Vaginâlâ USG

Aizsāka as 

as
Vaginâlâ USG
06.06.2006 15:21
Vai kâdai ir taisîts? Gribçju zinât, kâ tas ir - sâp, nesâp un kas to taisa?
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 15:22
nekas iipash
D
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 15:47
Pilnîgi nekâdu emociju.
as
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 15:51
a kâ tas izpauþas?
Serena
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 15:59
Tev ievadiis mazu zondiiti vagiinaa (tievaaka par locekli) un televizoraa redzees, kas iekshaa notiek, nekas tur nevar saapeet, ja tev jau ir bijis sekss.. Daktere tikai pabraukaasnedaudz pa "iekshu' un viss...
as
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 16:06
Es vienkârði visu laiku gâju pie vîrieða, kas taisîja USG. Bet tagad norîkoja ðito izmeklçjumu :(
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 16:53
Kada starpiba kurs vinu daris. Ka jus domajiet cik tas arsts strada sava amata? Pienemsim 10 gadu + macibu laiks. Un katru dienu vins redz kaudzi pacientu. Pienemsim vismaz 10. Jus variet pareizinat un padomat kura pec skaita jus busiet? Vismaz 24 000 gabalus 10 gadu laika redzejis vin ir. ;)

Nav ko kautreties. Neka tur bistama un nepatikama nav. Par prezervativu (ja bus) tikai nebrinaties ;)))



Ziòojums rediìçts (06-06-2006 16:57)
as
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 17:06
prezervatîvas - tas ir kam?
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 17:08
tai zondei prezervatîvs. nevar tak no vienas ârâ, otrâ iekðâ
aicis
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 20:58
it kâ nesâpîga pârbaude. tâ kâ man vispâr nepatîk, ka ar mani kaut ko ârsti dara, seviðíi ginekologs, tad ir nedaudz nepatîkami. vienreiz bija iemesls kârtîgi pârbaudît caur maksts galçjo sienu, tas gan bija nepatîkami, kad tur daudz baksta.
bet vispâr man tas ðíiet ne tik nepatîkami kâ pie ginekologa.
cita
Re: Vaginâlâ USG
06.06.2006 21:04
tieshaam nav par ko uztraukties. man ir taisiita 2 vai 3 reizes, nekas nesaap un iipashi pat nepatiikami nav, pilniigi neitraali.
as
Re: Vaginâlâ USG
07.06.2006 14:21
zhaba
Re: Vaginâlâ USG
08.06.2006 23:05
tikpat nepatîkami cik priekðlaicîgi pârtraukts dzimumakc :)
riksii
Re: Vaginâlâ USG
09.06.2006 00:18
rît jâiet uz ðo, dikti negribas, nepatîkami jau tagad.
Sevgilim
Re: Vaginâlâ USG
09.06.2006 10:21
pilniigi 0 emociju. Visparastaakaa proceduura. Ja pati neuzskruuveejies ne uz kaut kaadaam nepatiikamaam vai veel trakaak baudpilnaam izjuutaam, tad visticamaak arii neko nejutiisi... Tu tachu esi kaut kad pati sev ievietojusi piemeeram tamponu - gribi teikt, ka baigi uzbudinies vai gluzhi preteeji mokies saapees. Taa nav, jo smadzenees to pienjem par ikdieniskju mehaanisku darbiibu - bez emocijaam un izjuutaam. Un tieshi taapat ir ar USG. Taisiija man vienu reizi, ljoti praatiiga un uzmaniiga dakteriite sieviete, kaut arii liidz proceduurai biju miileejusies tikai 2x, un taas pashas kaadu 1/2 gadu pirms noteiktaas proceduuras, atiieciigi dakteriite pat apjautaajaas vai vispaar esmu dziivojusi dzimumdziivi - vienalga ne nu kas saapeeja, nedz bija neeertiibas. Galvenais pashai atbriiviivoties un nefantazeet to kaa nav - piem, sasapnjoties, ka aarsts (iipashi, ja viirietis) speciaali aizskar tavas erorgeenaas zonas.
Buus labi - nesatraucies, tas instruments tieshaam nav liels, turklaat, ja pareizi atceros lieto dakteriite kaut kaadu lubrikantveidiigu smeeri. Taa kaa, ej vien un nebaidies.
mm
Re: Vaginâlâ USG
09.06.2006 16:23
Vai tas ir normâli, ka man gin. usg. ilga tikai minûti? Pie ârstes vispâr kopâ biju kâdas 4 minûtes.
Kad usg taisîja pirmoreiz, skatîjâs ilgi un kârtîgi, nu minûtes 5 vismaz, rçíinâja izmçrus (laikam folikulu) u.t.t.

Neuzprasos, man prieks, ja ar mani viss ir tik labâ kârtîbâ, ka ilgâka apskate nav vajadzîga. Bet tomçr ir ðaubas, vai tâ tas maz drîkst notikt.
Kâda ir jums citâm pieredze?
mm
Re: Vaginâlâ USG
09.06.2006 21:49
nu, kâ ir ar jûsu pieredzi?
abcd
Re: Vaginâlâ USG
09.06.2006 21:55
Nu tas atkarîgs, kas tur jâatrod, ja kas jâpçta (izmçri utt) tad tas arî ilgâk notiek..
ja vienkaarshi apskata, varbuut iisaaks laiks, bet nu minuute liekas takaa par maz, lai izdariitu secinaajumus, tai pat laikaa, ja tev suudziibu nav.. Tad kur ir probleema
mm
Re: Vaginâlâ USG
09.06.2006 23:29
nosûtîðanas iemesls bija sâpes
îsâs usg laikâ dr. vienkârði pateica, ka nekas tur nesâp. un viss, gatavs.

bet es taèu zinu, ka sâp. pieòemu un saprotu, ka tie var bût citi iemesli. bet tâ nepârliecinoði tas viss no dr. puses. tas, par ko domâju - vai tieðâm varu ticçt ðîs usg rezultâtiem. ceru, protams, ka varu.
aicis
Re: Vaginâlâ USG
10.06.2006 18:45
Sevgilim

es pirms pâris dienâm gâju. vispâr, nedomâjot par to, uz kurieni eju. daktere arî tâda þiperîga, viss notiek lielâ âtrumâ - "lejasgalu noìçrbt! ar pliku dibenu ðeit! kâjas plati! ðî ir vaginâlâ zonde." (un tas viss notiek lielâ âtrumâ no manas puses, bez emocijâm un mierîgi). un tad - bams!, tâ tiek ievadîta. "atbrîvojies!"

nu ir tâ, ka mirklî, kad makstî tiek kaut kas ievadîts, kas nav saistîts ar seksu un erotiku es jûtos tieðâm pretîgi, man gribas saspiest kâjas, saliekties èokurâ un lai mani liek mierâ. tamponus lietoju, bet arî, ir reizes kad vienkârði piecieðu pakeðu trûkumus, jo negribas tur bakstîties. ar seksu viss kârtîbâ. bet ðâdas lietas vienkârði nepatîk.
nu kâ lai es uz pavçli atbrîvojos, ja jau jûtos pretîgi. ja man tam dotu kaut sekundi laika, bûtu vienkârðâk.
man ðíiet normâli tas, ka man tas viss nepatîk. vai ir kâda ârste latvijâ, kas pret to attiecas ar izpratni?

tagad jâiet atpakaï pie ginekologa. es ceru, ka man vairs neko nepârbaudîs, ja analîzes jau ir paòemtas?!
mm
Re: Vaginâlâ USG
10.06.2006 22:43
aicis,
patiesîbâ es jûtos lîdzîgi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: