Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..

Aizsāka Edza 

Kaa juus domaajat tas ir OK, ja es vnk dievinu preteejo dzimumu, manaa gadiijumaa, meitenes? Es vinjas miilu! Un ne jau deelj vinju izskata bet visu kopumaa! Man vinjas ir sveeta lieta! Es nekad neko sliktu vinjam neuzdrosinos dariit! Man feinas meitenes smaids aizved taadaa pozitiivaa ekstaazee kaa nezinat..Manaas aciis smuka meitene nav tikai galjas gabals prieksh 'mazaa draudzinja'. Es vinjaas saskatu cilveekus! Nesaprotu kaa vinjas var apsaukaat un aplikt? man taadi vaardi kaa: baaba, skukjis, vecene, u.tml. vnk kretinee! Nevaru ar tiiru sirdsapzinju to pateikt! Es veelu vinjaam visu to labaako.. ;*
vai, paldies :))))
Cik patiikami kaadreiz ko taadu dzirdeet :)
Vai ar tevi var iepaziities...?? ;)
npk!(; Shados brizos es vnk pateicos Dievam ka esmu virietis jo sievietes ir mana dzives jega un otradak nemaz neceriet!(:
Jauki dzirdeet :).
Re: Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..
05.06.2006 07:36
aha, edza zelta vardi. es ari sievietes/meitenes verteju loti augsti. :)
Re: Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..
05.06.2006 09:21
Edza, ir ok dievinât meitenes, bet dzert aliòus un vairs sevi nekontrolçt gan vairs nav ok.

Es gan domâju, ka tas nav OK. Labâka ir piezemçtâka attieksme. Sievietes nav nekâdi dievi (ne tuvu).

Edza, uzmanies tu esi viegli manipulçjams! Ja tu tâ dievini sievietes, tad sanâk ka uzskati sevi par niecîbu?
Jaunîbai piedodams. Ar laiku, kad uzkrâsies dzîves pieredze, visu sievieðu priekðâ vairs nekusîsi.
Re: Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..
05.06.2006 11:51
Zuti, nemaitâ Edzu, viòð ir tik jauks...

"Shados brizos es vnk pateicos Dievam ka esmu virietis jo sievietes ir mana dzives jega un otradak nemaz neceriet!"
Lasîju un pârlasîju ðito, bet vienalga man nepielçca, ko varçtu ðinî kontekstâ nozîmçt 'otrâdâk'...
Varbût kïûdos
Re: Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..
05.06.2006 12:02
Nu, ja tâda attieksme bûs arî turpmâk, tad pie sex ðis îpatnis tâ arî netiks :)
Saies vçl dþeks sviestâ ar to dievinâðanu. Tad gan vairs nebûtu jauks...
Mmmmm tieðâm îsts juakums;-)
Es arii!!!!!!!!!
Patiikami dzirdeet ka kaads dzeks muusdienaas taa domaa,ja veel dara taa kaa raksta tad vispaar burviigi,bet ja jau domaa taa tad jau tas ir kaut kas!!!!!
Re: Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..
06.06.2006 14:04
Es domaaju, ka tas nav OK, jo no dievinaataaja nav taalu liidz maniakam. Tas arii biedee.
sievietes ir sajusma, bet viriesi kritize un mekle, kur piesieties edza vardiem :DDDDDDDDDDDDDDD
Protams, ka ir labi, takð ja palasa citus ðâ jaunâ cilvçka komentârus, tad ir skaidrs, ka pçc tâda cilvçka tomçr nav pieprasîjuma.

Reâli ðim cilvçkam ir zema paðapziòa, no tâ arî iztek kâ avotiòð viòa sievieðu dievinâðana no zemâkâm pozîcijâm, nostâdot sievieti dievietes lomâ augstâk par sevi.
Tas sievietçm glaimo, taèu maz tâdu, kam tas patieðâm vajadzîgs un nepiecieðams. Sievietçm pârsvarâ ir pieprasîjums pçc tçviòiem, kuri ir vienâ lîmenî ar ðâm vai vismaz bikuc augstâk.
Re: Es vnk izkuustu preteejaa dzimuma priekssaa..
06.06.2006 15:29
Esmu sieviete, bet sajuusmaa neesmu. Patiikami, ja viirietis aplido sievieti un uztver nopietni.. bet piedodiet man.. dievinaashana ir ljoti biistams pasaakums... pastaav iespeeja ka dievinaataajam ir saskobiita realitaates uztvere... un no taadiem var sazin ko sagaidiit... beigaas veel var gadiities ka dievinaataa buutne kluust par jamaa upuri.. ;)
es arî kûstu skaistu sievieðu priekðâ! es viòas aplidoju, bezmazvai esmu gatavs pacelt debesîs! nespçju iedomâties kâ kautko spçðu viòâm jebkad izdarît.... te nu pasaka beidzas. es to dari tikai, lai dabûtu vienu...
bet tad kad esmu ievilcis viòu gultâ, vairs tâ neuzvedos. emocionâlâs spçlîtes... slava, aplidoðana utt padara aklu. ir patîkami to izmantot...
Ejiet deet! Juus par mani neko nezinat bet pljuutijat! A kritizeet un skaust jau viegli..nu jaa..;P
Pie tâ, ka par tevi neko nezinâm, pats esi vainîgs :)

Pastâsti, kas tur bûtu skauþams :)

It kâ jau ir savi plusi tai dzîvei, kad ar sievietçm nav saistîts, ir. Brîvîba, nekam neatskaities, neatbildçts mîlestîbas lidojums (katra atbildçta mîlestîba piesien pie zemes, uzliek pienâkumus, ierobeþojumus). Tak uz to es otrreiz vienalga nevçlos parakstîties :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: