Tantes aarstee sevi pashas

Aizsāka Jurchiks 

Kaapeec tantes apspriezh, ka shitaas daktera izrakstiitaas zaales dzers, shitaas nedzers un shitaas paliidzeeja kaiminjienei un paliidzees arii pashai? Vai vinjas ir gudraakas par dakteriem?
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 10:05
Vienkaarsi ja esi jau vecs un slims vairaakus gadus, tad lieliski paarzini savas kaites, un pats pienjem leemumus... Man liekas ka taa.
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 10:14
Nu kurð tad cits sevi vislabâk var pazît?
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 10:54
Jurchiks - protams, ka jamâs gudrâkas, mums tak valstî vispâr visi gudri. Bet zini kurð paliek vainîgajos, ja ðitâ "kaimiòienei palîdzçja" taktika nenostrâdâ?
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 10:58
Noela tad ir vainîga:-)))))))))))))
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 11:02
Un taa rodas gadiijumi, kad liidzjuutiigaas kaiminjienes gjiibstoshiem pusaugu meitukiem pie gjiibonja baro iekshaa nitrogliceriinu, jo gan tantukam gan meitukam, tak "ar sirdi slikti"
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 11:12
,,,nu nav cilvçki tik dumji.
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 11:17
Ir gan. Tas no manas pieredzes, nevis fantaazijas. Un ne reizi vien.
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 11:32
ir vçl dumjâki, un tâdu nav mazums, strawberry. Cik bieþi tâdi sastopami - tas atkarîgs no profesijas un paziòu loka.
Re: Tantes aarstee sevi pashas
14.06.2006 11:35
Nu gadâs jau, protams. Es arî darbâ pârdevu vienas tabletes, kuras man bija izrakstîtas kïûdas pçc(!) sievietei, kas izmçìina visu pçc kârtas.
ir tâda lieta un nopietna, bet par bezrecepðu medikamnetu lietoðanu da jebkam ar vajadzçtu padomât
Re: Tantes aarstee sevi pashas
15.06.2006 14:29
Jaapaarvaacaas uz Krieviju, te viss esot bez recepteem. Atsevishkjaas aptiekaas pat trankvilizatori un narkotikas bez receptes dabonami (neticu, bet paarbaudiijusi neesmu).
P.Sunc
Re: Tantes aarstee sevi pashas
17.06.2006 12:51
tâpçc, ka daþiem ârstiem piemît tieksme izrakstît nenormâli lielu skaitu ar dârgâm zâlçm, kaut gan pieejami lçtâki citu farmâcijas firmu raþojumi. cilvçks meklç lçtâkus ekvivalentus.
otrs iemesls mandomât ir tumsonîba un 'viena tante teica' efekts
dr.V.
Re: Tantes aarstee sevi pashas
17.06.2006 13:28
Vçl viens iemesls ðai problçmai - ârstam nav pietiekami daudz laika (un tieðâm nav!), lai izrunâtos ar katru tantuku "no sirds". Neziòa ir ïaunâka par sliktu vçsti, jo tâ tiek aizstâta ar materiâliem no "viena tante teica" arhîviem. Un tâ gadâs, ka kaimîòienei ir tâdas paðas sûdzîbas kâ man, bet dakteris izrakstîjis pavisam citas zâles. Kurð dakteris muïíis - viòas vai mans...?
Re: Tantes aarstee sevi pashas
17.06.2006 21:16
P.Sunc

Leetaaku ekvilanentu var jautaat aptiekaa. tie, ko iesaka tantuki, nav ekvivalenti.

Paareejaa taisniiba dr. V un tajaa, ko vislaik saku- komunikaacijas truukums kaa ar dr taa ar pasha gjimeni un tuvajiem. A taa gribaas, lai kaads uzklausa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: