vçl viena atkarîba

Aizsāka madcynics 

vçl viena atkarîba
06.07.2006 09:39
...dziïas sajûsmas vilnis pâròçma manu sirdi, kad televîzijâ pârmçru rijîba tika proponçta kâ smaga saslimðana...pie tam ðî smagi infekciozâ kaite Eiropâ tiek ievazâta ar vîrusu, ko sauc par hamburgeru...kârtçjais psihoterapeitu un un citu sociâlo medicînas spîdekïu naudas zîmju pïaujas lauciòð...ar ko arî apsveicu godâjamos...
Raganas runcis
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 09:55
Nç, nç, tur bûs kâda kïûda. hamburgerus neçdu, bet ar rijîbu slimoju. Savu naudu gan nevienam netaisos atdot, lai strâdâ un pelna paði.
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 15:44
hm, nu atradis par ko uztraukties. hamburgeri nes pelnu mcdonaldiem, ne jau arstiem. un viss tas tauku ganampulks jau nedosies taisnaa celjaa uz trakomaju, bet gan uz sirdsasinsvadu operacijam, visadu mazspeju dakteriem, tauku sucejdakteriem un cukura meritajiem. psihoterapeiti tur neko neredzes!
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 15:53
Nu, pashcienju jau vajadzees piepraviit, kad pie 200 kg veel joprojaam negribees sevi par tusni atziit
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 16:52
,,,un tev jau 200kg? ooo...
x
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 17:49
Mana pieredze raada, ka ar eeshanas probleemaam labaak ir apmekleet dieetas aarstu. Vismaz man shajaa jomaa psihoterapeits nepaliidzeeja.
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 17:50
strawberry

Ar galvu draudzeejies?
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 18:00
,,,ar galvu?...nç, protams, man ir citi draugi:-))) Tad saki, ka tev jau 2 centneri...nu,nu...
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 22:53
Taa arii man likaas.
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 22:54
A es arii to redzeeju. Mekleeja resnuma geenu:)
madcynics garâmejot
Re: vçl viena atkarîba
06.07.2006 23:53
...pârkenotie èibïi arî ðeit ieviesîs pârbârbijoto anniòu ârstçðanu ar puspûðïoðanas metodçm...murgs...
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 01:27
pie jenkjiem ja sasniedz zinaamu svaru, var pieteikties uz invalidaates labumiem.
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 08:35
doctus - resnuma gçns (noslieces uz adipozitâti), btw, ir visnotaï reâls pasâkums. Tikai nevis viens, bet vairâki :)
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 09:33
...dabâ tiek sijâts - vâjâkais vai slimais izkrît no dzîves aptveres... cilvçkiem otrâdi - tiek kultivçta jebkura novirze no normas un daþâs jomâs pat apsveikta...resnuma gçns, slinkuma gçns, stulbuma gçns, netîrîbas gçns...ìençtiskâ matrice dzîves gaitâ indivîdam tomçr mainâs...èetru paaudþu gaitâ no intelektuâïa var nolaisties lîdz pçcnâcçjiem absolûtiem kretîniem...un otrâdi...un ðeit nav sakara ar medicînu, bet ar tieksmi labprâtrîgi kretinçt vai pilnveidot sevi...un tas jau ir çtiskas dabas jautâjums...nevajag rît pçc kârtas visus sûdus, tad arî varçs saviem spçkiem piecelties no gultas...un ar gçniem nekâda sakara...
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 09:58
Nu, tam, ka 2 kg riivmaizee apvaartiitas eljljaa ceptas vistu kaajinjas eedoshs indiviids pats ir stulbs, nevis ar resnuma geenu, tam nu gan piekriitu
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 10:06
mjam, bet ir cilvçki, kas rijot augstâkminçto kïûst resni, un ir tâdi, kas var rît visu dienu un nekïût resni - caurbiras saucamie. Tur ìençtiks noteikti spçlç lomu.

"ìençtiskâ matrice dzîves gaitâ indivîdam tomçr mainâs" - kas tas domâts?
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 10:22
Kaadam paveicas. Bet taapeec VAINOT gjeneetiku ir stulbi. Ne jau gjeneetika vinju noved liidz 500 kg dziivsvaram.
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 11:31
...to Noela...hm...HS minimums ir èetras labas izglîtîbas - paðam, vecâkiem, vecvecâkiem un vecvecvecâkiem...izsalkuðajam nedod zivi, bet iedod makðíeri..:))
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 11:47
,,, - ir tâdi gçni atrasti, taèu ja kâds ir 500 kg smags, tad vainot tikai ìençtiku protams ka ir stulbi. Jo gçni tik vien dara kâ rada predispozîciju uz to resnumu. Bût vai nebût un ko tâ labâ darît - tas ir katra paða ziòâ.
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 11:50
Nu, es ticu,ka ir geneetiski ieprogrammeeta nosliece uz resnumu, bet, ja tu saac sveert jau 120kg, vajadzeetu arii piedomaat,ka tieshi tu, aciimredzot, tik daudz riit nevari. Tas, ka blakus esoshais uzrij, aiziet uz WC un vinjam nekas, nenoziimee,ka tu peec savaam 15 vistaam buusi taads pats... Nu nezinu,man tie cilveeki vairaak likaas kaa izlaidiiba un neveeleeshanaas kaut ko mainiit... Bet bija arii tur teikums,ka vinji labaak nomirst, bet turpina eest, nekaa neest...
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 12:06
Es tak neapstriidu taadu geenu esamiibu. bet nu jaacentreejas buutu uz eeshanas minimalizeeshanu un aktivitaasu paaugstinaashanu, nevis geenu terapiju, lai var riit visu lielos daudzumos
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 12:33
es jau par gçnu terapiju neko neteicu, nedomâju ka tas vispâr ir iespçjams, jo tâ nu vienreiz ir riktîga multifaktoriâla kaite :)
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 12:46
Bet nu pilsonji, kas savu resnumu novelj uz iedzimtiibu kaa reiz grib geenu terapiju, ne riishanas ierobezhojumu ;-)
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 12:57
...vai apçdot 100gr smagu kûciòu var pieòemties svarâ par 150 gr, ja òem vçra, ka daïa kaloriju tiek patçrçtas ðis kûciòas pârveidoðanai citâ izskata???
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 13:29
redz, musu sabiedribaa ir pienemts kauninat dzerajus, lamat narkomanus, aizradit pipetajiem, bet pret riimaam visi izturas ar zinamu cienu. man jau no bernibas tika iemacits, ka resni cilveki ir slimi ar sirdi un tapec jabut lidzjutigai. tagad saprotu, ka tas vis ir lieks bullshits, ka tik pat labi es varu teikt-bac, kur var noriities lidz tadam stavoklim, ka pa trepem uzkapt nevar.
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 13:50
Nus, vieniigais ljaunums no tushnja ir lieki izdevumi veseliibas apruupei, kameer dzeeraaji un narkomaani ir daudz trauceejoshaaki.
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 17:52
busim atklati, slimie vispar ir traucejosi, dazi vairak, dazi mazak. ari vezinieki pedejaa stadijaa ir traucejosi, un galigie nervu slimnieki, un aids slimnieki. mums veicas, ka vinus atsi savaac slimnicas un tuvinieki, ka nav uz viniem jaskatas. kad es redzu loti resnu cilveku, man vinu ir tikpat zel kaa narkomanu, varbut pat vairak, jo vini nespej beigt est lidz nomirst, tapat kaa nariki.
renee
Re: vçl viena atkarîba
07.07.2006 23:42
nu mani "aizíçra" tikai tas fakts, ka rijiîba esot gçnos, JO kara laikâ, bada laikâ, kad cilvçks vislaik bijis izsalkumâ, cilvçkam paaudzçs iestrâdâjâs ðî izsalkuma fîèa - gçns, kas "gribina" çst. -u bet mûsdienâs jau pârtika ir daudz treknâka, barojoðâka, uzturvielâm bagâtâka, un kad ïautiòð sarijas visu, ko ðâ gçni dzen - nu tad ir ðvaki. Bet tas bija tikai viens no pieòçmumiem. vçl jau tur par visâdâm psihes padarîðanâm un laimîbas vielas trûkumu galvâ to saistîja... paskatîjos - nu tâ interesanti...
Re: vçl viena atkarîba
09.07.2006 20:31
Tâ jau ir, ka ir gçnos. Kâpçc tad vienâ ìimenç vienâdos apstâkïos augot, viens bçrns ir tievs, bet otram jâskaita kalorijas?
Re: vçl viena atkarîba
09.07.2006 20:38
jaapiekritu Strawberry,ka lieta ir geenos pirmaam kaartaam.. man omite bija apaliga,tumsiem matiem, a vectevs gaismatis,tievs kaa skalins visu dziivi...es esmu pa vecteeva liniju,vina geeni..toties manai maasinai tieksme uz apaliigumu,kautgan vina sporto..
protams daudz ko izsaka arii uzturs..ja eedisi treknas kukas katru dienu,un treknus edienus,jebkurs var pienemties svaraa.. bet ja normali partiku lieto.. viss ir ok.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 6?
Ziņa: