atmiòa pçc narkozes

Aizsāka tipa 

tipa
atmiòa pçc narkozes
18.05.2006 20:47
Pirms 2 nedçïâm man bija laparaskopiskâ operâcija pilnâ narkozç, kas noritçja bez komplikâcijâm, taèu jûtu, ka tagad ir pasliktinâjusies atmiòa-neatceros cilvçku vârdus, jûk neseni notikumi un tml.Kâdas ir prognozes-tas pâries pats no sevis vai vajadzçtu lietot kâdas zâles? Paldies, ja dosiet padomu kâ rîkoties!
Pâriet pats no sevis, pçc operèijas slimnîcâ lika ïoti daudz dzert, lai "izskalotu" narkozi, likâs, ka tas tieðâm palîdzçja. Sâkumâ bija grûti atcerçties, piemçram, kur un kâpçc gâju, ko vajadzçja... bet centos daudz uzturçties svaigâ gaisâ,dzert daudz tîra avota ûdensun vingrinât atmiòu. Nevis vaidçt - neko neatceros, nu ar mani viss, bet censties,piepûlçt galvu un atcerçties.
aNNa123
Re: atmiòa pçc narkozes
19.05.2006 01:20
Jâ, var bût pârejoði atmiòas traucçjumi...
/pers. pieredze/
nu...
Re: atmiòa pçc narkozes
19.05.2006 07:58
ââ.. NU skaidrs no kâ man tie atmiòas traucçjumi.. ;) Bet nu jau dikti ilgi.. pilnîgi trakums..
nA
Re: atmiòa pçc narkozes
19.05.2006 10:51
Man bez visâdas narkozes atmiòa klibo.
Re: atmiòa pçc narkozes
19.05.2006 11:57
trennç atmiòu! mâcies dzejoïus utt. man 2x ir bijusi vispârçja narkoze, man bija kâdi 12gadi. tagad ar atmiòu ir lielâkas problçmas kâ agrâk, bet esmu jau arî kïuvusi vecâka un informâcijas smadzençs ir daudz vairâk.
Re: atmiòa pçc narkozes
19.05.2006 12:00
Diez, vai ieteikums çst biezpienu atmiòas uzlaboðanai ir kaut kâ zinâtniski pamatots? No kurienes tad cçlies teiciens "biezpiens galvâ"?
Re: atmiòa pçc narkozes
19.05.2006 12:12
:) labs jautâjums! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: