Diezgan delikâts jautâjums

Aizsāka MAS 

Diezgan delikâts jautâjums
23.05.2006 22:38
Lieta tâda, nezinu kâ lai sâk... nezinu kâpçc tâ ir, bet man regulâri ir sçnîte. Nezinu kâpçc... varçtu domât, ka nemazgâjos, vai partneris nemazgâjas, bet tâ nav...
Esmu ilgi un dikti domâjusi, apnicis man pie ginekologa staigât jau ir... katru reizi ir sçnîite un daktere izraksta zâles, kas palîdz, bet pçc laika atkal tâs paðas sajûtas un atkal jâiet pie ginekologa. Piebildîðu, ka izsargâjamies tikai ar kontracepcijas tabletçm.

Vai iespçjams, ka partnera spermas dçï man rodas sçnîte, varbût man tâda reakcija vienkârði, varbût viòam ir kaut kâdas problçmas... varbût...vienreiz ieminçjâs, ka viòam ir problçmas ar urinçðanu, nekad pilnîbâ nevarot "izèurât" un kas paliek, tas kaut kad vçlâk iznâk ârâ...vai iespçjams, ka tas notiek seksa laikâ un kas notiek ja dzimumorgânos nonâk urîns...


Esmu izmisumâ!
Vai kâdam ir kâdspadoms vai arî ir lîdzîgi gadîjies???

sanda
Re: Diezgan delikâts jautâjums
23.05.2006 22:42
sçnîte man liekas nemaz nevar rasties no mazgaashanas/nemazgaashanaas!!uriins viiriesha spermaa nonaakt nevar,jo kad notiek spermas nopluude,konkreetaas svirinjas,kas atbild par uriinu,aizveras un nekas nenonaak spermaa
kkaa taa.esu to visu salasiijusies bet nu gaidi prof viedokli
vîjolîte
Re: Diezgan delikâts jautâjums
23.05.2006 22:45
Aizej pie dermatologa,tas var labâk palîdzçt izârstçt sçnîti.
madcynics
Re: Diezgan delikâts jautâjums
23.05.2006 23:12
..gaidi, kad nâks sçòotâji....
nu...
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:35
Bet visur tak rakstîts, ka jâârstçjas abiem.. Ja jau lieto tikai tabletes, viss skaidrs.. Kâda jçga ârstçties, ja viòð atkal Tevi aplipina? abiem jau ir.. Tikai kâ katram izpauþas.. Tâ kâ abi ejiet pie dakterîða.. :))
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:42
apmazgâjies piena sûkalâs! par skâdi nenâks!
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:42
Vispaar par seenes apkaroshanu bez medikamentiem te jau daudz runaats taa kaa var padarbinaat mekleetaaju vai arii uzrakstii man uz e-pastu guru03@inbox.lv
oga
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:44
tas var bût saistîts ar :
- vâju imûnsistçmu
- izmainîtu mikrofloru
- alerìisku reakciju
Piena sçnes ierosinâtâjs ir dabiskâs mikrofloras satâvâ- jautâjums, kâpçc tas aktivizçjas

Var bût izmainîts maksts gïotâdas pH
(Nçesmu ginekologs- tikai mikrobiologs)
Ilvija
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:46
Arî man gluþi tâda pati problçma, tikai es neizsargâjos ar tabletçm, bet gan ar prezervatîviem. Kâ man tas ir apnicis, vairs nezinu, ko lai dara! Apspîlçtu apìçrbu, string bixîtes nençsâju, mazg.lîdzekïi arî tikai aptiekâs pçrku, pçdçjâ laikâ pat mazgâjos tikai ar tîru ûdeni, bet nepaiet pat divi mçneði, sçne klât:( Vakar atkal "uzradâs", iepriekðçjâ mçnesî pirku izslavçtâs Olainfarma kapsulas maksts mikrofloras noregulçðanai(nosaukumu îsti neatceros, 10kapsulas), dakteres izrakstîto vienu dârgo tableti nopirku, bet izíepurojos tâpat, neizdzçru, bet nu ðorît nâcâs to izdarît, skaidrs, ka tâ tablete palîdzçs, bet atkal lîdz nâkamajai reizei, ârprâts kaut kâds!
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:46
muïíîgs jaut. bet kâ izpauþas piena sçne?
annna
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:54
Piena sçne izpauþas tâ, ka makstî viòa ir bet ierobeþotâ daudzumâ, bet kaut kas notiekas, un viòa savairojas lielos daudzumos, rodas izdalîjumi (biezpienaini, biezi vai tamlîdzîgi), rodas nepatîkamsa sajûtas, ârçjie dzimumorgâni niez, paliek sausi, sprçgâ, par sâpîgu dzimumaktu nemaz nerunâjot.
Kaut kâ tâ, nezinu vai visu pieminçju..
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 09:57
o jâ! neizklausâs visai patîkami!
Man ar taa nelaime ir un katru menesi lidz shim dabuju lietot canifug svecites, kas palidz, bet nav nekaada izeja.
Tagad es esmu sakusi lietot augu valsts medikamentu- tabletes ar nosaukumu DIDA. Daargas jau ir , bet lietojot kadas 3 nedeljas un sene pti,ptu,ptu veel turas uz robezjas.Cerams ka paliidzees.
Taa ka varat izmegjinaat.
Danais
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 13:48
Nju seeniite var buut no paarmeeriigas mazgaashanaas- kad vieteejaa mikroflora regulaari tiek izjaukta.
Es ar muuzhiigaam seeneem tiku galaa ar raspodinju teeju. Dzeeru pa glaazei dienaa un vakaros apmazgaajos un tagad kaadu gadu nekaadu probleemu vairs nav. Jo no sveceem un citiem medikamentiem jeega bija uz neilgu laiku, jo netika aarsteeti iemesli bet gan sekas.
Mika
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 14:21
Ïoti laba metode (pârbaudîju) ,ko ieteica daktere Tirâne vienâ sievieðu þurnâlâ- staigât bez biksîtçm. Piem. mâjâs uzvelc îsus svârciòus un biksîtes nost.
Var pamçìinât arî uz veikalu tâ aiziet, var arî uz darbu. Sajûta superîga un sçnei tas svaigais gaiss galîgi nepatîk.
Mina
Re: Diezgan delikâts jautâjums
24.05.2006 20:00
Un ta senite laikam ari baigi slikti ozz.
Tagad aptiekaa ir nopeerkama kapsula, kas ir jaadzer 1 reiz gadaa maksaa 3.50 un uz gadu miers, man arii taada probleema, vakar iedzeeru, redzees kaa buus, veelu veiksmi.
Re: Diezgan delikâts jautâjums
25.05.2006 19:33
makkija

Neticu ka tas darbojas. Tas iespeejams tikai tad ja taa tablete strauji uzlabotu imunitaati bet tas kaa zinaams nav iespeejams.
Re: Diezgan delikâts jautâjums
25.05.2006 22:58
nu nu, kâ tad to brînumkapsulu sauc?
Tee
Re: Diezgan delikâts jautâjums
26.05.2006 09:04
Man ir hronisks bronhiits un biezhi slimoju ar plaushu karsonjiem, un vienmeer jaalieto antibiotikas, agraak arii nez ko domaaju, kad taa seenite bija tik biezhi, bet tad pati daktere pateica, kaa dzer antibiotiikas taa paraleeli lieto kaut ko pret seeniiti.
te jau pareizi rakstiija, ka imunitaate, mikroflora un arii medikamenti ljoti ietekmee.
Intucis
Re: Diezgan delikâts jautâjums
26.05.2006 09:25
Manai masai ar si problema, vina kadu laiku dzera citroseptu, lai stiprinatu imuno sistemu, labak kluva.
Re: Diezgan delikâts jautâjums
26.05.2006 16:37
No kontracepcijas tabletçm tâ sçnîte arî varçtu bût.
Re: Diezgan delikâts jautâjums
26.05.2006 18:48
arî fakts.
Sise
Re: Diezgan delikâts jautâjums
02.06.2006 10:55
A kâdas atsauksmes ir par MYCOSYST? Man ârste to izrakstîja, pa tabletei mçnesî un tâ trîs mçneði... vai tâ kaut kâdu reâlu labumu dod?
mur mur
Re: Diezgan delikâts jautâjums
02.06.2006 11:34
man mçdz piemesties reizçm pçc antibiotiku lietoðanas un arî tad, kad kâdreiz dzçru pretapaugïoðanâs tabletes.
palîdzçja Nistatin tabletes + nejaukâs sajûtas atviegloja nâtrija tetraborâta glicerîna ðíîdums (ceru, ka uzrakstîju pareizi, varbût kâds mediíis var palabot)
Sise
Re: Diezgan delikâts jautâjums
27.06.2006 11:53
Vai tâs zâles DIDA ir labas, kur tâdas var dabût (vai parastâ aptiekâ ir) un cik viòas maksâ, dzirdçju ka dârgas..
Dida nav zaales , bet uztura bagaatinatajs ar kançïkoka eïïu. maksaa 14.03Ls- parastaa aptiekaa. 90 tabletes iekshaa.Ja dzer 2 tabl. dienaa tad pieteik vairaak kaa meenesim bet nezinu gan vai ir tas ir kaads super brinumlidzeklis. Es dzeru kaadu menesi tad bija ok, bet peec taada mezjoniigaaka sexa atkal bija klaat.:(
Sise
Re: Diezgan delikâts jautâjums
01.07.2006 07:20
Hmm, bet pamçìinât jau var, galvenais ir imûnsistçmu uzlabot,... biju nesen pie ginekologa, man kaut kâdas èûliòas uz dzemdes kakla vai kaut kur tur ir, erozija laikam, izrakstîja zâles - POLYGYNAX, ja nelîdzçs, tad bûðot jâieiet piededzinât, ar zâlçm kaut kâdâm.. baisi paliek.
sexi
Re: Diezgan delikâts jautâjums
03.07.2006 01:24
Zelta lietu vajag, bled
bebeka
Re: Diezgan delikâts jautâjums
03.07.2006 01:26
Pirms laizîðanas, zobus mazgât vajag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: