ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???

Aizsāka amelija 

ka lai tiek valjaa no ieaugushajiem matinjiem??peec epilacijas man paliek mazi iekaisumi vietaas, kur matinji izrauti un tas nepaariet, bet paliek!!!shausmas kkaadas...paliidziet kaads ar padomu luudzu, lai nav jaiet uz pludmali tikai naktii!!!
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
14.07.2006 14:38
Ieteikums tagad ieaugushos matinjus pa vienam atbriivot un turpmaak neepileet.
Es vaksçju, tad neveidojas ieauguði matiòi.
Ku! Vîrieðiem nepatîk meþs.
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 15:22
bbbb

Nav taisniiba. Es esmu viirietis un man patiik dabiigs apmatojums. Taa nepatika ir tautai uzspiesta no to razhotaaju puses kas nodroshina ar liidzekljiem ciinjai pret "lieko" apmatojumu. Un arii arstiem nav nekas pret to jo vinji pelna uz seku aarsteeshanas reekjina.
Veikalos paardodaas speciaali peecepilaacijas liidzeklji, lai peec tam neieaugtu matinji ,nosaukumu diemzjeel nezinu, bet kosmeetikas veikalos vajadzeetu buut.
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 16:09
Ginekologi dalja ir gan pret to skuushanu/kraasoshanu utt
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 16:44
,,,

Taa vareetu buut ka ginekologiem tas nepatiik jo rada daudz mazus sastrutojuma pereekliishus dzimumorgaanu rajonaa. Neizsleedzu iespeeju ka tas var samazinaat orgasma guushanas iespeeju kas jau taa ir problemaatiska daudzaam sievieteem.
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 16:46
ginekologi ir pret pilnîgu noskûðanu, bet malas taèu vienalga vajag epilçt - kâ citâdi ir iespçjams uzvilkt peldkostîmu??
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 18:15
...mazasinîgo poskoka metçju viedoklis - pliku peþu...kârtîgu drâzçju vidû tomçr valda viedoklis - dabîgs ir forðs...histçrija - visu pliku! tieðâm ir kârtçjais reklâmas monstru uzspiestais viedoklis..ku pareizi saka :))
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 18:20
Nu, spalvas aaraa no peldkostiima pat man neshkjiet forshi. Tad ja taas ir manas spalvas. Citu spalvas man netraucee nekaadaa aspektaa- ne no peldkostiima, ne uz kaajaam, ne padusees.
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 19:29
Interesanti, vai jums, veèi, paðiem nebûtu neçrti iet kopâ pa pludmali ar tâdu sievieti, kurai no peldkostîma un padusçm spalvu kuðíi lien ârâ???!!!
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
15.07.2006 19:31
Ïoti daudz peldkostîmi ir ar stilîgâm ðortiòâm. Ðíiet, ka ârzemniecçm beidzot apnicis epilçties:-)))
Re: ieaugushi matinji bikini zonaa..ko dariit???
16.07.2006 00:34
att

Man nebuutu neerti. Protams es varu atbildeet tikai par sevi bet man patieshaam ir vienalga ko citi domaa par mani un manu sievieti.
Strawberry..
Es dziivoju aarzemees.Nav tiesa,ka aarzemnieces neskujas.Iet uz laazeriem,vaksaaciju,ciinaas ljoti.Vaksee paduses un bikini ari.
Es eju uz Saules salonu . Un mans kosmetologs ieteica smeret FOLISAN. Bet lai butu efekts jasmere 3 menesus. Man ar bij pumpas un ieauga matini. Cena kadi 7 LS aptuveni. Saules salons uz Lacplesa ielas. Kosmetologs Krista...uzvani ja interese. So smeri var nopirkt pie viniem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: