akmentinjs uz zoba Jelgavaa

Aizsāka eliiiiiiiiina 

eliiiiiiiiina
akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 20:44
Kur to var veikt Jelgava??? Cik maksaa?? Un vai nesaap???
abcd
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 20:53
labaak uzziimee uz zoba melnu punktu, tas toch nesaap..un smuki izskatiisies...
eliiiiiiiiina
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 21:00
bez stulbaam aspraatiibaam nevareetu???
abcd
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 21:03
nu lab lab...vnk mani tracina sadas mulkibas, tas nav ne estetiski ne ari zobam par labu nak..stils, kas pec gada jau apniks
eliiiiiiiiina
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 21:04
bet vai es prasu tavu viedokli par to kas tev patik vai nee??/ man patik un es gribu pamegjinat,mees tacu vienreiz dziivojam...
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 21:12
drausmîgi sâp, taisa tik ar vispârçjo narkozi ;)
arii eliina, arii no jelgavas
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
17.05.2006 21:20
es liku akmentinu zobarstnieciibaa, kas atrodas satiksmes ielaa, bet vel dazas ir sads pakalpojums(dzelzcela slimnica piemeram).Samaksaju 5Ls.Sapet nekas nesapeja, un teoretiski ari nevar sapet, jo tur tikai nedaudz nopulee ar birstiti zobu un uzlime to mazo niecinu.Manejais turaas jau vairak nekaa 1,5 gadu un nemaz nav apnicis!
eliiiiiiiiina
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
18.05.2006 10:03
paldies arii eliina no jelgavas
Re: akmentinjs uz zoba Jelgavaa
18.05.2006 11:13
gribu teikt tikai to, ka fotogrâfijâs un video akmentiòð vairâk izskatâs kâ defekts, tas maitâ zoba emalju! un kad nofotografçtu zobu ar akmentiòu pievel tuvâk ir skaidri redzams apaïð lîmes pleíis! kad tâdu redzçju, pârskrçja visa gribçðana likt akmentiòu! lai jau palielinâjumâ tikai redzams, bet pat tas mani neapmierina!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 6?
Ziņa: