Stress pirms psihoterapijas

Aizsāka Sabine 

hama
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 14:48
Es neesmu lv, bet gaaju kaadus meeneshus 3-4 divas reizes nedeeljaa peec aarsta ieteikuma. Tad pateicu, ka man nav tik daudz ko runaat un turklaat summa izskataas ljoti liela (kaut gan man pashai par to nebija jaamaksaa). Peec tam bija 1x nedeeljaa, bet nu jau dakteris pats saak k-ko runaat, ka man jaasaak izlemt, vai es veel gribu pie vinja iet vai nee. Taada pieredze ES.
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 14:51
ZV

Vai var bût arî tâ, ka, aizejot pie psihoterapeita, ieslçdzas kaut kâdi aizsardzîbas mehânismi (es nezinu vai tieði tie) un galva vispâr paliek tukða no domâm? Man rodas sasprindzinâjums no tâ, ka tûlît bûs jâstâsta, jâdomâ un notiek gluþi pretçjais - es vispâr neko nespçju padomât, aprakstît, jo liekas, ka galvâ nav nevienas loìiskas domas :(((
Nezinu, vai es saprotami pastâstîju...
hama
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 14:54
Strawberry, nu un kas tad veel cilveeks ir bez praata? Cik saprotu, tu arii neesi Latvijaa, bet kaa tad iisti ir Teevzemee- nav taa, ka tikko kaads cilveeks kljuust "aizdomiigs", vinjam ir gariigas probleemas, no vinja saak izvairiities kaa no spitaaliigaa? Es nesaku, ka visi, un man prieks, ka tu apzinies, ka cilveeks nav tikai vinja probleemas, bailes utt. Bet lielaakaa dalja cilveeku ir neiecietiigi pret jebkuru, kuram iet sliktaak, arii baidaas no taadiem. Paliidzees - nee, veel ar kaaju paspers, lai tikai pats kljuutu labaaks veel citu aciis. Un tieshi taapeec, ka truukst liidzcilveeku izpratnes un paliidziibas, ir nepiecieshamiiba iet pie shaadiem aarstiem. Jo aarsts jau arii ir tikai cilveeks, nevis kaut kaads briinumdaris...
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 14:57
Jâ, tâ var bût. Ar "tukðumu galvâ", kas izpauþas kâ klusçðana, tiek saprasts aizsardzîbas mehânisms. Piemçram, pçc lieliem pârdzîvojumiem, traìçdijâm, cilvçki pat apzinâti saka "es nevçlos par to runât".

Lai runâtu ar terapeitu, domâm nav jâbût "loìiskâm". Ir jurunâ par to, kas ar tevi paðreiz notiek. "Loìika" jeb prâts arî bieþi darbojas kâ aizsargmehânisms, kas ïauj sâpîgâs jûtas pârvçrsts "labi saprotamos un loìiskos argumentos.

Aizardzîbas mehânisms, protams, ðeit nenozîmç, ka tâ ir slimîba vai kaite, tâ ir normâla psihes darbîba.
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 14:57
Att

Ja rodas sasprindzinaajums, vajag dzilji elpot, tas paliidz atslaabt.

Hama

Man gan shjkiet, ka Zemene ir Latvijaa. Vai ta vinjas astraalais kjermenis buutu bijis pukju izstaadee?
hama
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 15:01
Labi, lai buutu Zemene Latvijaa :) Man tikai izklausiijaas, ka vinja dziivo kaa "citaa pasaulee"... Piedo :)
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 15:04
ZV

Vai ir kâds veids kâ tikt galâ ar to "aizsardzîbas mehânismu", kâ to apiet?
Man tas liekas bezjçdzîgi, aiziet pie psihoterapeita un nespçt neko jçdzîgu pastâstît :(
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 15:58
Vienkârði stâstît to, kas nâk galvâ. Vienalga ko. Tad jau terapeits palîdzçs.
Starpcitu, kâpçc tu vispâr sâki iet pie terapeita?
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 15:59
...un atkal panesâs...konkrçtus padomus:))..kâdus???..iet pie runèa Bazilio un " dçstît kâpostu kabatâ iesvaidîtajam "???...att ari grib padomu - ko darît, ja iedçstîtie lati nedîgst...nedîgs, kamçr nenoskaidrosi pati priekð sevis - ko tad es îsti gribu???...tikai tad Tev var palîdzet, pie tam ne obligati psihoterapeitiòð ar blçþa manierçm...startam aizèâpo uz pareizticîgo baznîcu...pasçdi kaut pusstundu tur...beigu beigâs apjçdz taèu vienu patiesîbu - sev vari palîdzçt tikai Tu pati un Tavi vistuvâkie...protams, ja tâdi ir...viss cits - pupu mizas, sçòu laksti un peïu sûdi...beidzot apjedz, ko nozimç vardi - mîli tuvâko kâ SEVI PAðU...konkrçtâk pateikt vairs nevar...
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 16:16
madcynics

Es Tev nevienu padomu jautâjusi neesmu!!!
Sabine
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 16:20
Besk -

Arsti izvelejos pec ieteikuma tepat foruma.

Viena no vizitem vina man tiesa teksta pajautaja cik es nopelnu, es pat apstulbu no tada jautajuma. No serijas - lai novertetu vai mani gadijuma cita starpa nenomac ari finansialas problemas.
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 16:42
...padomu???...hm...bet es ari nedevu...pie tam par brivu???...Tu ko...
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 18:15
att. , bet madcynics deva labu padomu. Jâsâk ar to, ka tev paðai jânoskaidro, ko gribi. To patieðâm retais zina. Un neviens tev to priekðâ nepateiks.
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 19:39
Karoche- strawbeery zin tikai to, ka psihoterapeiti ir ljauni naudas kaaseeji. Citu veeraa njemamu un praktiski pielietojamu domu nav.
besk
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 19:54
nu, vçl viòa lieliski zina, kas notiek pie minçtâ speciâlista; viòa to zina daudz labâk nekâ tie, kas tur ir pabijuði :) bet tas laikam pakârtojas zem tava novçrojuma :)
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 20:05
Mineetais speciaalists hipnozee izeed pacientu humora izjuutu ;-) (kas izpauzhas kaa smieklu shalts iztruukums uz mellenes jautaajumu no seerijas- Gribi par to parunaat? To Tev psihoterapeits teica? Aa, to Tev neteica, taapeec Tu arii to nezini?)

Buus jaaieviesh jauns dialoga paveids- strawberry, to Tev kungja dr-dziednieks pateica? Aa, to Tev neteica, taapeec Tu nezini? aa, humora izjuutu ar Tev izsuuca, zhlti vien atstaaja? Novadcauruliiti neielikt? Aaa, juutu Tevii seksuaalu neapmierinaatiibu un nepaarliecinaatiibu.
Taa laikam savdabiiga kunjgja slimnieku humora izjuuta...
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:27
...kas jumas abâm ir??...besk un komai...galîga uztveres deformâcija, vai???...atvainojiet, jumpravas, bet brîþam rodas sajûta, ka nav kas kârtîgi abâm izpucç cukas...murgs kaut kâds...Vectçtiòð Freids teiktu...da nu jûs abas...
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:29
Par Tevi vecteetinjsh Freids ne to vien teiktu, ja vien uzskatiitu par vajadziibu par taadu piepuleet peleeko vielu, bet nu dziivo vien Dieva mieraa...
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:31
Ko juus te manu vecteetinju aprunaajat?:))))
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:32
...ko tik steidzîgi ielîdi???....KNIEÐ, VAI :))
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:33
...TAS KOMAI...:) ATVAINO, EZÎT :))
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:35
Turpini vien, turpini, ja Tev tas paliidz...

Par citiem peec sevis spried?
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:40
beidzat ampeleeties, pasaukðu audzinataaju!!!!!!
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:45
Adminu? ;-)
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:53
...gribçtos padirsinât psihoterapeiteïu upuri...sporta pçc...bet þçl...komai jumts aizbrauks vispâr..tâ ka bûs jâmet miers :))..ata, koma :))
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:54
Komatinj, tas tak labi, ka katraa teemaa par psihoterapiju Zemenei uzrodas kaac galants aizstaavis. Par grupu terapijaam vinjai bij raimonds1 (tas veel bij melenes laikos), tad vienaa citaa psihoterapijas teemaa ku! teica taisnaa textaa, ka vinjam mellene patik. Varbuut tas ir veids, kaa vientulji viirieshi iepaziistas un kaa iepaziistas Zemene/Mellene. ;)

Liidz ar to cinikjis tieshaam ljoti noilgojies, ja veel njem veeraa, ka ap Freidu vien njemas, Freids jau arii daudz par sexu zinaaja... Viss ar sexu saakaas, viss beidzaas... lai par ko buutu runa. Taapat laikam ar muusu Zemeni un sho te.
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 21:58
nez vai Freids par sexu daudz zinâja, bet vinð par sexu daudz runâja. Un vispârzinâms ir fakc, ka cilvçki runâ par to, kas viòiem sâp. Tâ kâ vçl nevar zinât kâ tur bijis ;)
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 22:05
Tieðâm , madcynics, paldies par atbalstu:)
Re: Stress pirms psihoterapijas
18.07.2006 23:01
...nav par ko ...mazas pârdomas :))...cik identitâtes var slçpties vienâ personâ ??..viena, divas..vai pat trîs??...paanalizçsim virspusçji...vienkârðoti...runcis - vîrieðu dzimta...attîstot tâlâk ðo domu, varam saprast, ka runcene varçtu bût vîrieðu dzimtas kaíene...vai vîriðíie atribûti arî varçtu prisutstvovaí??...problçma...nepetaustot nepateiksi...ja paskatâs mazliet apslçptâkos dziïumos, parâdâs vârdiòð - mouse...va vells...slepkavnieks un upuris...sieviðíais un vîriðíais...kaut kur mît vçl apvienojoðais vârdiòð - kotedþa...vai tik nav nepiepildîtas ilgas pçc mâjas omulîbas :))...jau iepriekð pateicos par aplausiem...kniksçjot atkâpjos...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: