augoòi

Aizsāka Ince 

Ince
augoòi
24.05.2004 16:33
Kapec man biezi rodas augoni? Ikreiz, kad aizeju pie sava gimenes arsta, vins liek dzert rauga tabletes un viss, bet pec kada laika atkal uzmetas kartejais augonis. Ko darit, lai man nerastos si kaite?
Baibs
Re: augoòi
25.05.2004 09:03
Domaaju, ka shoreiz lietderiigi buut kononsulteeties pie imunologa. Parasti citaadi veselam cilveekam (piem. nav cukura diabeets) augonjiem nevajadzeetu mesties.
Siipoliite
Re: augoòi
25.05.2004 09:17
Daþkârt rauga tabletes ðo tikai pasliktina...
Letiicija
Re: augoòi
25.05.2004 10:31
Var meegjinaat paarliet savas asinis.Es nezinu kaa sauc mediciiniski to procesu,bet tas ir ,ka no veenas njem asinis un potee atpakalj muskulii.Ir,kad paliidz.
Re: Ince
25.05.2004 12:00
Tev jaanostiprina imunitaate. Taapeec ljoti iesaku to izdariit ar probiotiskaa jogurta paliidziibu vai, vislabak buutu, lietojot FitLine Omega 3 zivju ellju. Runa ir par FITLINE, nevis jebkuru. Ar shiis zivju elljas paliidziibu ir cilveeki ( neticami, bet fakts) tikushi valjaa no smadzenju audzeejiem, metastaazeem, pat veezha, trofiskaas chuulas, cilveeki attiira pilniibaa un MOMENTAA savu asinsriti.....Man nav tiesiibu to apgalvot un es to nedaru, bet es runaaju par faktiem...par REAALIEM faktiem......Un taapeec man no sirds saap, kad sheit viena teemaa, kada sieviete runaaja par 4gadiigu puisiiti, kuram ir smadzenju audzeejs.....un kad es vinjai luudzu, lai vinja atved pie mums sho maaminju......jo mees vareetu dot vinjai ceriibu.,.es saku ceriibu...50 uz 50%...bet vai tad taa nav LIELA ceriibaa, lai izglaabtu beernu????????? Shis produkts ir patenteets, ar GMP kontroli, taatad absoluuti droshs cilveeka organismas, pie tam uz doto briidi NAV pasaulee TIK aatras iedarbiibas un tik efektiivas zivju elljas, kas iespeejasm...dara briinumus.....Mees, firmas menedzeri neesam aarsti un neveelamies taadi buut, bet ir Dr.Lipke - aarsts, kurshs ir uzrakstijis graamatu "Omega 3", kuraa konkreeti mineejis aarpraatiigi lielu skaitu slimiibu - pat taadas, kuras aarsti saka nav iespeejasm izaarsteet, kuras aarstee ar Omega 3. Vinjsh runaaja par parasto zivju ellju, kuras iedarbiibu var saakt just peec 6 meeneshi....bet vinjsh veel nezinaaja muusu - micelizeetaa formaa, pie tam tagad peec jaunaas patenteetaas NAno tehnologjijas razhoto zivju ellju, kuras iedarbiibu cilveeks juut jau pirmajaas triis dienaas un daudzi jau pirmajaa dienaa.........
ineshuks
Re: augoòi
25.05.2004 12:35
MOMENTAA.. kaa tas tiiri fiziski un fiziologjiski ir iespeejams?

Saap fanijai sirds, ka naudinja aizgaaja secen?

P.S. Bet vispaar cepuri nost taas organizaacijas priekshaa, shitaa sazombeet cilveekus. Shkjiet, ka patieshaam pati tic, tam ko raksta.
kirurgs
Re: augoòi
25.05.2004 22:46
jaa cukurs ok,unhormonaalais ok un autohemoterapija nepaliidz,imunologs
Ince
Re: augoòi
26.05.2004 12:21
dupsiite
Re: augoòi
29.08.2005 08:59
blinn esu izmisumaa...man uzmetusjies paaris augonji uz dibenu un arii priekshpusee..pati nesaprotu kaadaa sakaraa??varat man paliidzeet un pateikt kaa lai tieku no viniem valjaa??vinji struto arii:(((((
Re: augoòi
29.08.2005 12:30
Atrodi infekcijas avotus organismâ, tiec ar tiem galâ. Pçc tam arî pârçjâs lietas sakârtosies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: