Cinisms

Aizsāka Elîza 

Re: Cinisms
26.05.2006 16:42
Kad bûtu darîðana ar slimiem un tiem, kas sevi par tâdiem uzskata, tad arî saprastu...
oga
Re: Cinisms
26.05.2006 16:49
Nu jâ, protams, negribu apvainot visus medicînas darbiniekus- ir tieðâm jauki, apbrînojami pacietîgi, bet gadâs arî pa reâlam ciniíim-kretînam.
Re: Cinisms
26.05.2006 16:52
Jauku un apbrînojami pacietîgu ir ïoti maz, gribçtos cerçt, ka îstu kretînu arî, bet ciniíi ir lielâkâ daïa un nekas to nemainîs.
Re: Cinisms
26.05.2006 17:14
Ðim:
Autors: ,,,
Datums: 26-05-2006 16:03
Bez cinisma lielâkâ daïa medicînas darbinieku sen bûtu nojûguðies.

Piekrîtu par visiem 500%.
Re: Cinisms
26.05.2006 17:51
Ari Somi arsti ir ciniki )) Nekas nemainas. Vienigais seit vins ir sleptaks. Un tiek uzskatits par neprofessionalu ricibu. Kaut gan ciesaka kontakta (ilggadejie kolegi, draugi) vins izpeld un pilna apjoma )).

Arsts un medikis vispar redz cilveku visnosleptakas lietas. Gan fiziskas, gan moralas, intelektualas u.t.t. Tapec ari kautkur dzili ieksa doma ka pats ir labaks. Bet taja pasa bridi saprot ka pats ir tads pats. Un vel - cinisms ir medicinas humora neatnemama sastavdala. Un tas ir (es teiktu) normali. Jo kada jums ir attieksme pret savu darbu? Nu ta, ja atklati? A? Katra professija ir savas anekdotes. SAvi joki. Mes stradajam ar cilvekiem. Un viss. Tas ir musu darbs. Pie tam cinisms - ir mediku pasaizsardziba. Tik tiesam jadistancejas no pacienta. Jabut vesam pratam un jadoma. Kas notks ja konkreti arsts sedes un pardzivos vissas pacienta emocijas kopa ar vinu? Drosi vien vins arti noklutu psihitriskaja slimnica. )))

PS
Ka tikai si doma paradijas, es padomaju ka es aiziesim pie mediku cinisma ))) Ta pat var izveidot temu - ar vienu vardu. Kukuli. Krapnieki. Kludas. Bet kapec vinas vissas ir ar negativo piekrasu? Vai mediki tiesam neko labu nedara? Kapec tikai tas sliktais tiek diskutets?

Piedavaju temu: "Es no sirds pateicos savam arstam, arsta paligam, vecmatei, medmasai. Jo vini izdarija prieks manis to un to." A? Es izveidosu so temu, domaju ka eksperementa delj to var izdarit. Interresanti vina atri nomirs?
madcynics
Re: Cinisms
26.05.2006 17:58
...esat sajauku'si cinismu ar pohujismu...nu ko, taa ir lumpenju domaashanas priekshrociiba..ar ko arii apsveicu....strawberry..mana definiicija - speeja uztvert procesus direct, bez pastarpinaajumiem...un adekvaati reagjeet...t'a luuk..
Re: Cinisms
26.05.2006 18:01
Pohujisms tr tad, kad ir vienalga. Lielâkai daïai ârstu nav vienalga. Tik pçc arçjâm pazîmçm (pârsvarâ izturçðanâs, ne medicîniskajâm lietâm) tiek nospriests, ka ir gan...

madcynics abstraktajai filozofçðanai apreibinoðu vielu ietekmç, protams ir kudî augstâks domas lidojums kâ pârçjiem lumpeòiem...
madcynics
Re: Cinisms
26.05.2006 18:40
...garaam...abstrakcijas sheit nav.. naaksies apbeedinaat Tevi...vielu nav...domaaju par apreibinoshajaam...
Re: Cinisms
26.05.2006 19:57
Man patîk ðâds apziòas definçjums- apziòa ir kâ sçdçðana kinoteâtrî, kur tiek râdîta filma par jûsu dzîvi:)

mos
Re: Cinisms
26.05.2006 20:13
pofigismam smagi attâla saikne ar cinismu, cinisms arî ne-ârstiem un ikdienâ, normas robeþâs ir normâla parâdîba. katrâ ziòâ izvçlos cinismu, nevis stulbu romantismu, ideâlismu vai nekritisku skatu uz sevi, citiem un apkârt notiekoðo
doctus
Re: Cinisms
26.05.2006 20:42
Jebkursh cilveeks,kas saak daudz maz logiski un reaali domaat, gribot, negribot kluust par ciniki. Arsti arii diez gan reaali cilveeki, rada par sevi taadu "savaadu" priekstatu, taapee arii uz vinjiem to attiecina visvairaak. Bet buutiibaa katrs, daudz maz reaali un skaidri domaajosh cilveeks, bez liekaam iluuzijaam par apkaartnotiekosho ir cinikjis. Vot taa man liekas:)))
Re: Cinisms
26.05.2006 20:50
cinisms un melnais humors IR paðaizsardzîba
oga
Re: Cinisms
26.05.2006 20:52
Ir loìiski un reâli cilvçki, kas spçj NEBÛT ciniski pret citiem un tos mçs arî PATIESI cienâm
oga
Re: Cinisms
26.05.2006 20:53
Tâtad- ciniíi savâ bûtîbâ ir vâji cilvçki
Re: Cinisms
26.05.2006 20:53
NfA, varbût veids, kâ pielâgot sevi realitâtei? Vârds "Paðaizsardzîba " tik ïoti oþ pçc psihoterapijas...:-)))

doctus
Re: Cinisms
26.05.2006 20:54
KO noziimee nebuut ciniskam pret citiem? Kaut ko sleept? Atljaut vinjam dziivot iluuzijaas? Tev jau nevajag speciaali kaadam paari dariit....
Re: Cinisms
26.05.2006 20:55
doctus, mçs katrs dzîvojam savâs ilûzijâs:)



Ziòojums rediìçts (26-05-2006 20:55)
Re: Cinisms
26.05.2006 20:56
gribçju uzrakstît "izdegðanas sindroma profilakse" , bet padomâju, ka tas pçc psihoterapijas odîs vçl vairâk :)))
Varbût tas ir tas, ko realitâte izdara ar cilvçku? Kâ realitâte pielâgo cilvçku sav, ne otrâdi? :p
Re: Cinisms
26.05.2006 20:58
nfA- varbût cilvçka nespçja atrast savu realitâti?

doctus
Re: Cinisms
26.05.2006 20:58
Nu, bet cinikjis laikam sagrauj:) Ai labi, paaraakaa te filozofeeshana sanak.
Re: Cinisms
26.05.2006 20:59
doctus, filozofçðana ir baisi interesanta nodarboðanâs:)

doctus
Re: Cinisms
26.05.2006 21:01
It kaa jaa. Bet,ja viedokli atskiras, tad saakaas kasiishanaas. Un beigaas taapat visi paliek pie savaam domaam. Izveidojas neaugliiga diskusija:)
Re: Cinisms
26.05.2006 21:04
Retorisks jautâjums: vai katrai diskusijai jâbût auglîgai? Varbût ðie augïi ienâkas ne uzreiz, kâ gribçtos?
doctus
Re: Cinisms
26.05.2006 21:04
Nu labi, pafilozofeejiet::))))))
oga
Re: Cinisms
26.05.2006 21:05
Ko nozîmç nebût ciniskam?! Skat. iepriekð definîciju.
Nevis slçpt patiesîbu un ïaut dzîvot ilûzijâs, bet taktiski izvçlçties konkrçto formu un veidu, kâ to pasniegt .
Cinisms- tâtad patiesîba rupjâ veidâ t.i. cilvçkam aizskaroðâ.
Ja kâds to nespçj saprast , es jau arî laikam neieskaidroðu
Un pastâv jau citas cinisma izpausmes....Mums vienmçr ir kaut kâda izvçle, bet ciniíis sevi neapgrûtinâs ar to..
Re: Cinisms
26.05.2006 21:11
nfA, diskusijas jau mçdz bût daþâdas. Ja mâkam arî klausîties, tas tas interesants process, patîkama izklaidçðanâs. Ja gaidîsi augïus, vari saòemt vilðanos.

Re: Cinisms
26.05.2006 21:13
ciniíis negaida- tâtad arî neviïas
doctus
Re: Cinisms
26.05.2006 21:13
Es cinikju pusee:) Mans nav jauks, hehe
Re: Cinisms
26.05.2006 21:14
cinisms ir ârçja izpausme- varbût arî gaida.

Re: Cinisms
26.05.2006 21:17
veselîgi pazoboties par sevi, "nesagaidîjuðo", var tikai ciniíis :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: