pieaudzeetie nagi

Aizsāka jeena 

pieaudzeetie nagi
21.07.2006 22:24
Nesen pieaudzeeju nagus.Esmu dzirdeejusi,cik ljoti tas kaiteejot nagiem.Bet nags tacju nav dziivs.Respektiivi,kaa var kaiteet kaut kam,kas tik un taa nav dziivs??!!
dolaars
Re: pieaudzeetie nagi
22.07.2006 00:00
varbût tas bûs paskarbi teikts, taèu ðíiet, ka tavas smadzenes jau sen kâ nav dzîvas. vai neesi ievçrojusi, ka nagi aug? un vai tas, kas spçj augt var bût nedzîvs? lai gan, protams, nav skaidrs, kas tiek saprasts ar vârdu "dzîvs"... taèu neatkarîgi no tâ, es sliecos domât, ka arî "nedzîvâm" lietâm var nodarît kaitçjumu. piemçram, slikti aizvâkotai zapts burkai var kaitçt skâbeklis, proti, tâs saturs mirs jeb sapelçs.
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 22:46
dolârs, aizej, draugs, palasi kâdu grâmatiòu par ðo tçmu pirms braukt augumâ - nags, tâpat kâ mats, nav dzîvs.
jeena - nagam tas kaitç tikai tik daudz, ka, kâ jau pamanîji, ïoti daudz kas tiek novîlçts nost, lai dabûtu gludu pamatni lîmçðanai, un tad, kad izdomâsi to gçlu/akrilu òemt nost, Tavs nadziòð bûs plâniòð un bûs riktigi jâpiestrâdâ pie tâs vietas baroðanas, no kuras nags aug.
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:07
Nagi, taapat kaa mati, ataug. Un tas bojaajums buus tieshi tik ilgs, cik laika vajadzees tam nagam ataugshanai peec pieaudzeetaa naga nonjemshanas.
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:14
Tos pieaudzçtos nagus jau nenoòem. Tos apstrâdâ augot nagiem un rezultâtâ arî paðas nagi izaug stiprâki.
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:15
strawberry - tev ir bijuði mâxlîgie nagi? un òemti nost arî tie ir?
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:20
Nç, man paðai ir smuki nagi. Es vçroju procesu darba kolçìei:)
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:24
Kaapeec nenonjem? Nonejm gan, kad apniik. Un pasha nags nav noveerots, ka stipraaks kljuutu- ne uz pashas piemeera, ne uz koleegju rokaam. Nonjemot pieaudzeeto savs uz kaadu laiku ir pabojaats (kameer ataug).
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:29
Kolçìei tagad ataug savçjie. Viòa smçrç ar kaut kâdu eïïiòu atauguðo daïu, lai nostiprinâtu, pieliktos pamazâm apstrâdâ, kamçr tie ataugs pavisam. Tos nenoòem viòi aug , kamçr noaug nost. Vienîgi dârga padarîðana, katra apstrâde 12-18Ls
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:31
Shitam pasaakumam pieaudzeetie ir absoluuti lieki. Vareeja no saakta gala ar eljljinju smeereet. Jo pieaudzeetie tikai bojaa.
Un nesmuki izskataas, ja gaida kameer noaug.
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:32
mjam, man ar ðitâ mçìinâja, bet nesanâca, pie beigâm nolipa nost tie tipði un skats bija paðausmîgs. Tagad man ar paðai smuki, bet izskatâs ka uz rudeni atkal bûðu sabriedusi jauniem, ðoreiz akrila.
is
Re: pieaudzeetie nagi
23.07.2006 23:56
akrila lûst vienâ lûðanâ.

Bet viss ir atkarîgs no meistara kâ liek

neeiet uz Alfas Kollonu
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 00:11
Nezinu. man gela nagi baigi luuza, lai gan izskatiijaas smuki.
Akrils tureejaas perfekti.
XXL
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 13:44
Lieku un esmu likusi tikai gçla nagus pie daþâdâm meistarçm. Pie vienas turçjâs labi, taèu drupa maliòas nost, pie otras - vienâ nedçïâ nolûza 7 gab., pie tâs, kur tagad eju jau 3 profilakses - nekâdu problçmu, ne drûp, ne lûst.
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:01
Nju man veel turas tiiri labi,vieniigi taa kaa pashas nagi aug diezgan aatri,tad man jau peec paaris dienaam,pagriezjot rocinju otraadi,var redzeet ataugushos iistos nadzinjus!!!
Ai,bet iisteniibaa it nemaz nenozjeeloju.Dari visu ko veelies un nav jaauztraucas par nagu laku-perfekts francju manikiirs vienmeer un visur!!!Feini,ka kaut kas taads ir!
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:30
Pieaudzētos nagus ņem nost,ja vajag...gēlu novīlē,akrilu atmiekšķē speciālā šķīdumā.To ko dara strawberry kolēģes,sauc par profilaksi un tas nenozīmē savu nagu ataudzēšanu,bet gan mākslīgo atjaunošanu.
Šie nagi,protams,bojā savu nagu,bet cik lielā mērā-atkarīgs no meistara,kā arī atkarīgs tas cik kvalitatīvi tie turēsies.
Akrils no gēla atšķiras ar elastitāti...gēls ir mīkstāks(kā materiāls),akrils cietāks...tām,kas strādā ar kompi labāks ir akrils.
Pieaudzētos nagus organisms var atgrūst un tāpēc dažkārt(ja nav meistara vai materiālu vaina),tie var krist nost...piem.gēls krīt,bet akrils nē...to paredzēt nevar...tāpēc viennozīmīgi nevar teikt,ka viens vai otrs ir labāks...
Ir gan viena atšķirība,bet pie mums Latvijā par to vēl nerunā,un tādēļ atturēšos arī es no komentāriem...
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:31
nu neturi gan sveci zem pûra?
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:34
Nju ja,man arii dikti interesanti palika!!!
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:37
Īsumā tas varētu skanēt,ka arils bojā meistara organismu(ir gan akrils bez smakas),bet slikti(uzsveru-slikti) gēla materiāli klienta....Diemžēl neprofesionālis nekad nezinās ko ar viņu dara...:-((
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:39
â, skaidrs :)
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:44
Hi,kad vienaa salonaa jautaaju ar ko tad geela nagi atshkjiras no akrila,man atbildeeja,ka akrils smird un tas arii viss.(?!:D)Nju cik noprotu,tad kvalitaate abiem ir vienliidz laba???!!
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:47
Nu jaunais akrils nesmird!!!Laikam meistare pati strādāja ar gēlu...hi-hi...tad jau protams,ka viss pārējais ir slikts...
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:48
mançjâ strâdâ ar abiem un labprâtâk liek akrilu, pie tam kautkâ pieaudzçjot pie sava nava gala - nu es tâ nemâku izstastît precîzi..
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:51
nekas tur veseliigs nevar buut shito smaku un viileeshanas putekljus visu laiku elpojot. Tikai vienu meistari esmu redzeejusi straadaajam respiratoraa. Tik nez vai tas ko liidz?
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:53
es savçjai pieprasîju lai uzliek masku :) izrâdâs viòai visu laiku bija, bet nelika - no klientiem kautrçjâs :)
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 22:59
Nju bet neviens jau nespieda izveeleeties taadu profesiju.Jebkurai profesijai ir savi miinusi,un katrs pats domaa par savu veseliibu,respektiivi liek vai neliek to resperatoru.
Bet vispaar Noela dariija ljoti labi!!
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 23:00
Nu jā masku vagag gan...bet kurš tad te teica,ka ir kas veselīgs?
Pie naga gala,nelīmējot tā saucamo tipsi materiālu liek uz formas...
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 23:02
jâ jâ, kautkas tâds. Ðito laikam arî izveikðu :)
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 23:03
Man uz formaam taisiitie fiksaak atluuza.
Re: pieaudzeetie nagi
24.07.2006 23:03
...hn...vijolîtei...vai vidçjam pirkstam - nu tam, bez naga - arî var pieaudzçt skaistu, apgleznotu, ar akmentiòiem izrotâtu, spigti sarkani nokrâsotu nagu...??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: