par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu

Aizsāka apriebies 

Re: par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu
08.11.2006 23:33
Neklausies nevienu. Meklç cûkas lenteni un aprij ar aizvçrtâm acîm to.
Tievçsi,ka skaistule. Tikai bikðeles nçsâ cieðâkas. Jo tas ir vairâkus metrus garð. Un daþreiz aste iznâk caur tupli. Palûdzi tad draugu paòemt ar sîlçm aiz astes un lai droði rauj. Ja nevar stâvus,lai zâbaku uzliek uz tava dibena un atsperas. Tas ,ka noraus nav nekas. Lentenis attaugs âtri atkal. Bet augðanas stadijâ çdîs daudz vairâk un tu tievçsi. Daþreiz bûs slikta dûða un tu çðanas laikâ sâksi vemt. Seviðíi,kad galdi bûs bagâtîgi un krâðòi klâti. Tas izraisîs apkârtçjos riebumu un pârmetumus. Tas izsauks,savukârt kreòíus un stresus tev. Tas ðausmîgi veicinâs tavu kâmçðanu. Kad gulçsi ar draugu,noteikti paliec starp sevi un draugu spilvenu lai nesasitas ap taviem kauliem un tie negrabçtu. Citâdi kaimiòi sûdzçsies par troksni.
Tu bûsi balti-zaïgana. Bet tas nekas. Visas modeles ir zilganas. Tam ir tonçjoðie krçmi,kosmçtika.
Ja nelabi smakos tavas iekðas,tas arî nekas. visu laiku lieto dezorantus,un koðïâ vispçcîgâkâs koðïenes.
Draugam visu laiku stâsti,ka tâda ir mode un tâ izskatâs viskaistâkâs modeles.
protams tev bûs rîðanas traucçjumi un naktîs , pilnmçnes laikâ, tu burtiski izrîsi visu leduskapi. Kad attapsies iebâz divus pirkstus mute un izvemies. Ja lentenis iznâk pa muti neuztraucies. Nokod asti un atlikuðo norij atpakaï . Galva viòam nekad nenâk ârâ. Viòð lentenis uz visu mûþu pieíersies pie tavu tievo zarnu vidusdaïas un nekâdi to nevarçs izraut.Raustît viòu nekâdâ gadîjumâ nevajg. No pârâk lielas raustîðanas viòs tâ pieíeras zarnu sieniòai,ka var to pârkost. Tâs ir ðausmîgas sâpes. Bet tas nekas.Tas no tâ ka visas zarnas salîp no iekaisuma savâ starpâ. Bet ja paspçsi 2 stundu laikâ uz operâciju. Tevi izglâbs. Kad taisîs zarnas vaïâ,palûdz lai izgrieþ visus taukus. Bet lai lentenîti neaiztiek.
Lai tev veicas. Tu pelnîsi lielu naudu. Un tevi râdîs ,kâ retu dzîvnieku un interesantu pacientu.. Bet tâ ir slavas cena.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2006 23:37 by Mazdakteris1.
Re: par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu
09.11.2006 11:45
Mazdakteri...
Visu cieòu!!!!!!
Re: par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu
09.11.2006 11:49
Jaa, labais. Manu strashilku paarspeej par divaam galvas tiesaamm :)
zhel kaa so forumu ieraudziju tik sen... pec paris gadiem.. gribejas tev pateikt paris vardus.. esmu kaa pateikt... resna.. protams gruti to apzinaties,bet ko padariisi kada esmu tada esmu.. tu saki ka nevari satikt savu otru pusiiti.. tad klausies, kamer tu nesaksi sevi milet kada tu esi tu nesastpasi nevienu... vai arii ja sastapsi vinjs pats aizbegs..saku no pieredzes.. es arii agrak vaideeju par to cik resna un cik drausmiiga kad apkart tik daudz skaistu meitenju.. bet tad kadu dienu samierinajos ar to .. un piecelos no rita aizgaaju uz frizeetavu pamainiiju matu griezumu.. pasaucu draudzenes pastaigajam pa veikalu.. samekleju tadas drebes kas atbilstu maniem izmeriem un stiliigas, jo tagad ir pat veikali kur ir lieli izmeri un drebes tur nav vecmodiigas un tad saku ar draudzenem staigaat uz vecriigu.. pa turinjiem.. uz galvenais neskatiities uz citiem bet pashai uz sevi.. mili sevi un miles tevi... un satiku tiesham super puisi.. nju jau mums ir 3 gadinji kopa un nakosgad domajam preceties.. par svaru protams shat tad galva ieskrien tada doma ka varetu pameginat kaut ko darit lietas labaa... bet.. :) bet tagad staigaaju uz airobiku un ljoti man tas palidz.. varbut es nezaudeju svaru bet jutos ljot labi.. un shat tad arii draugs man piebiedrojas .. un esam mes laimiigi.. tikai galvenais ir milet pasham sevi.. un shat tad atljauties kadu priecinju arii pasham .. kaa piemeram kadu gredzentinju, kaklarotinju.. vai arii kadu stiliiigu maicinju.. un uzreiz gariigais ir par 100% augstaks...
zhel kaa so forumu ieraudziju tik sen... pec paris gadiem.. gribejas tev pateikt paris vardus.. esmu kaa pateikt... resna.. protams gruti to apzinaties,bet ko padariisi kada esmu tada esmu.. tu saki ka nevari satikt savu otru pusiiti.. tad klausies, kamer tu nesaksi sevi milet kada tu esi tu nesastpasi nevienu... vai arii ja sastapsi vinjs pats aizbegs..saku no pieredzes.. es arii agrak vaideeju par to cik resna un cik drausmiiga kad apkart tik daudz skaistu meitenju.. bet tad kadu dienu samierinajos ar to .. un piecelos no rita aizgaaju uz frizeetavu pamainiiju matu griezumu.. pasaucu draudzenes pastaigajam pa veikalu.. samekleju tadas drebes kas atbilstu maniem izmeriem un stiliigas, jo tagad ir pat veikali kur ir lieli izmeri un drebes tur nav vecmodiigas un tad saku ar draudzenem staigaat uz vecriigu.. pa turinjiem.. uz galvenais neskatiities uz citiem bet pashai uz sevi.. mili sevi un miles tevi... un satiku tiesham super puisi.. nju jau mums ir 3 gadinji kopa un nakosgad domajam preceties.. par svaru protams shat tad galva ieskrien tada doma ka varetu pameginat kaut ko darit lietas labaa... bet.. :) bet tagad staigaaju uz airobiku un ljoti man tas palidz.. varbut es nezaudeju svaru bet jutos ljot labi.. un shat tad arii draugs man piebiedrojas .. un esam mes laimiigi.. tikai galvenais ir milet pasham sevi.. un shat tad atljauties kadu priecinju arii pasham .. kaa piemeram kadu gredzentinju, kaklarotinju.. vai arii kadu stiliiigu maicinju.. un uzreiz gariigais ir par 100% augstaks...
IR GAN SAISTIITS ar iedzimtiibu, tas ir pirmais, cilveekam jau ir ieprogrammets vinja tauku $uunu skaits, ja cilv. badojas, tad tauku$uunas nekur neizzuud, bet tikai saplok(zaudee taukus), bet kad atkal saak eest kaa ierasts, tad $uunas pienjemaas ar taukiem un atkal apalj$:(taapeec jaapiemeklee pienjemama dieeta, kuru jaauztur visu muuzhu, lai uztureetu savu kjermeni formaa!
Cilvçki,kas tas par murgu??Jûs vispâr ziniet,ko nozîmç parazîtslimîbas??Tas ir traìiski,es to zinu,jo esmu pati slima.Neko daudz nedrîkst çst,jâdzer nemitîgi preperâti,kas izmaksâ simtus utt...un ne tikai tas..cilvçks jûtas kâ bezspçcîgs:(((apdomâjiet,ko dariet!
Re: par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu
15.04.2008 10:44
Viegli ìçrbties un segties uz nakti. Pa mâju staigât pçc iespçjas izìçrbtam.
Çst tikai vârîtu.
Çst 4-6 x dienâ mazâm porcijâm.
Dzert pçc iespçjas tîru ûdeni.
Neçst baltmaizi un milta izstrâdâjumus eïïâ.
Visas çðanas sâkt ar salâtiem eïïâ.
Uz darbu iet ar kâjâm vai riteni.
Nçst pçc 19:00
Re: par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu
15.04.2008 12:35
www.antiparazit.ru - pusstundu gara filmiòa par visâdiem târpiòiem- ja kâdam vçl gribâs apçst lenteòa olu :)
Aarpraats! Man no taadaam domaam vien jau slikti metas, brrrrrrr.
Labâk mçìinât notievçt ar klizmâm no ku!
Re: par labpraatiigu lenteòa olas apeeshanu
29.11.2008 21:30
"agrâk gâju uz trenaþieru zâli un cîtîgi strâdâju ar sevi, bet neko daudz nepalîdzçja :(c çðana arî bija piekorigçta, bet tas kâ pret sienu.
Peldçðana arî nepalîdz, uzturs arî nç. Man nolaiþâs rokas, jo es saprotu, ka tâ laikam ir iedzimtîba :(( "

Iedzimtiiba.... geeni... ko tik cilveeki nemin, lai attaisnotu, piedodiet bet savu tizlumu. Atkariibaa no vielmainjas cilveekam ir jaapeed mazaak vai vairaak. Neatkariigi no vielmainjas, tauki jaaeed cik vien var maz, jo lai arii kaa no tiem izvairiitos, sanaaks apeest pat vairaak nekaa organiski ir nepiecieshams. Cilveekiem ar leenu vielmainju, peec 18.00 nekaadus ogljhidraatus nedrixt eest. Jaaeed 4-5x dienaa, sadalot kopeejo kaloraazhu liidzigaas devaas. No riita visvairaak ogljhidraatus, kuri liidz 18.00 jaapeed visi paredzeetie. Nekaadas alkjiimijas. Tikai apnjeemiibu dereetu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: