furunkuls padusee

Aizsāka hobots 

wert
Re: furunkuls padusee
20.05.2009 10:31
nu, man ar 2us gadus nepartraukti metas furunkuli. kopaa kadi padsmit, skiet uzmetaas. nezinaaju ko iesaakt, jo lielaka dala no tiem tik pargriezti kirurgiski. citadi no viniem vala tikt nevareju. pedejie furunkuli bija paduse un 2i no tiem gan pasi iznaca uz aru. cik atceros, ihtiols nepalidzeja un visnevsku vispar arsti neiesaka likt. mekleju internetaa un ari seit forumaa, ka no viniem tikt valaa, bet nekas nelidzeja. bet - vai nu ta bija sagadisanas vai ka, bet pedejais augonis iznaca ara tad, kad uz nakti biju uzlikusi ceptu sipolu - tapat ka ieprieksejam rakstitajam. tagad no visiem augoniem tadas normalas retas palikusas.
tagad, tpu, tpu, tpu jau gadu vairs augoni nemetas. viens no iemesliem varetu but - es regulari saku dzert risa seeni, jau gadu ka dzeru, kas ir zinams ka liels organisma attiritajs un imunitates stiprinatajs. varbut, ka augoni nemetas vairs no ta ( iedevu seni vira masai, kura ari ar augoniem mocijas, teica, ka ari vinai palidzot). bet, esmu ari dzirdejusi, ka ir loti daudzi, kuriem kadu periodu 20 + gadu vecuma metas aktivi augoni un tad pasi no sevis pariet. varbut tas ir vienkarsi jaizslimo un viss.
Mārtiņš.
Re: furunkuls padusee
14.07.2009 13:01
Man pirms dažiem gadiem iemetās kājā 2 furunkuli. Viens pēc otra. Gāju pie ķirurga, grieza vaļā, tīrija, čakarējās. Sadzija, bet palika lielas un dziļas rētas. Vismaz gadu bija miers, bet tagad atkal viens uzradies padusē. Izlasot šo forumu tā arī netiku gudrs kas ir vislabākais, jo antibiotikas diez ko negribu dzert, višņevskis un ihtiols diezko nepalīdz. Nopirku kautkādu sāls koncentrāta smēri, bet tā arī nav nekas revolucionārs... Kas ir par vainu, kapēc tie furunkuli metas? Ēdu itkā pietiekoši labi, vasarā daudz zaļumus un augļus, pa retam pasportoju. Draudzene tāpat, bet viņa ar furunkuliem cīnās nepārtraukti. Kā viens noiet, tā nākamais klāt.

Kas tad būtu efektīvākā metode furunkulu ārstēšanai un ko darīt, lai tiktu no viņiem vienreiz pavisam vaļā?
.........
Re: furunkuls padusee
23.08.2009 11:46
Nu man ir 13 gadi un jau pec kartas ir bijusi kadi 10 furunkuli. :S
Re: furunkuls padusee
19.01.2010 10:22
Ari es jau gandriz gadu cinos ar augiem, vienu izgrieza ar parejiem esmu pati tikusi gala, gim.arste ieteica likt furasola skidumu ar sali pie augona, teica ka smeres nedrikstot jo vinas aizkepejot cauruminus pa kuriem varetu nakt ara strutas, man pareasti uz viena augona bija kadas 3 galvas pa kuram naca ara strutas, lika dzert antibiotikas, rauga tabletes un b grupas vitaminus.
Re: furunkuls padusee
17.02.2010 22:52
kristix Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kads ir iemesls furunkulu rasanas? neasapreotu kas
> tad man kais ka tie furunkuli metas, pirmais bia
> uz rokas, pec tam paduse, tur bija veseli 4
> neizturami sapigi, uz rokas palika reta, man bail
> ta esot viena pazime cukura diabetam..palidziet!





sweiki es dzivoju anglija nujau 4us menesus un man loti sapigs strutu kunkulis iemeties padusee,domaaju ka pazudiis pazuuud leenaam viens bet dzili zem aadas metas blakus otrs un loti saapiigs,liels un rokas newar kopa salikt normaali.
vai tiesam vajadziga operacija un no kaa tas rodas vai tiesam no netiiraam asainiim?un tas strutas newar iet kautkur taalaak un beigties pavisam slikti?
Re: furunkuls padusee
28.07.2010 14:11
Ari es esmu izgajusi 6im 6ausmam cauri. Kad versos pie gimenes arsta, vina teica kad sak6u dzivot dzimumdzivi ar pui6iem tad parie6ot....pui6i nelidzeja :( kad uz sejas bija 5retas un Dzirciema ielas stomatologiskais instituts bija iepazits ka savas majas kada veca tantuka ieteica lai parlej asinis. Varbut esat dzirdeju6i- no venas panema laikam 1ml asins un 6o pa6u ie6priceja dupsii, nako6a diena 2ml, aiznako6a 3ml... man liekas, ka gaju 5 dienas.. no ta laika spaidu es pumpinas un melnumus...ari uz sejas un tfu tfu tfu
Milie rociet un meklejiet un atrodiet ka no furunkulliem tikt valla, negaidiet kad paraugsiet to vecumu! Laiks ta4u iet! Bet vini trauce baudiit dziivi!
Vel var pameklet jogas lapas vai pajautat kadam jogistam- ja man sap galva vai raustas acs nervs..nu tik nesmejaties, ak kautgan es jau ar smiineeju kad man 6ito raadiija :) apsedies, nomierinies, elpo mierigi, var aizvert acis, saliec priek6a plaukstas kru6u augstuma un berze itkaa plaukstas, bet stiprak pirkstus ( tur koncentrejas energija) un tad pieliek slimai vietai visus 10 pirkstu galinus,cie6i kopa saspiestus, paturi kadas 15 sek domajot kaa energija izdzen sapi vai to plakstinna triicee6anu... un ejiet pa 6odienu ar smaidu!
Re: furunkuls uz pleca
14.12.2010 15:47
man ir 12 gadi man uz pleca ir furunkulis un jau otrais vispirms man pirmais bija uz labas rokas bet man mamma lika vi6nevska ziedi un viss iznaca ara pagaja menesis un uz pleca paradijas vel sapigaks un lielaks jau tagad ir tris galvas kur nak stutas ara pirms dazam dienam bija viena galva un tagad man uz pleca ir liels caurums es esmu tik nobijusies pat nezinu ko darit :((
Re: furunkuls padusee
14.12.2010 15:51
nu tad ir atkal fiksi jārāda mammai un, ja saviem spēkiem netiekat galā, jāiet pie ārsta.
man visu laiku metas furunkuli pa 4 gabali pa reizei .. vieni paariet un rodas citi ... ko var iesaakt lai no tiem atbriivotos? (furunkulus smeereeju ar vishnevska ziedi) :(
Re: furunkuls padusee
22.07.2011 11:25
Pārbaudiet cukura līmeni asinīs! Furunkuli var būt viena no diabēta sākuma pazīmēm.
man pa vasaru jau ir bijushi vismaz 15 furunkuli, nevaru nemaz preciizi pateikt cik, saakumaa skaitiij,bet jau noriebaas, tie furunkuli mani jau nomocija :(

nekaadiii nevaru tikt no tiem valjaa, gjimenes aarste man tik seedeeja un neko laaga neizraksiija tikai seedeeja un briinijaas, tad nomainiiju gjimenes aarsti un jaunaa aarste man piedaavaaja paarliet asinis, jaastaigaa paarliet ir devinjas reizes, asinis njem no veenas un uzreiz laizj dibenaa, pirmajaa rizee 2,0ml, tad 4,0, tad 6,0, tad 8,0, tad 10,0 un tad atkal samazina 8,0, tad 6,0 un taa liidz 2,0ml, jaacer tieshaam ka paliidzees ....
Herpists
Re: furunkuls padusee
25.04.2013 09:44
Man tas viss sākās 5. klasītē kad spēlējos un ārdijos vēl ņēmu nost krēslu meitenei un viņa netīšam iedzina visu pildspalvas galviņu manā plecā es protam sīk nesapratu nevieanm neko neteicu
pēc mēneša sāka iekaist un iekaisa tik tālu ka sāpēja viss plecs un un paduse līdz elkonim aizgāju pie ārsta jā griezumi zāli utt..
Bet tagat esmu ļoti sportiks nesmēķēju cenšos dzīvot veselīgi alkoholu nelietoju man ir 19 un tie sūdi metā katru pavasari kā pumpuriņi lien laukā pie siltāka laika
Es kautvai izietu antiobiotiku kursu tikai lai viņi vairs nemestos bet nu jau tas man ir 7. gads kā katru pavasari vismaz viens uzmetas ko man darīt es nojūgšos pašlaik viens uz sejas uzmetās
Varēšu saviem bērniem stāstīt ka esmu bijis bandu karos jo rētas ir apaļas un izskatās pēc šāviena vietām tikai protams daudz mazākas :D
Re: furunkuls padusee
25.04.2013 09:50
Jārunā ar dermatologu.Pavasaros jāiziet vitamīnu kurss. Sevišķi jāievēro personīgā higiēna.Tikai kopā ar ģimenes ārstu un dermatologu tu varēsi pieklusināt šo vainu.
Lai veselība.
Tantiņa
Re: furunkuls padusee
25.04.2013 10:45
Man bērnībā bija bieži tie furunkuli, uz kājām parasti. Ārstēja ar višņevska ziedi, biezpienu, kā kuro reizi, bet pa nopietnam pie ārsta netika iets šajā sakarā. Protams , rētas palika visam mūžam ... Varbūt tas no atrašanās piesmēķētās telpās ? Mūsu vecāki smēķēja dzīvojamās telpās un arī guļamtelpās pa naktīm neizejot ārā, ka "cirvi varēja pakārt", dzīvodami ar mums, bērniem vienā istabā...
Pakaļa
Re: furunkuls padusee
21.05.2013 08:53
Es nez ko lai dara varbūt tie ir vitamīnu trūkumi bet man viņi metās visur nepārtraukti vieta kas nav saistītas ar otru piemēram tagat viens uzmetās padusē zem ādas bet pamostos un pieeju pie spoguļa tur salīsušais lūpas kaktiņš balta krāsā ar plēvīti pa virsu nu jasna tas gan nav furunkuls uz lūpas bet kā var pilnīgi katrsa ievainojums iekaist un strutot ????
Re: furunkuls padusee
21.05.2013 09:17
Jārunā ar savu ģimenes ārstu. Jo iemesli var būt daudzi. Neko nezinot par rakstītāju grūti, ko ieteikt. Tad jau padomi un minējumi būs enciklopēdijas garumā.
Vienīgi vitamīnus C un B grupu. Rūpīgāk ievērot personīgo higiēnu,celt imunitāti.Runāt ar dermatologu noteikti.
Lai veselība un sapratne.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: