâ vecumâ tieðâm sieviete apzinâs savu sexualitâti un mâk ar to attiecîgi rîkoties.
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 09:30
Tad principâ varçtu teikt - ar gadiem sekss tev kïuvis daudz bieþâks?
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 11:10
To zv.Pat ïoti,ja agrâk bija..tikai neðausminâties...reizi gadâ....Tad tagad 5 - 6 reizes nedçïâ.Varbût pie vainas tas,ka nebija îstais? Iespçjams,jo pçc dabas esmu ïoti sexuâla,tamdçl arî bija masturbâcija,bet tas jau nav vairs normâli....dzîvam vîram blakus esot.Paldies dievam,laicîgi atjçdzos un izðíîros!Ar otro vîru ideâla saskaòa visâs jomâs!
med med
Re: masturbçðana
19.05.2006 12:10
Par vîrieðiem ir ziòas,ka ar onânismu nodarbojas 90 %.Attiecîgâ vecumâ un apstâkïos. Domâju,ka ar masturbâciju 13-17 gados nenodarbojas tikai tie,kam ir izteiti zema seksualitâte. Vai puritaniska audzinâðana,kas neïauj teikt patiesîbu. Tçviòa uzdevums ar apaugïot pçc iespâjas vairâk sieviðío dzimumu lai atstâtu savus gçnus uz ðîs pasaules. Tâ ir dabas balss,tâtad dabiska,nepiecieðama reakcija. Cik atceros sevi es sâku ar to nodarboties arî ïoti agrâ vecumâ. Laikam 5-6 gadi. Tas bija bçrnu dârziòâ noteikti.
Ar gadiem mainâs iemesli,uztvere,seksuâlais kairinâtâjs.
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 13:17
Nu, jâ, laikam ir svarîgi atrast îsto partneri - jo paðam gadîjies, ka sievietei sekss ir mazsvarîgs, rezultâtâ tas ir 1x divâs nedçïâs. Beigâs jau pats sâc mocîties pârmetumos, vai visu dari "pareizi"... Tâ teikt - vienam to vienkârði negribâs, jo ir nogurums, saspringums, un viss...
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 13:31
to zv.nu te es Tev pilnîgi piekrîtu.Ir tieðâm bijuðâs reizes,ka it kâ negribâs,bet...tad jau talkâ nâk pavedinâðanas mâksla :)) nu ja,bet pie nosacîjuma,ka abiem ir saderîba:))Te viens pavedina,te otrs..te abi kopaa pavedinâs.Ja godîgi...rîta burvîgo sex iepazinu tikai pçc saviem 39....
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 13:51
ko tur piebilst...
gan jau pie tik aktîvas seksuâlâs dzîves nemazum daþâdu intersantu "sîkumu" ir aktlâts
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 14:01
Sîkumi:)) nç,nekâ jauna jau nav atklâts,tikai tas,ka vienmçr ir labs noskaòojums,tas ka ir mîïð cilvçks,tas ka beidzot arî sirdsmiers un patiesa saskaòa it visâ.lai arî daudzi noliedz to ka sexam ir milzîga nozîme pâra saskaòâ,man ir miljons argumentu pret ðo.
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 14:04
pieïauju, nemazum darba vajadzçja ieguldît sevî, lai spertu soli un aizietu no pirmâ vîra (es ðeit domâju lîdzatkarîbu), un lai tagad spçtu pozitîvi raudzîties uz pasauli.
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 14:20
to zv,jâ,vajadzçja gan,jo tâ tieðâm bija lîdzatkarîba,doma,ka varbût tomçr kas mainîsies..jo tomçr viòð bija mana pirmâ mîlestîba.Mçìinâju jau daudzreiz,bet vienmçr atkal noticçju'ka mainîsies....un tad..patiesîbâ paldies tomçr jâsaka tagadçjam vîram,jo viòð man deva drosmi,spçku un ticîbu sev.
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 15:06
tad iztiki bez psihoterapeita?
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 15:56
Jâ,jo daudz sapratu pati...teoriju jau zinâju,tik praksç to pielietot bija grûti.Daudz biju lasîjusi,un zinâju,kas un kâ.....arî bailes palikt vienai...spçlçja savu lomu,bet tomçr vesalais saprâts uzvarçja.Redzi,es savâ darbâ arî reizçm uzòemos psihoterapeita lomu un palîdzu kolçìiem,tad kad man bija grûti,kolçìi palîdzçja man.Galvenais ir nenoslçgties un neklusçt par savu sâpi,tâ mana atziòa.
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 16:08
jâ, lai ðitâtâdâm lietâm tiktu pâri, vajag daudz savu sajûtu saprast un labus draugus, kas uzklausa, dod neinteresçtu interpretâciju (jo bieþi arî draugiem ir savi aizspriedumi). un tad jau atraisâs gan dzîves prieks un interese, gan seksualitâte
zuze
Re: masturbçðana
19.05.2006 16:41
Jap:))un neieslîgt depresijâ.Galvenais jau tomçr ir pats cilvçks,jo man apkârtçjie runâja,ka viòi sen bûtu nojukuði,bet es nç.JO sevis mîlestîba tomçr bija stiprâka.
zv
Re: masturbçðana
19.05.2006 16:47
to skaitâ miesiskâ :))
biju jau kaut kad rakstîjis, ka paðapmierinâðanâs pa îstam ir izbaudâma, kad no tâs atsakâs kâ vienkârðas "aizmirðanâs" forma, tipa, lai tiktu vaïâ no stresa. pçc tam jau tâ pielîdzinâma îstajam seksam - kaut kas lîdzîgs lidojumam
LEA
Re: masturbçðana
19.05.2006 18:11
Slimais ku!
Klizmas NEKAD PALÂTÂ NETAISA, TÂ KA - SIT VIEN KULAKÂ TÂLÂK UN DOMÂ SAVAS PERVERSÂS DOMELES.
Re: masturbçðana
19.05.2006 18:46
Nu re, kaads sadusmojaas par to ka es neuzrakstiju kaa notika proceduura :)
Meitene-klizmotâ
Re: masturbçðana
23.05.2006 17:52
Interesanti, ja meitenei ir lauzta kâja un aizcietçjis vçders, kur lai viòai taisa klizmu, ja ne turpat palâtâ? Un turpat gultâ nabadzîtei nâkas arîi kakât ðîberî, kurð tad iet pâri un lîst gultâ! Smirdoòa arî riktîga visapkârt...To es tâ, no savas pieredzes! Bet interesanti bûtu uzzinât, kas par slimîbu bija tai meitenei, ko "ku" redzçja?
Re: masturbçðana
24.05.2006 10:01
:) Ai kaa gribas no manis izvilinaat kaadu notikuma detalju :)

Nezinu kas par slimiibu bija tai meitenei jo nekad ar vinju nerunaaju. Tajaa laikaa man meitenes vel neintereseeja. Bet vinja nebija guljosha. Staigaaja apkaart pidzhamaa. Kaapeec klizmu taisija palaataa es nezinu jo koridora otraa galaa bija vannas istaba ar kusheti kur parasti taadas lietas darija. Bet vispaar taa nav vieniigaa reize kad klizma taisiita palaataa. Tiesa citaas slimniicaas un ne buut ne taadiem slimniekiem kas kusteeties nevar.
....
Re: masturbçðana
24.05.2006 14:15
???
Re: masturbçðana
24.05.2006 14:17
Tas laikam speciâli tika darîts, lai ku varçtu apskatîties! Bet smirdoòa gan laikam pamatîga radâs, kad ðo pçc klizmas uz spaiòa nosçdinâja!
vavere
Re: masturbçðana
24.05.2006 14:47
kaa pareizi siewietei jamasturbee???
diskuteejam...
Ogijs
Re: masturbçðana
24.05.2006 17:18
Nu reiz gan labs jautâjums! Un tu pati nejûti, kâ tev ir labâk? Labâk bûtu pajautâjusi, kâ darît savam vecim zinâmas ðîs fineses. Tas jau ir smagâks jautâjums. Bet varam padiskutçt arî par to.
Re: masturbçðana
24.05.2006 17:19
Vai atsûtîjusi bildi ar savu mîïâko masturbâcijas pozu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 5?
Ziņa: