Skolioze

Aizsāka Saulesstarinsh 

Skolioze
05.07.2006 21:53
Sveiki! Man te tada sekojosa problema,jau kops beernibas-kad pie klavierem sedeju greizi nepareizi-radas man skolioze.. un tagad no riitiem maz biezi apsaap mugura,un jautajums ir tads.. vai to vispaar ir iespejams kaa labot,korigeet vai kautko darit lietas labaa. Un kas buus vecumdienaas? man bail,vai tas nevediis pie kadas briesmigam slimiibaam , vai ari tas varetu kaiteet kadiem citiem orgaaniem..vai var iestaties paralize vai vel kas briesmiigs..tadel,ludzu pastaastiet, man gudrie laudis kautko par Skoliozi.
P.S man ir 25 gadi.
Liels paldies.
Re: Skolioze
05.07.2006 22:14
Ejam pie rehabilitologa vai fizioterapeita un tie smuki pateiks, kas daraams (vingroshana uc lietas)
Re: Skolioze
05.07.2006 22:25
Paldies par ieteikumu.. bet tikrmer,kamer sarunasu terminu pie aarsta,gribeetos jau pasai kautko vairaak uzzinaat..
Re: Skolioze
05.07.2006 22:41
Teikshu godiigi- baigi gari jaastaasta. bet uz terminu scoliosis vai kaa taa angliski netaa infas buus daudz. Vairaakaam nedeeljam vismaz lasaamaa pietiks ;-)
Re: Skolioze
06.07.2006 21:32
Esmu jau so to palasiijusi internetaa..bet butu interesanti uzzinat, kaa jutas citi cilveeki,kuriem arii ir saada probleema.
Re: Skolioze
08.06.2009 01:31
Es domaju ka man ari ir skolioze jo jau no bernibas vienmer sedeju liki un tagad man pleci nevienadi un mugurkaula augseja dala mazliet uz labo pusi, tag man 11 gadi.
pingvins
Re: Skolioze
08.06.2009 13:17
man domāt,skolioze ir katram cilvēkam lielākā vai mazākā mērā. man ar kopš 18 gadiem, un neko- mazo iznēsāju, viss ok. tāpēc jau tie mugurkaulu vingrojumi ir ietekti visiem.
Re: Skolioze
09.06.2009 00:48
vispār jau nevajadzētu jaukt skoliotiskas stājas izmaiņas ar skoliotisko slimību. pirmo var labi koriģēt ar vingrojumiem, otrās attīstību var tikai sabremzēt ar drakonisku vingrošanas režīmu.
Re: Skolioze
09.06.2009 10:50
Ar ko sk.stāja no sk.slimības atšķiras?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 25?
Ziņa: