Otra gruutnieciiba

Aizsāka sabijusies sieviete 

sabijusies sieviete
Otra gruutnieciiba
23.05.2006 20:40
Tas nu ir noticis...visi peec kara gudri(preatapaugljoshanaas preparaatus lietoju)..manai metinjai ir 9 meeneshi un shodien uztaisiiju gruutinieciibas testu un atkal esmu staavoklii...Atljauties to varam...bet praatiigi tas galiigi nav,,jaapiebilst ka pirmais beerninjsh man dzima ar kjeizaru...Luudzu padomus...da jebko...
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 20:43
Man draudzenei tâ bija, ir OK.
sabijusies sieviete
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 20:44
bail...godiigi sakot shobriid vienkaarshi raudu...it kaa vienmeer esmu centusies buut laba mamma vismaz vienam beerninjam...bet diviem....ak Dievinj teetinj..staavi man klaat..
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 20:45
;-)

(es nesmejos, es smaidu) Bûs labi ;-)
agate
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 20:51
jauki! Pâries ðoks, pati pçc tam priecâsies, ka ir labi tâ kâ ir!
Es ðobrîd gribu otru bçrniòu, gaidu, kad tests bûs pozitîvs. Starpîba ar pirmo bçrnu bûs astoòi gadi, Tu vari tikai priecâties, bûs brâlis vai mâsa. Pie vienas mâjâs sçdçðanas bûs otrs. Abi varçs reizç meitâs vai puiðos iet. Paraugies no gaiðâs puses. Pçc tam bûs laiks sev, kad mazie paaugsies.
ja vçl vari atïauties, tad nav ko skumt, vienam latvietim vairâk, tikai, lai nebrauc uz Îriju. Pasmaidi, bûs labi!
evi
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 20:51
Iedomâjies, cik fantastiskas attiecîbas veidosies diviem bçrniem ar nelielu vecuma starpîbu - tâdi bçrni parasti ir kâ dvîòi, saistîti daudz cieðâkâm saitçm. Turies!
sabijusies sieviete
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 21:32
jaa..bet viirs saak apsveert fiansiaalo staavokli..un taisniiba jau vinjam ir...sasodiic...asaras birst kaa pupas un nezinja un bailes bailes bailes
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 21:37
Esot kaut kâds jaunais likums, ka ja otrs bçrns dzimst pirms pirmajam paliek 2 gadi, tad pabalsts nav mazais, bet tâds pat kâ par pirmo bçrnu (ja nu gadienâ tas bija labs)
Aseksuaalaa
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 22:11
Miiljaa, jaukaa, sabijusies sieviete! Buus labi!!!!! Droshi vien esi laba mamma vienam beerninjam, ij otrs sagribeeja taadu labu mammuci! :)
Tev ir viirs, neesi viena. Iztureesi! Kas teica, ka buus viegli, bet - tie veel nav triiniishi! Tikai 2 ar nelielu vecumu starpiibu. Veel nebuusi aizmirsusi, kaa ar ziidaini jaapietas! ;)

:)))))))))))))))))
Ja pati juuties labi, mana doma ir - galvu augshaa! Pasaule ir pilna miilestiibas, jo vairaak Tu dod, jo vairaak sanjem! :)))
vîjolîte
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 22:48
Jâ viss jau ir labi,ja vien ne tas íeizargrieziens...tâ dçï ðis pasâkums var bût ïoti riskants...padomâ labi un aprunâjies ar savu ginekologu.
777
Re: Otra gruutnieciiba
23.05.2006 23:09
es jau bûtu taisîjusi abortu, savâ sitâcijâ. materiâli otru bçrnu atïauties nevaram.
Re: Otra gruutnieciiba
24.05.2006 00:31
Bljaa.. un tai pashaa laika ir iiblji Latvijaa, kam naudu nav kur baazt ! Peerk visaadu Masseratti pa 130 000 Euros.
Zheel, ka netirgojos ar nekustamajiem iipashumiem, vareetu kaadu bezprocentu krediitinju noorganizeet :)
Turaas !



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: Otra gruutnieciiba
24.05.2006 08:57
Pazistu kadu sievieti kas visus tris bernus ar keizaru laida pasaule - sveiki un veseli... otrkart ja berns nav viens, tad dzies uzskati un domasana ir pavisam savadaka neka tad,kad esi bijis vienigais:)
Re: Otra gruutnieciiba
24.05.2006 09:33
Audzee tik veederu un nekjer krenkji. Protams ka 9 meeneshi nav tas ko aarsti rekomendee bet nekas neiespeejams vai galiigi nepraatiigs tas nav.
Re: Otra gruutnieciiba
24.05.2006 09:41
ja iespçja dzemdçt, tad gan cauri netaisi, pçc tam raudâsi vçl gauþâkas asaras!
Re: Otra gruutnieciiba
24.05.2006 09:50
mjam, miglaini atceros no studiju laikiem, ka íeizariem ideâlâkais bûtu dzmdçt ne agrâk un ne vçlâk par 2 g pçc operâcijas, jo tad rçta ir visstiprâkâ. 9+9 = 18, pusgads pietrûkst lîdz ideâlajiem 2 gadiem, man jau ðíiet ka nekas traks tas nav, bet sirdsmieram derçtu ar ginekologu aprunâties :)

bet anyway - apsveicu!
Re: Otra gruutnieciiba
21.09.2006 15:46
es arî vçlos otru bçrniòu bet nepiesakâs starpîba varçtu bût 7 gadi trap bçrniem pârâk liela kaut gan aukle bûs jo meitai patîk bçrni, ceru ka tuvâkajâ laikâ tests parâdið pozitîvu rezultâtu
Re: Otra gruutnieciiba
21.09.2006 16:36
Zinu cilvjus kam starpiiba starp beerniem ir 14 gadi.
Re: Otra gruutnieciiba
21.09.2006 19:11
vispâr apsveicu, ar mazulîða pieteikðanos, bet mani daktere ar ir iebiedçjusi, ka nevar atri but pçc íeizara, tomçr risks, bet es domâju, ka tev vislabâk aprunâties ar ârstu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: