Stress pirms psihoterapijas

Aizsāka Sabine 

Sabine
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 15:16
Madcynics -

Tatad, Tavuprat, es veltigi tereju enrgiju, laiku un naudu? Vai nopamatosi man so savu poziciju? Bus viela pardomam.
Es!
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 15:18
Tieðâm, sûti visus psihiatrus uz poda un sâc normâla cilvçka dzîvi!
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 15:47
Terapijâ ir vairâki posmi, bet tas ko minçja Runcene - bez tâ nevar iztikt. Tad kad terapeits pârnes pacienta problçmu uz sevi, tad pacients var izdzîvot neizdzîvoto - izteikt dusmas savam tçvam, nolamât mâti vai pat satikties ar miruðajiem, kuriem nav sanâcis pateikt atvadu vârdus un tâpçc moka vainas apziòa.
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 15:54
Lasu un nesparotu, ko jûs tur meklçjat, ja vçl pie tam viss paliek vçl sliktâk!
madcynics garâmejot
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 16:07
...sabînei...iepriekð jau izteicos, kâpçc man ir negatîva nostâja pret lielumlielo vairâkumu tâ saukto psihoterapeitu...diemþel skrienu...mazliet vçlâk uzsitîðu pamatojumu...:))
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 20:36
...kost un durties beidzu nevis ar kaut kâdu Minesotu, AA vai narkologu palîdzîbu, bet ar tuvâko cilvçku atbalstu un palîdzîbu, kâ arî pateicoties tai zinâðanu bagâþai, ko man deva dzîves ceïâ sastaptie cilvçki...ja man narkologs Dârzenç varçja pateikt - ja tev sagribâs iedurties, zvani man, es tev palîdzçðu vai arî piedâvâja aizvietot manu iecienîto marku :) pret metadonu...ka ðajâ murdziòâ ir bijis iekðâ, sapratîs ðo piedâvâjumu absurdumu...tas par atkarîbâm...par psihoterapeitiem...tâ kâ ar ðo atkarîbu problçmu òçmos kâ vista pa pakulâm, bija tieða saskare arî ar ðo blçþu sugu...neviens neko nesolîja, bet tâ kâ zinâja, ka lîdzekïos neesmu apdalîts, skrûvçja cenas par pakalpojumiem astronomiskas...patusçjot ar ðiem íçmiem, saliekot savus novçrojumus pa plauktiòiem un sajûtot, ka notiek taisni tâ, kâ rakstîju iepriekð par bomþiem, pârstâju ar ðu sugu kontaktçt...kârtçjo reizi izvilku laukâ kaudzi ar gudrâm grâmatâm, aizbçgu prom no cilvçkiem, no Rîgas, iejûdzos fiziskâ darbâ, klausîjos lakstîgalas, skatîjos, kâ ruðina lapas strazdi, vçroju saulrietus, kaifoju par padarîto...pçc trîs mçneðiem biju sakârtojis savas domas, izjûtas, sapratu, kas man ir svarîgâkais un jûdzos darbâ ar jaunu ðvunku...arî tagad, kad paliek sûdîgi, pamûku no Rîgas prom...atkal vçroju vârnu izdarîbas, klausos putnus, ieelpoju smarþîgo gaisu...un neko nedaru..:))
...nenoliedzu, ka ir cilvçki, kam palîdzîba ir vajadzîga...reâla...un tûlît...
ja atceros pareizi, tad Anderenam bija pasaka par karali, kuram bija çzeïa ausis...lûk Tev atbilde par psihoterapijas bûtîbu...izrunâjot savas problçmas un zinot, ka tâs paliks pie uzklausîtâja tu it kâ nomet no sevis kaut kâdu nastu...grçksûdzes pamatprincipi tie paði - grçksûdzes noslçpums...starp citu - vai esi pârliecinâta, ka Tevis izstâstîtais kâdreiz netiek kaut kur atst;ast;its ??...labi, nu jau par garu :))
ieteikums
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 21:11
madcynics:

cilvçki (gan klienti, gan terapeiti) ir daþâdi.
Daþiem (man, piemçram), terapija palîdz.
Citiem palîdz mâcîtâjs.
Citiem - tantiòa.
Citiem - ârsts, grâmata vai beidzot uzsâktâs sarunas ar vecâkiem.
Citi paði izíepurojas.

Tava pieredze ir Tava pieredze.

Bet par psihoterapijas darbîbas mehânismiem (bûtîbu, kâ raksti) - tâ ir vairâk, nekâ izrunâðana konficenciâlam klausîtâjam. Zini, tie vismaz 4 studiju gadi un vismaz 250 personiskâs terapijas stundas nav vis tukða laika ðíieðana un bumbiera dauzîðana, bet ar saturu piepildîts process.
Un sakarîgâkie terapeiti nekad (NEKAD) nebeidz mâcîties, jo saprot, cik ïoti maz zin par cilvçku un viòa "dvçseles" "uzbûvi".

Psihoterapija strâdâ. Ne visiem un ne vienmçr, bet vairumâ gadîjumu (precîzâk - ap 75%) - strâdâ.
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 21:26
...tikai praktizçjoðâ psihoterapija vçl aizvien ir Hipokrâta medicînas lîmenî...un 75 % strâdâ/???...kâ tur bija par to placebo???..un pie tam garu gadu garumâ ??...nja...uzpûtîbas netrûkst...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 21:48
madcynics- tagad es tocna zinu, kas tu esi:))))
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 21:52
madcynics

Vai nav vienalga placebo ne placebo, ja straadaa, t.i., cilveekam paliidz?

Tev tieshaam shkjiet ka shiem cilveekiem Tavi vaardi paliidz?
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 21:56
Sliktâkais noteikti ir tie gadi. Jo cilvçks spçj sevi sakârtot âtrâk. Droði vien ne katrs to spçj saprast pats. Paldies mascynics, ka padalîjies. Man nav tâdas problçmas, bet jauka ir apziòa, ka tieði tâ ir iespçjams sakârtot sevi: apjaust, kas ir svarîgi un kur smelties spçku:)
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 21:57
Ja cilveeks speej pats vai vinjsh meklee cita paliidziibu?
Man domaat, ka nee.
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:10
...viena lieta...ja gribi braukt uz Liepâju, tu skaidri zini, ka tavs vâìis çd tik un tik benzîna, paies noteikts laiks, kamçr tu aizbrauksui, tâtad, lai noteiktâ laikâ tu bûtu tur, ir jâizbrauc tikos un tikos, par degvielu tu izdosi noteiktu naudas summu, paçst, padzert...citiem vârdiem - tu plâno savu laiku un lîdzekïus...plânot var tad, ja tu zini ceïa mçríi :))...aiziet rumpîtis pie psihologa un sâkâs...es nezinu ko es gribu...baltsvârcis atbild - kâ es varu zinât, ko tu gribi...abi divi blenþ viens uz otri stulbâm acîm...next time tas pats...next time tas pats...beidzot kaut kâ gribçtâjs ir spiests pats kaut ko donmât...otrai pusei pie dirsas - desa uz maizes ir, un labi...jo otrs mazâk zinâs par savam vçlmçm, ja labâk...jo ilgâkam laikam darbiòð taisît gudru ìîmi un atgremot sagrâbstîtus citâtus...pamatâ katram jâpalîdz sev...un tas sirdzçjam ir jâapzinâs...citâdi paliek par slaucamu govi...un viss...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:13
..piebilde komtatiem...cilvçks daudz ko spçj pats...tikai kâdiem ir izdevîgi iepotçt domu - tu neko nespçj :))
,,,ezîtim...??
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:14
Muusu psihoterapeitiem veel ilgi nedraudees bada maize, taa kaa maaksliigi pietureet klientu ir vienkaarshi neprofesionaali un nedomaaju, ka daudzi ar to nodarbojas.

Bet Tu shkjiet savu negatiivo pieredzi gribi attiecinaat uz visiem.
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:17
Vai ta kaads saka, ka cilveeks nespeej? Arii terapijaa cilveeks dara pats. Tikai vajag paliidziibu kaadreiz. Vai tas ir nosodaami?
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:18
...kur aitas, tur cirpçji...jebkuram cilvçkam ir jâmîl sevi...pie tam ïoti...atkritîs 90m % problçmu...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:19
ne visi to spçj - un ko Tu viòiem ieteiktu, madcynics?
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:21
...es viòus nenosodu...tikai aicinu mîlçt paðiem sevi...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:23
nu bet varbût ðitie speciâlisti tieði kâ palîdz daïai atkal sevi iemîlçt?
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:24
...noelai...ko iesaku??...neko nedarît...pzsûtît dirt apkârtçjos...veltît kaut nedçïu sev...tikai pavaicâ, vai viòi paði to grib...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:27
Ne visi spçj tâ uzreiz pasûtît apkârtçjos uz dzîvot tikai sev.
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:28
a ko dariit taadam cilvekam kura problema tiesi ir taa, ka vins ir visus apkaarteejps pasuutiijis dirst, un vinam bez sevis nekaa nav?
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:38
...þurka izslçdza kompi :)) nerunâju par pasûtîðanu klasiskâ nozîmç...pavçrojiet, mîlîði, sievietes uz ielas...kules, somiòas, íeseles...stiepj atspçruðâs...ak vîriòam zeíîtes vajag...tûlît, èabulît...çesti gribas...tûkît uzsildîðu kotletîti..pie tam tas viss notiek LABPRÂTÎGI...tâda verdzîbas forma, ka vai nu...18 gadîgam piusîtim deguntiòð jânoslauka...VAI TAS IR VAJADZÎGS ÐÂDÂ FORMÂ?????...pçc tam brînâs -pârdegu...nja
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:42
No malas jau gudri spriest...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:47
Ezît, tad viòð iet pie psihoterapeita un dabû draugu:)



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2006 22:49 by strawberry.
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:49
...koma...trâpiju desmitniekâ??...bailes no pârmaiòâm ir visbriesmîgâkâs...ja tam tiek pâri - viss kulç...
...ezîtim..ðtelle sûdîga, ja viens...bet...viss kas notiek, notiek uz labu...
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 22:59
kadu veel draugu ZEmen? bet mad.. tu taapt neatbildeeji uz jautaajumu, ko dariit tiem, kas visu dziivi vero vaarnas un zvirbulus un dziivo laukos, bet jjuutas slikti, vai viniem braukt pleziiraa uz riigas centru mekleet kaadu bomzi ar ko parunaat?:))))))))))))))
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 23:05
...nezinu...uzdevi grûtu jautâjumu...kaut gan :))...atbildçðu ar pretjautâjumu - ko pats vçlies??
Re: Stress pirms psihoterapijas
19.07.2006 23:06
Nu draugu par samaksu, ezît:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 22?
Ziņa: