Cinisms

Aizsāka Elîza 

Re: Cinisms
27.05.2006 23:32
Tas notiek ar jebkuru neatkarîgi no vecuma.
Re: Cinisms
27.05.2006 23:35
'Bet arî ðausmâs ir kaut kas skaists, tikai nedrîkst visam pieiet arî ar bezgalîgu optimismu vai pesimismu. Man ir bijis tâ, ka ir bezgala skumji, un sçþu un domâju-cik dzîva sajûta!!!
Re: Cinisms
27.05.2006 23:37
nu, laikam jâpiekrît, katrs atvadâs no ilûzijâm savâ vecumâ, un tavâ gadîjumâ laikam tâ nobrieðana notiktu jebkurâ gadîjumâ, ÂP tik to paâtrinâja.
Re: Cinisms
27.05.2006 23:43
http://www.hopeless.times.lv/200208301211.html



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: Cinisms
27.05.2006 23:54
Piepe:

nu pârâk pârspîlçts tas viss; ïoti patika tikai pçdçjâ frâze :))
Re: Cinisms
28.05.2006 00:53
,,, :
"ar tâdâm lietâm nâkas saskarties par ko normaliem ïauþiem pat nojçgas nav. Vot i var dzîvot un domât ka dzîve ir skaista..."

To nesapratîs tas, kas ar tâdâm smagâm lietâm nav saskâries...
Re: Cinisms
28.05.2006 10:53
Piepe, tas stâstiòð ir tâds, kas liek aizdomâties par to, kâ nâk bçrnîba lîdzi...un arî par to, ka daudzi paliek ðajâ bçrnîbas stadijâ, neko nemâcoties un nesaprotot. Ka var paskatîties uz visu to, kas ar tevi ir noticis, kâ uz veiksmi, ka tieði tâpçc, ka nav bijusi ðî vijole virtuvç, tev ir bijuðas lielâkas iespçjas kâ citiem...vai tad jûs nevarat tâ paskatîties?

,,,attieksme ir pati svarîgâkâ. Es nesen grâmatnîcâ paðíirstîju Çvalda Valtera atziòas (nenopirku, bet laikam vajadzçs nopirkt). Man uzðíirâs, ka viòð raksta, ka varçtu bût arî akls, jo galvenâs taèu ir domas...Un tad es iedomâjos, ka mans tçvs ir akls un es zinu, ka tas ir ïoti, ïoti grûti un ka es jau patiesîbâ nezinu, kâ viòð jûtâs...bet vienreiz viòð man zvanîja un jautâja, kâds elements Mendeïejeva tabulâ nâk pçc dzelzs? Pârçjos viòð atceroties, bet ðis viens ir izkritis no atmiòas...lûk kâ...vçl kâds zina Mendeïejeva tabulu no galvas?

madcynics
Re: Cinisms
29.05.2006 16:12
..nja...kaa te zveteejushi pa briivdienaam...starp citu, Diogens, tas jociigais rumpiitis,kursh savas dienas vadiija mucaa, arii bija cinikjis...jeb kinikjis...kaa nu kuram patiik...Vonneguuts saka-taa notiek...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: