kâ pareizi attîrît savu organismu

Aizsāka Klaudija 

Klaudija
kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 11:34
sajûta ka esmu saindçjusies nu ne jau ðodien,bet vairâku gadu garumâ ar nepareizu çðanu,alko lietoðanu zâlçm un citâm forðâm lietiòâm
ar ko man sâkt ja gribu attîrît savu organismu un sâkt paareizi çst
çd pareizi, nelieto alko, zâles un citas forðas lietiòas :)
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 14:35
sportu, daudz svaiga gaisa (vismaz 1 h, kâ minimums). ûdeni dzert, nevis kafijas/tçjas, zâïu tçjas ir cita suga, tas var, bet tâs paciòtçjas lielaíoties ir sasmarþinâtas via sakrâsotas. uzturâ vairâk ðíiedrvielas un augïus/dârzeòus iekïaut. + noteikti kaut ko ar peinskâbajâm baktçijâm, kefîru aktimel, jogurtus utt.

ja gribâs kaut kâdu lîdzekli palietot, aptiekâ ir tâds Colonotonic. es pçc simoðanâm vienu pudeli izdzeru.
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 14:37
Dzer zâïu tçjas, svaigi spiestas dârzeòu sulas, nelieto kafiju, alkoholu, atsakies no produktiem, kas satur baltos miltus, cukuru, konservantus, apmeklç pirti:)
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 15:07
pieveersies jeezum,

un tu tapsi attiiriita.
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 16:32
un kam "pagâniskâkas" noslieces var vârtîties Jâòu dienas rîta rasâ :)
nopietnâk- tieði vasarâ un rudenî pieejami veselîgâki vietçjie produkti un visâdi vasaras prieki- saule un ûdens, lai justos labi
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 16:34
gh - perfekts ieteikums, drîkst es arî to ieteikðu citiem, ja bûs izdevîba (atsauce bûs) :)?
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
15.06.2006 16:49
Noela,

nevis driikst, bet vajag :D
Kâpçc nedrîkst dzert kafiju un parasto melno tçju? Dabiski produkti. Kofeîns ir antioksidantu, pretgrumbu, pretcelulîtu krçmu sastâvâ. Kâpçc nedrîkst?
un ka ar izslaveeto biodrain?velos pameginat..ir kads dzeris?
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 03:10
kofeîns nav nekâds antioksidants (un arî ðamo sastâvâ nav). pretcelulîta un citos krçmos viòð ir, jo ârîgi pielietojot viòð uzlabo mikrocirkulâciju. (ðamâs slikta darbîba ir viens no celulîtu, zilo acu loku un priekðliecîgas novecoðanâs izraisoðiem faktoriem) iekðîgi, savkârt, darbojâs kâ diurçtisks lîdzeklis (tb, izèurâsi vairâk, nekâ iedzersi).

un kâda vispâr jçga dzert sadeguðu sçklu novârîjumu?

offtopic
starp citu, kaut kâ gadîjies novçrot, ka cilvçki no rîta iedzerot krûzîti kafijas uzreiz paliek mundrâki un pçc paðu teiktâ, jûtas feinâk. jocîgi, jo lai kofeîns nokïûtu lîdz tiem receptoriem smadzençs, paiet 30-45 min. (ilgadçjiem lietotâjiem laiks bija garâks) tâpat jocîgi ir, cilvçks jût tâdu paðu tûlîtçju mundruma efektu iedzerot vienkârðu karstu ûdeni.
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 09:02
Paskaties ðeit

http://www.bioenergiser.com/the_treatments.php

te ir viena atsauksme par ðo

This is a MUST!!! Its a detox spa system. Ive tried it and it cleans the body. I had pain in my legs for 8 days after this treatment. And I would have hasitated doing it again if nesessary.

What it does it cleaning the lymph system. The lymph is a cleansing system that detox youre body when you are moving yourself. Sadly this system isnt perfect since we dont take care of our body correctly this system dont work 100%, therefore it stores things that cant get out through the lymph wholes in the foots. We have like 2000 holes in each foot that this system use to clean youre body.

One hairdresser had a treatment, and after a few minutes it started to smell like a hair dressing saloon. Now that is what I call storing TOXIC GARBAGE IN YOU BODY, Y U C K!!!!

Normally you have 5-10 treats. To get all the detox out of youre body.
I paid like $40 each visit. And its worth every dollar. Some people invest more money in their cars then in themselfs. Is that intelligent?
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 09:10
kas ir lymph wholes in the foots? un kas raksta ðitik nepareizâ angïu valodâ?
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 09:13
mde,

jau viduslaikos cilveeki tiecaas peec 2aam lietaam - jauniibas (muuzhiibas) eliksiira un filozofu akmens.

par otro laikam taa kaa viss buutu skaidrs, bet peec pirmaa.. dzenaas veel joprojaam.
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 09:19
Noela, atsauksmi rakstîjis zviedrs. Saki, ka nepareiza angïu valoda? Nu mçs tajâ forumâ liela daïa tâdâ rakstâm un visi labi saprotamies:-)))



Edited 1 time(s). Last edit at 16.06.2006 09:19 by strawberry.
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 09:55
mellen, bet vienalga, kas ir tâs mistiskâs wholes? un foots?
man parasti paliek ïoti smieklîgi kad ðitâdus (pçc satura) palasos. Dîvaini ka galvâ neizveidojas caurums pa kuru visi mçsli no limfâm (tikpat mistisks orgâns) neaizceïo uz Piena ceïu.
Bet nu jâ - katrs jûk prâtâ pa savam.
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
16.06.2006 10:48
Noela, es nemaz tik labi nezinu angïu valodu, taèu esmu jau pieðâvusies izlasît, ja ir kïûdas vârdu rakstîbâ. whole- jâbût hole; foots- pçda daudzskaitlî:-)))
Organismu var attîrît arî enerìçtiski- nu gandrîz tâ- caur caurumu galvâ. parasti gan enerìija iet tâlâk caur kâjâm un ne otrâdi. Tâ nav nekâda jukðana prâta:)
Ar programmu kolovada
PAMÇÌINIET DZERT TEREÐKO TÇJAS MAN VISMAZ UZLABOJAS GARASTÂVOKLIS KÂ ARÎ PAÐSAJÛTA
ja atraak tad kolovada, ja pakapeniski, leni, bet pamatigaak-palasi semjenovu, elisejevu.. tur visadas metodikas..
Shoriit pa krievijas pirmo kanaalu izskaneeja padoms ... saakt dienu un svaigi uzvaariitu uudeni (nedriikst ljaut atzist) ... iedzerot to ik peec konkreta laika - pi emeram 10 min ....(pat zobus tiiriit tikai peec pirmaa uuzdens malka)
Attiecîbâ uz attîrîðanos, pats svarîgâkais ir nepiesâròoties pçc tam atkal, lai dzîve nepârvçsrtos par kaut kâdu îsu mirkli starp 2 lielâm klizmu un zâïu tçju kûrçm :):):)
Re: kâ pareizi attîrît savu organismu
27.09.2006 15:10
man gan ðíiet ka jâpieturâs pie gh ieteikuma - un visas problçmas atrisinâsies :D
Es savu organismu sakârtoju ar Vision produktiem
Attîra DETOX+, pabaro un atjauno (prieks bildçs skatîties, ar katru gadu izskatos labâk)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: