mans draugs - alkoholikis

Aizsāka we 

we
mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 17:14
mans draugs ir alkoholikis!, pirmo reizi to pasaku rakstiski - sheit! tapec ceru uz jusu atbalstu un sapratni...

vinjsh dzer katru dienu. majas vinjsh atnak ar snjabja (vai cita alkohola) pudeli 0,7 + man nezinams alkohola daudzums diena.... :(
vinsh strada, vinsh logiski doma, vinjs ta dzivo, tas vinajm netrauce, vinam nav pagiru, vinsh var viena raviena izraut visu pudeli pa 15 min, dabut sev vien vajadzigo kondiciju un viss kartiba, vinsj neardas, nesit , nedara neko ljaunu, ko parasti dara piedzerushies cilveki... vinsh vel nav nodzeries lidz baltam pelitem (kas tas ir labi zinu no bernibas, tevs sava laika drausmigi dzera, bet tad atmeta, un tas ir vienigais par ko vinju cienu, lidz shim nedzer)

un tagad, kad vinsh pateica, ka zinot, kas man nepatik, bet par ko es kluseju - ir vinja parmeriga dzershana! un tada veida VINJSH prasija palidzibu...

ka lai es varu vinjam palidzet????

ludzu nenosodiet mani, par manu kluseshanu un aizvertam acim, par to ka paris gadu laika neko vinjam neteicu, bet klusi ljavu darit ka ierasts, esmu vaja, un labi to apzinos! man pietiek ar to ko jutu un apzinos...

pasakiet ka varu vinam palidzet, lai vinjam butu vieglak atmest un atgriezties skaidra pasaule, ista dzive bez alkohola???

Re: mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 17:28
vai arî Tu gribi domât, ka tâdâ veidâ viòð prasîja palîdzîbu. Vîrieðiem nav raksturîga runâðana ar mâjieniem. bet sievieðiem ir tendence dzirdçt to, kas nemaz ne teikts, ne domâts...
we
Re: mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 17:41
ja, jo vinjs jau paris dienas nedzer, vismaz majas un ir intersejies kur un ka to var izarstet... tapec ari prasu ....
madcynics
Re: mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 20:57
...bez cinisma pieðprices...ðâdos gadîjumos vissliktâkais ir nedzeroðâs puses klusçðana...kas praktiski atsien rokas kodçjam...ja nebûs krasas negatîvas nostâjas no Tavas puses - kodîs, lîdz zils paliks...par to palîdzîbas prasîðanu..paies pâris dienas, un.....viss atgriezîsies vacajâs sliedçs....tâtad - Tava nostâja...ar to arî sâc...tas tâ, tîri subjektîvi...
Re: mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 21:04
Es apstiprinu to, ka ja es kautko gribu pateikt, tad taa arii pasaki...tieshi un frontaali. CIkman apkaart ir cilveeki - mani pazinjas un draugi, tad tie dara tieshi taapat, bet maajienus... neesmu no vinjiem dzirdeejis.

Bet vispaar zheel cilveekus-alkoholikjus... manupraa viena no smagaakajaam slimiibaam :(



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
madcynics
Re: mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 21:17
...kretînisma kvintesence, nevis slimîba...
Re: mans draugs - alkoholikis
17.05.2006 22:45
nu nu... kretiinisms ir pilniigi cita padariishana (starp citu arii ljoti nepatiikama slimiiba).

kretînisma kvintesence... taatad alkoholisms ir iedzimta vairogdziedzeru probleema? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
drausmas kaa juus vinju nosodat.
we
vi9njam ir vajadziiga profesionaalju paliidziiba, ieej saitaa www.narcomania.lv
tur buus nr, pazvani,tur Jums paliidzees,jo pats vinjsh neizturees un norausies
we
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 10:40
tatad, cik noprotu neviens nav ar to saskaries seja pret seju un visiem viss ir ideali, bet es te TADA trapijos ar saviem stulbiem kompleksiem un nespeju runat, kad to vajag darit, jo vieglak pakluset un aizvert acis, un izlikties ka viss ir kartiba... un neviens neko nevar ieteik...
CILVEKI man kaut kas jadara, lai vairs nebutu ka bijis... es baidos par to ka ja vinjs atkal norausies es atkal aizversu acis... pagaidami man ir speks - pavisam mazinhs, bet tomer, man vajag atbalstu un ieteikumus, ludzu.... LUDZU!!!

kads ieteica braukt uz bikernieku slimnicu, 2 dienu laika iztira asinis un esi svaigs ka gurkitis... bet tas ir fiziski, es vel gribetu jautat kada veida to izdara?? un paliek psihologiskais aspekts? ko ar to?

eveliina, paldies Tev :)

besk
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 11:05
es tikai gribetu ieteikt, lai vins pats meklee tos arstus un majas lapas, jo vinam jau vajag, nevis tev. citadi sanaaks - ja neatradisi pasu pareizaako, tad tu viòa acîs buusi vainiga pie neveiksmes, un vins vares turpinat dzert, un vel teiks, ka esi vainiga par to, ka viòð dzer.
ir visadas anonimo alkoholiku un lidzatkariigo lapas. pameklee taas. uz tevi attiecas lidzatkariigie (alanon)
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 11:07
Straupes klînika
G
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 11:31
Tu JAU esi lîdzatkarîga.
Un arî nav brînums, ka esi izvçlçjusies vîrieti, kas lîdzîgs tçvam.

Piekrîtu besk, - lai pats meklç. Stingri izsaki savu nostâju un viss. Pasaki, ka dod viòam vienîgo iespçju tikt ar to paðam galâ.
Ðerila
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 11:43
Straupes slimnîca 41 32227; 41 32387
narkoloìijas centra uzticîbas tâlr 7 037 333
Narkoloìijas valsts aìentûra

Bet ârstçties viòam jâgrib paðam, citâdi nekas nebûs. Jâsaprot, ka vairs tâlâk tâ, kâ bijis nevar.
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 11:46
We:

Tev pashai ir vajadziiga paliidziiba, nopietni, taa nav pasuutiishana vai uzbrauciens. Liidzatkariiba ir ljoti nopietna lieta. Juus buutiibaa padziljinat viens otra probleemas. Tas loks paliek tikai cieshaax, ja no taa neiziet aaraa.

Kaa atkariiba ir slimiiba, taa arii liidzatkariiba. Tu esi augusi taadaa videe, tas ljoti daudz nosaka. Ir atbalsta grupas liidzatkariigajiem, pameklee tajaa pashaa narcomania.lv.

Vinjsh, aciimredzot, ir taadaa staavoklii, ka neko sev nemeklees. Bet lietas var notikt tikai tad, ja pats meklee. Tad tagad saac mekleet Tu. Paliidziibu sev. Tad ir zinaamas ceriibas.

Vari saakt ar taadu nostaaju, ka nedari vinja vietaa lietas, ko vinjsh dzeeruma deelj neizdara pats, nepiesedz vinju utt. Dazhreiz paliidz atkariigajam vismaz saakt domaat.
besk
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 12:07
nu ja. vins prasa palidzibu = vins grib, lai tu aukleejies ar viòu un uzòemies viòa vietâ vainu par viòa dzerðanu - bet atbildîgs par to ir tikai viòð pats :(
Sveika, we! Shi problema ir arî mûsu ìimenç. Ja gribi parunât, vari atrakstît. Pastâstîðu, kâ mums ir gâjis lîdz ðim, un kâda ir sitâcija ðobrîd. Zinu , cik tas ir smagi un ko tas nozîmç.
Meita
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 14:53
Mana mamma ir lîdzatkarîgâ, viòa dzîvo ar manu tçvu alkoholiíi jau 33 gadus. No tiem apmçram 15 viòð dzer nejçgâ...Rezultâts ? Vakar mamma nopûtâs un teica, ka jûtas tâ, it kâ bûtu dzîvi izniekojusi, izðíiedusi pa vçjam, jûtoties nogurusi no visa un visiem... Un joprojâm piesedz tçvu viòa darba devçjam, apmazgâ, 100 reizes dienâ lûdz iet nomazgâties, utt. Ehhh... Vai tu tâ gribi dzîvot nâkotnç ? Saòemies un uzstâdi ðim ultimâtu, nepiesedz viòu vairs, nerisini viòa vietâ kâdas problçmas, beidz kautrçties, utt. Meklç palîdzîbu arî pati sev, jo, skatos, paðapziòa Tev ir noslîdçjusi zem "0" atzîmes... Un turies ;)
madcynics
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 17:01
..jâ, jâ...un pçc Straupes nedçïas laikâ pielies bieti...pastaigâs uz AA, paraudâs uz pleca citiem mîkstmieðiem...un pielies bieti....sasolîs - ne grama!!!...un pielies bieti....ja negribçs, un cik noprotu, dþekam pie dirsas otrâs pusîtes patîk-nepatîk, nekâ nebûs....lai nokoþâs lîdz rokturim...bet bez Tevis...sûri??...bet reâli...
madcynics
Re: mans draugs - alkoholikis
18.05.2006 17:11
...un vçl...ja cilvçks negrib un nevar tikt galâ ar savâm problçmâm - ðajâ gadîjumâ ar alkoholu - tad viòð ir kretîns...neskatoties ne uz kâdâm labajâm îpaðîbâm...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: