vçl viena atkarîba

Aizsāka madcynics 

Re: vçl viena atkarîba
09.07.2006 20:51
Man darbâ ir viena kolçìe, tieva kâ sçrkociòð, bet ko viòa var rît! Visu, kas tik ir un vçl citiem izrij çdamo. Bet resnâka nepaliek. Mamma viòai ir vçl tievâka, laikam mazâk çd:) Viòa gan daudz enerìijas tçrç runâðanâ:-)))
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 00:31
njaa... daziem cilveekiem riktigi laimeejies ar labiem geeniem..ehh,ja vien man taa buutu... man gan drusku jaaseko lidzi sev,lai saglabatos formaa... es domaaju,ka saadus cilvekus vareetu papeetiit un aiznemties kautko no vinu labajiem geeniem un sarazot kaadus vitamiinus :) lai visi varetu taadi buut.. :)
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 01:52
Es domaaju, ka tiem cilveekiem ir bariibas vielu uzsuukshanaas trauceejumi, taa kaa nez vai visiem to vajag.
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 07:00
Rijîbas pamatâ var slçpties kâda psiholoìiska problçma (piemçram, depresija). To arî jâmçklç un ar to ir jâcînâs.Ðeit varçtu palîdzçt psihoterapeits. Kaut gan, te var bût arî vielmaiòas problçma. Jebkurâ gadîjumâ vispirms, lai cînîtos ar ðo kaiti, jâatrod primârais iemesls, jâatrod tâ novirze, kuras izpausme ir rijîba un liekais svars.
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 08:44
...no sajûsmas salecos...re, kur smalki pateica - pret rijîbu ar psihoterapeitu..'.cik daudz radîjumu savu nevçlçðanos un sekojoðo nedarîðanu attaisno sev tîkamâ veidâ - es esmu slims...
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 11:18
Vai arî slimîbu izmanto problçmu risinâðanâ...patiesîbâ iedarbîgs veids:)
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 18:12
Bet no kâ rodas tâ "nevçlçðanâs un neko nedarîðana"? Atbildi, lûdzu uz ðo jautâjumu! Vai cilvçks, kad viòam galvâ viss ir kârtîbâ, guï un skatâs, ka viòa problçma neïauj viòam dzîvot, bût laimîgam?
Ja tev, piemçram, sâp kakls, vai tad tu mokies un neko nedari? Nç taèu! Tu ej pie ârsta un dzçri zâles. Bet rijiba taèu arî ir slimîba! Kâpçc tad tu domâ, ka tas ir saistîts tikai ar slinkumu?
Nevçlçðanâs kaut ko darît rodas no tâ, ka tu nezini, AR KO SâKT problçmas risinâðanu. Tu esi apjucis, tev nolaiþas rokas. Psihoterapeits palîdzçs atrast tev to taciòu, kas novedis tevi pie izveseïoðanas. Kad tev bûs skaidrs, KAS TIEðI ir jâdara, tev parâdîsies vçlme kaut ko darît!
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 18:12
Bet no kâ rodas tâ "nevçlçðanâs un neko nedarîðana"? Atbildi, lûdzu uz ðo jautâjumu! Vai cilvçks, kad viòam galvâ viss ir kârtîbâ, guï un skatâs, ka viòa problçma neïauj viòam dzîvot, bût laimîgam?
Ja tev, piemçram, sâp kakls, vai tad tu mokies un neko nedari? Nç taèu! Tu ej pie ârsta un dzçri zâles. Bet rijiba taèu arî ir slimîba! Kâpçc tad tu domâ, ka tas ir saistîts tikai ar slinkumu?
Nevçlçðanâs kaut ko darît rodas no tâ, ka tu nezini, AR KO SâKT problçmas risinâðanu. Tu esi apjucis, tev nolaiþas rokas. Psihoterapeits palîdzçs atrast tev to taciòu, kas novedis tevi pie izveseïoðanas. Kad tev bûs skaidrs, KAS TIEðI ir jâdara, tev parâdîsies vçlme kaut ko darît!
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 18:12
Bet no kâ rodas tâ "nevçlçðanâs un neko nedarîðana"? Atbildi, lûdzu uz ðo jautâjumu! Vai cilvçks, kad viòam galvâ viss ir kârtîbâ, guï un skatâs, ka viòa problçma neïauj viòam dzîvot, bût laimîgam?
Ja tev, piemçram, sâp kakls, vai tad tu mokies un neko nedari? Nç taèu! Tu ej pie ârsta un dzçri zâles. Bet rijiba taèu arî ir slimîba! Kâpçc tad tu domâ, ka tas ir saistîts tikai ar slinkumu?
Nevçlçðanâs kaut ko darît rodas no tâ, ka tu nezini, AR KO SâKT problçmas risinâðanu. Tu esi apjucis, tev nolaiþas rokas. Psihoterapeits palîdzçs atrast tev to taciòu, kas novedis tevi pie izveseïoðanas. Kad tev bûs skaidrs, KAS TIEðI ir jâdara, tev parâdîsies vçlme kaut ko darît!
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 18:12
Bet no kâ rodas tâ "nevçlçðanâs un neko nedarîðana"? Atbildi, lûdzu uz ðo jautâjumu! Vai cilvçks, kad viòam galvâ viss ir kârtîbâ, guï un skatâs, ka viòa problçma neïauj viòam dzîvot, bût laimîgam?
Ja tev, piemçram, sâp kakls, vai tad tu mokies un neko nedari? Nç taèu! Tu ej pie ârsta un dzçri zâles. Bet rijiba taèu arî ir slimîba! Kâpçc tad tu domâ, ka tas ir saistîts tikai ar slinkumu?
Nevçlçðanâs kaut ko darît rodas no tâ, ka tu nezini, AR KO SâKT problçmas risinâðanu. Tu esi apjucis, tev nolaiþas rokas. Psihoterapeits palîdzçs atrast tev to taciòu, kas novedis tevi pie izveseïoðanas. Kad tev bûs skaidrs, KAS TIEðI ir jâdara, tev parâdîsies vçlme kaut ko darît!
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 19:15
...jâ, jâ, jâ, viss, kur ir jâpieliek kaut kâda garîga vai fiziska piepûle lai no kaut kâ atteiktos, ir pielîdzinâms slimîbai...sîkais, kurð veikalâ nokrît bïaudams par nedabûto mantiòu ir slims...tûlît pie psihologa...skolâ, ja bçrns ir individualitâte - pie psihologa...ðo rindu var turpinât bezgalîgi...slimâ sabiedrîba...
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 21:20
Dzirdçju, ka psihoterapeitiem ir tâds termins "çðanas uzvedîbas traucçjums". Mîïais draugs, tas var bût daudz nopietnâk, nekâ tikai "slinkums" vai "gribasspçka trûkums"! Protams, ka var visu attiecinât tikai uz tikai uz sliktâm rakstura pusçm un turpinât neko nedarîðanu, it kâ attaisnojot sevi ar vârdiem: "Ak! Esmu vâjð cilvçks, man nekas nesanâks!" Bet ja jûs gribat atbrîvoties no ðî nasta,jums jâmçklç izeja. Jâmçklç palîdzîba pie ârsta.
Veiksmi!
Re: vçl viena atkarîba
10.07.2006 22:21
Izeja ir tikai tajâ, ka cilvçks pats saòemas. Varbût vienîgi ir atðíirîba, ka viens pats saprot, ka tas jâdara, kâdam vajag, lai autoritâte to pasaka, bet vçl kâds pagaidîs, kamçr pilnîgi beidzas nost, un tad saòemsies. Tas ir attiecîbâ uz çðanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: