tableshu paardozeeshana

Aizsāka jautaajums 

èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 04:44
klau, kuras tabletes tad un cik ir jâòem, lai aizietu labâkos medîbu laukos? (vçlams bez recptes)
citus variantus negribâs, karoties varot pat 30min vçl pie dzîvîbas bût - sûnaina perspektîva. lekt no kurienes nav kur, tur kur ir 10+ stâvi, tur grûti tikt, zemâk nav ko - tikai salauzîs kaulus. zem transporta lîdzekïiem arî stulbi, sapaèkâ un nav mirðanas garantijas. vçnas arî negribu griezt - zârkâ pçc bâla íçma izskatîðos, slîcinâties man ir bail (peldu arî pârâk labi)
ezitis
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 08:58
ja labi peldi, tad tev ir prieksrociba tiesi sliicinasanas zinjaa. peldi tik juuraa tik talu cik pietiek speka, bet izvelies klusu vietu, bez glabsanas stacijam. un pasaulee drosakais pasnavibas veids ir dziivot-100% garantija, ka nomirsi:)
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 08:58
savukârt sadzeroties tabletes - atkaèâs, un tad skat augstâk ,,, komentâru par dârzeòiem.
Kanibaals
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 08:59
palîdzçt?
bez nika
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 09:50
A kas notiek ja pârdozç Diazepeksu +Haloperidolu. Un cik bûtu letâlâ deva?
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 09:51
klozepanms jau gan tâda traki stipra zâle, dod tikai uz stingrajâm reeptçm
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 09:52
kas te, pavasara depresiju paasinâjums atkal uznâcis? katru nedçïu jauna tçma par paðnâvîbâm - ko, cilvçki galîgi gïçvuïi palikuði un savas problçmas tikai aizbçgot no dzîves mâk risinât?

kretînisms (piedodiet kretîni!) kautkâds.
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 09:54
paðnâvnieki esot ar vislielâko EGO
nu...
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 09:58
Pilniigi piekriitu.
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 12:44
nu man toè âtros nesauks.
dzîvo viena, aizslçgs durvis, atslçgu kaimiòam puíçs iesviedîs, telefonu pirms tam pârdos, mobilam sim karti kopâ ar atslçgu izsviedîs. sasies sev kâjas. iedzers tâs tabletes, pieíçdçsies pie gultas ar kaut ko un mutç zeíi, lai pusnemaòas brîdî nesâk klaigât.

klau, kas notiks, ja es sev ieðpricçðu gaisu? tâs mazâs ðpricîtes taèu aptiekâ pârdod, ne?
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 12:54
Èîba

Nâksies Tevi apbçdinât. Ieðpricçjot mazo ðpricîti gaisa (un pat lielo) ir visai vâjas izredzes pie Pçtera tikt...
atslâbsti
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 12:57
Superîga diskusija. ;))) Vçl eksotisks paðnâvîbas veids Íînâ bija saçsties sâli. A bet jogas, kad izpildîjuði savu misiju uz zemes, dzçra ïoti daudz olîveïïas un pamazâm tâ kâ paðiebalzamçjas. Varbût tâ pamçìini? Vismaz nebûs banâli.
nu...
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:00
Ar vislielâko interesi lasu ðitâs ìeniâlâs idejas... Kuram kas originâlâks ienâks prâtâ?
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:00
arî ja vçnâ ietrâpîðu?

ok, ja tas neder, tad kas bûs ja sev ACE (ir tâds ðíidrais balinâtâjs) ielaidîðu?
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:05
Èîba

Es jau domâju vçnâ, ne kâ citâdi.
Par ACI nemâku teikt, pieïauju, ka lokâls bojâjums bûs noteikti (ja âtri laidîsi), bet vai tas garantçs nâvi- nav man pârliecîbas.
Ogijs
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:06
Teorçtiíi! Laiks íerties pie prakses! Un tie, kam nebûs paveicies, pçc tam ðinî topikâ izstâstîs, kâ to NEVAJADZÇJA darît! Uz priekðu!
nu...
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:08
Nu ja, muðmires vçl neaug.. bet var mçìinât meklçt..
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:08
nu kas tad garantçs nâvi?
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:13
no muðmirçm nevar nomirt. pçc pieredzes saku. tikai kârtîgi apvemties.
nu...
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:13
Kâ te jau teica.. jâdzîvo.. 100% garantija, ka nomirsi.. Ir tik daudz dzîvîbas, kas aprâvuðâs nelaikâ, bet te daþi domâ, kâ âtrâk piebeigt sevi. Kauns! Jâtiek galâ ar savu dzîvi..
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:14
Teica jau- dzîve. Pçc tâs vçl neviens dzîvs nav palicis...
atslâbsti
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:15
noðauðanâs deniòos ir gana droði, var mesties zem vilciena kâ Anna Kareòina. Nu principâ pakârðanâs arî ir diezgan droði. Vajag tikai zinât, ka tieðâm to gribi nevis simulçt, cerîbâ, ka kâds izglâbs.
nu...
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 13:21
Jautrs pasâkums.. Tad jau var nebaidîties, ka apçdîðu muðmires? Super. Visu laiku baidîjos..
jautaajums
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:19
man ir taa,ka jau kopsh beerniibas gribas stihiski nomirt,neatkariigi no apstaakljiem un liidzcilveekiem,laikam mana dveesele no citaam planeetaam i nevar adopteeties siten :), bet patiesiibaa es nekad neesmu juties seviskji kaut kur iederiigs - ne gjimenee,ne starp druagiem, ne kaa citaadi
taapeec es labpraat nomirtu kaada vietaa,kam jaamirst paaragri,bet dziivot gribaas,buusu izdariijis tad labu darbu
to èîba:
Par muðmirçm runâjot, tu stipri maldies. Tas vai var nomirt, atkarîgs no tâ, kâdu muðmiri tu çd. Latvijâ ir divas muðmiru sugas, kas garantç droðu nâvi - zaïâ muðmire un laikam tâ otra bija bâlâ muðmire - a no pârçjâm, kâ jau tu teici, tâdas vemstîðanâs vien ir.


Vçl jau ir variants ar ricinu. Tas ir baigi iedarbigs un tiek audzçts apstâdîjumos kâ krâðòumaugs. Man pat mâjâ nedaudz ricina sçklas ir noglabâtas :) Efekts garantçts :)
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:34
vçl ir iespçja noslîcinâties, piestiprinot akmeni pie kâjas vai kautkâ citâdi (jâpiestrâdâ ar iztçli).
galu galâ var noalgot killeri.
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:37
Fui! Slîcinâties ar akmeni. Un tad zaïais, uzburbuðais, smirdîgais lîíis, kurð pçc nedçïâm 3 uzpeldçs...
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:40
...... un nobiedçs mazus bçrnus kâdâ peldçtavâ....

nu jâ, zârkâ smuki neizskatîsies :)
èîba
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:43
tieði tâ. man vajag labi izskatîties zârkâ. iespçju robeþâs.
es mçìinâju sarkanâs muðmires, zaïo man nebija. nav jau tâ, ka viòas tirgû tâ var dabût.
klau, bet ir tak tas augs, zilâ kurpîte, tas it kâ sirdsdarbîbu aptur. to varçtu dabût. un kas ir ar maijpuíîtçm, tas arî indîgas esot. cik daudz viâs bûtu jâçd?
Re: tableshu paardozeeshana
24.05.2006 14:45
Ja vajag labi izskatîties- tikai ciankâlijs. Bûs smuks, rozâ lîíis, ne kâ tie bâli dzeltenie.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: