Taam - kas balina matus

Aizsāka Ciparniece 

Ciparniece
Taam - kas balina matus
18.05.2006 08:51
Luudzu pastaastiet..kaa juus varat ieguut skaistui blondu toni, kas nav dzeltens, riþs utt... Man peec dabas videeji bruuuni mati, bet balinot skipsnaas vinji ir taadi iedzelteni..Ir katra otraa uz ielas, ko redzu , ar to balinaajumu - kaadu es gribu - tumshi peleeciigs fons un peleek blondas skipsnas..nu sasodiits, kaa to var ieguut???? Kas zin, varbuut labu frizieri, vai ko citu, kaa panakkt skaisti peleeciigi balto toniiti?? Luudzams pastaastiet!
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 08:55
toniiti var panaakt kaut vai zilganbaltu, svariigi ir sho toniiti uztureet.
peerc shampuunus, kas speciaali domaati balinaatiem matiem - taadus, kas nonjem dzeltenumu. boheme un kolonnaa ir dazhaadi veidi, vari izveeleeties peec cenas, kas ir piemeerotaaks. tachu arii ar tiem peec laika dzeltenums ir klaat, man loti patiik profesionaalajos frizieru veikalos nopeerkamie liidzeklji, piemeeram, ir taads shwarzkopf toniks, ko atshkjaida uudenii un peec mazgaashanas ar to izskalo matus - mati atkal ir taadi, kaa tikko peec balinaashanas. jebkuraa gadiijumaa paardeveejas vienmeer laipni nokonsultee un iesaka labaako.
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 08:58
Paldies..:) Zilganus gan es neveelos, bet nu taasu klasiski peleek blondu.. Buus jaadodas uz Kolonnu.
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 08:59
es jau labaak ieteiktu frizieru viekalus kaut vai uz dzirnavu vai briiviibas ielas - buus efektiivaak :)
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:00
Dzirnavu Briiviibas...Kaads tad tur veikals ir? Man nekas nav pretii arii taados iegaadaaties..
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:44
Silber blue toneetaajs Londa kioskaa pie cirka.
Ja ieliksi daudz : buus lillaa mati, ja ieliksi maz buus platiin balts. Var variet. Agraak biezhi balinaaju matus un neskatoties uz to, ka man arii no dabas ir gaishi, tikuntaa ja tikai izbalina ir dzelteniigi.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Cikolio
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:48
cik ilgs efekts no tadiem tonetajiem? Ka tad zxinat to daudzumu, jo lilla negribas :( Drogaas taadi nav?
Ezerniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:49
Hmm... Nezinu, man nekad tâda problçma nav bijusi, kaut arî balinu jau n-tos gadus. Laikam tâpçc, ka vienmçr balinu tikai pie frizieres un viòai ir profesionâla un ïoti laba matu kosmçtika un matu krâsas. Viòa arî vienmçr pçc balinâðanas lieto balzâmu blondâ toòa labâkai noturîbai.
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:50
Nu es arii pati nekad to nedaru, eju uz Kolonnas frizeetavu, liek man kaut kaadus toneejoshos klaat, bet vienalga nav tas, ko gribu.. Varbuut vari ieteikt savu labo frizieriiti?????
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:54
Matukraasai nav noziime :) frizeetavaas arii tonee ;)

Toneetaaja daudzumu... uz aci... es ar uudeni shkjaidiiju.
P.S.
Es gaaju un eju uz salonu Priore viseniicaa Latvija un es domaaju, ka neba nu tur idiotes straadaa :D Turienes friziere arii ieteica, ka kad tonis saak dzelteet - biki ietonejam. Tas tonis turaas paaris nedeeljas. Nu es reizi 2 nedeeljaas ietoneeju papildus.

Katram jau tie mati savaadaki. Ir tak pat taadi, kuriem no dabas platiin blonds



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 09:55
Njaa..:( Buus jaaeksperimentee, bet gribu sastapt patieshaam zinoshu frizieri..
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 10:08
Aizej uz Priore pie taadas Skaidriites ;)
Vieniigi jamaa tagad vel ir ASV. Naak meenesha saakumaa buus atpakalj Latvijaa.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sabine
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 11:04
Neperc pliku balinataju, perc balinoso kremkrasu - to kur ir balinatajs kopa ar krasas toni, piem. dabigi blonds - sanak loti labi. Pati ari kadreiz darbojos tikai ar balinataju, tad sanaca tads pretigi dzeltens tonis, ka calim, tagad - kops lietoju balonoso kremkrasu - sadas problemas vairs nav. Balinoso kremkrasu var nopirkt ari Drogas. Wella, Loreal utt..:)
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 11:26
Lieto ðampûnus un balzamus, kas ir zilâ krâsâ, jo tiem ir balinoðs efekts!
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 12:39
Ok, skaidrs
Visâ iepriekð rakstîtajâ ir ðis tas vçrâ òemams, bet... 1) jâskatâs, kâds ir tavu matu pamattonis, nevis pçc tavas dabîgâs krâsas, bet kas tev lîdz ðim ar matiem ir darîts? cik daudz krâsots/balinâts? vai mats un krâsa vçl bûs spçjîgi pieòemt kârtçjo krâsas/balinâtâja devu? lai tu iegûtu îsti blondas ðíipsnas un pelçcîgi brûnu pârçjo toni, vispirms tev jâataudzç savs dabîgais tonis, dabîgi mati uz kuriem balinâtâjs iedarbosies vislabâk un netonçsies no blakus esoðajâm íîmiskajâm krâsâm tavos matos; 2) tev ir jânopçrk tautâ sauktais zilinâtâjs (tonçtâjs), ar kuru reizi nedçïâ atðíaidot pudelîtes saturu ar lielu ûdens daudzumu izlietnç, bïodâ vai citâ traukâ un jâizskalo tajâ mati, jo riþs un dzeltenîgs balinâjums paliek no mûsu "labâ" dzelzi saturoðâ ûdens (visoranþâkais ûdens ir rîgâ un jelgavâ), tad nu ðis zilinoðais toniks noòem to dzeltenîgumu. un nav obligâti jâpçrk Londas, un citi dârgie toniki Kolonâ; ir nopçrkami arî lçtâki un kvalitâtes ziòâ lîdzîgi krievu un baltkrievu izstrâdâjumi...
ja vçl kâdi jautâjumi, jautâ, neatteikðu padomu :)
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 16:03
Jâ, kâ es veikalâ atpazîðu to "zilinâtâju"kas tas skaitâs, shampuuns, balzaams....???
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 16:06
Man ieprieksh bija gan kraasoti mati...diemzeel sarkaniigos tonjos..liekas jau ka viss ir laukaa izmazgaats, sen neesmu atjaunojusi tos tonjus, bet saprotu, ka tas arii ietekmee ...vai tas noziimee, ka es nevaru dabuut blondumu, kameer sagaidiishu 5 gadus, kad ataugs mati..? :( :( :(
blood
Re: Taam - kas balina matus
18.05.2006 19:41
Mani mati ar bija krâsoti tumði brûni,bet ar laiku tie palika gaiðâki,izbalinâju ðíipsnas cauri visai galvai kâdas divas reizes.Tur kur mati bija attauguði dabîgâ krâsâ,tur balinâtâjs labi izbalinâja tâdas smuki baltas ðkipsnas,bet tur kur bija palikusi sen,sen atpakaï krâsotâ matu josla,tur tâdi dzeltenîgi,kaut divreiz balinâti,bet nekâ.Lietoju ðampûnu speciâli blondiem matiem Osis no Schwarzkopf,bet tas dod to lielisko nokrâsu tikai atauguðajai matu daïai,pârçjâ vçl joprojâm dzeltenîga..:(
zilinâtâjs skaitâs toniks. tâ ir balinâtâjs krâsotus matus nekad neizbalinâs tik labi kâ dabîgos :(
Re: Taam - kas balina matus
19.05.2006 11:15
Ir arî tonçjoðais balzams Londai, kurð noòem to dzeltenumu, bet pârturot dod lillâ nokrâsu.
ik
Re: Taam - kas balina matus
19.05.2006 11:31
iesaku pamçìinât londaren tomçtâju, drogâs var nopirkt tagad ar atlaidçm, maksâ 2,29, violetâ pudelç, man friziere ieteica nr.68. nebaidies no tâ, ka virsû sievietei zili pel''ecîgi mati, nekas tâds nenotiek. es izmazgâju matus ar parasto ðampûnu un tad lieko londaren, nedaudz ieputoju un pat paturu (kâdas 3-4min turçju, jo pati baidîjos, kas notiks), viss o.k., dzeltenumu noòem, zili mati nepaliek. paðai jâskatâs cik ilgi vari turçt, sâkumâ pamçìini pavisam nedaudz un skalo ârâ, tad redzçsi vai nâkoðreiz vajag ilgâk vai nç.
Ciparniece
Re: Taam - kas balina matus
19.05.2006 11:44
Liels paldies, paskatiishos tad to Londaren nr.68 :)
abcd
Re: Taam - kas balina matus
19.05.2006 19:42
IK-
Bet tam Londaren uz pudeles teikts, ka jaliek sausos matos, tu liec slapjos, pec mazgashanas????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: