Homoseksuâlisms

Aizsāka gaaga 

gaaga
Homoseksuâlisms
04.08.2006 17:54
Homoseksuâlisms ir iedzimtîba jeb slimîba, iedomas, jeb psihes defekts/gïuks???
Re: Homoseksuâlisms
04.08.2006 17:57
Tas ir tâpat kâ, ja cilvçks ir kreilis, viòð nevar bût labrocis.
so
Re: Homoseksuâlisms
04.08.2006 18:06
Tikko lasiju gramatu "Trollu zemes princis", kura ir apraksts par latvieti, kura aprecejas ar norvegi. Tiem piedzimst meita un tevs vinu seksuali izmanto jau no pirmas dieninas. Mate to atklaja, kad bernam bija paris gadu. Gramata ir dazadi atgadijumi iz dzives un tiek uzsverts, ka homoseksualisms, pedofilija nav slimiba. Nav pieradits, ka butu vainas genos tiesi siem cilvekiem. Visbiezak tadi rodas tajas gimenes, kur berni tiek seksuali izmantoti.
Re: Homoseksuâlisms
04.08.2006 19:52
...cilvçku, kurð tendçts uz vardarbîbu, èakarç visâdi psihologi...visi krata pirkstu - ai, ai, ai...zagðanas ligas pâròemtos sçdina pa cietumiem...jocîgi..lai neteiktu vairâk...bûs jâdibina kleptomânu partija...ar slepkavnieku frakciju...
Re: Homoseksuâlisms
04.08.2006 22:24
slimiiba - psihiska
prizma
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 11:59
kas lai to zina, kas tas iisti ir. domâju to neviens taa iisti nevar pateikt.
tachu es domaaju ka ir visaadi varianti un tas ir individuaali.
* ir kas taadi jau piedzimst
* kas ietekmeejas un par taadiem kljuust, kam taa seksualitaate nav stabila, biseksuaalji...
tie kas taadi jau piedzimst nav nepiekaa vainiigi,
bet tie kas nodomaa jaapameegjina redzees kaa buus - tie ir perversi un pretiigi ljauzhi.
salda
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 12:15
atminos, ka skatijos kartejo gudro raidijumu pa discovery, un tur tika apgalvots, ka tas tomer ir iedzimts. aba dzimuma cilvekiem tika salidzinats kaut kads centrs smadzenes, kas par kaut ko bija atbildigs:} jega tada, ka sievietem sis centrs ir lielaks ka virietim- heteroleksualim. bet virietim gejam sis centrs bija tada pasa apmera ka sievietei. morale- ka virietis gejs "galva" tomer ir gejs.
diemzel par sievietem lesbem nebija paskaidrojumu
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 12:41
Es pie shii jautaajuma nesaspringstu un uzskatu katrs cilvis var dariit kaa vinjam patiik. Iznjeemums ir jaunu zeenu iesaistiishana homoseksuaalajaas attieciibaas, seks ar maziem beerniem un seks piespiedu kaartaa jebkuraa gadijumaa.
gaza
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 15:17
tas ir murgs
trrr
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 15:33
to taèu jau pamatskolâ mâcîja (anatomijâ), ka tas ir iedzimts, saistîts ar hromosomâm. nebeidzu brînîties par cilvçku neizglîtotîbu.
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 20:12
kâdâm vçl hromosomâm. Sauc tad konkrçti ar kuru un kurð gçns.
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 20:31
Noela:-)))
jhkj
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 21:14
kaada veel slimiiba??? tas ir taa pat kaa vienam patiik brunetes, bet otram blondiines, bet tresham resnuliites, tikai gejiem patiik vechi. kaada starpiiba galu galaa starp dzimumiem? lielas jau nav, tikai gjenitaalijas un veel shaadas taadas nianses kjermenii.
sol
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 23:03
Ka tad, anatomija macija!! HAhaha!! Nekados genos nav vainas!
Ok, it ka jau nebutu iebildumu, ka viena dzimuma lauzi kopa saiet, bet ko tad, kad sie sak bernus tiranizet. Par so temu daudz netiek runats un ir tik daudz valstis ka Taizeme, Afrika, Azija, kur mazgadigus par letu naudinu notirgo sadiem priekiem.
Un otrs, tagad jau lezbietem atlauts bernus adoptet. Kas labs no tadas gimenes var bern tikt ieaudzinats? Ja, ka labi but viendzimuma laulibam!!! Berns jau neko citu nebus redzejis...
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 23:08
strawberry - ko smaidi, ko atkal nesaprati?
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 23:12
Noela, nu laikam kâ tâds pajolîtis smaidu:-)))
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 23:13
nu to tu pati pateici.
Re: Homoseksuâlisms
05.08.2006 23:15
Nuja, Noela, a kas?:)
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 00:10
Vismaz vienu reizi strawberry apgaismiiba. Citaadi ne pakam nesapratu smailijus priekshaa pakaljaa... Nu viss skaidrs.
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 00:19
Komat, tad jau tev tâ apgaismîba, ka tev viss skaidrs:)
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 00:21
Tev mellene apgaismiiba beidzot, ka pajoliite esi.
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 00:22
Hm, nu labi:)
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 00:24
oo, nu ta beidzot mçs par kautko vienojamies.
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 15:51
cik zinu ir vairâkas homosex izcelsmes teorijas
noela un ,,, -gudrinieces no medicînas aprindâm- pastâstiet, kura tad tâ îstâkâ un atzîstamâkâ patreiz
Re: Homoseksuâlisms
06.08.2006 22:31
tâ kâ homosex cik man zinâms nav medicîniska raxtura problçma, varu teikt tikai to, ko esmu lasîjusi - meklçja to gçnu, bet lîdz ðim nav atrasts.
Cats
Re: Homoseksuâlisms
07.08.2006 08:32
es domâju, ka iedzimta. Bet ne gluþi kâ to pasniedz. Iedzimta ir pârsvarâ biseksualitâte. Nu un tie biseksuâïi, vieni fiksçjas uz pretçjo, otri uz savu dzimumu daþâdu faktoru dçï. Nu vçl daþi ir homosexuâïi spiestâ kârtâ, piemçram ir vîrieði, kas savâ iekðienç jûtas kâ sievietes un labprât ðíirtos no krâniòa, tâpat kâ sievietes, kas gribçtu bût par vîrieðiem. Ja ðie cilvçki iesaistâs homoseksuâlâs darbîbâs, tad tâs tikai ârçji var nosaukt par tâdâm, iekðçji tomçr satiekas pretçjie dzimumi.

nja, vçl te viens izteicâs par kaut kâda centra salîdzinâðanu galvâ. Sak veèiem tas ir lielâks, sievietçm mazâks, gejiem, tas ir tâds pats kâ sievietçm. Un nu secinâjums bija ka gejs galvâ paliek gejs. Neloìisks secinâjums, loìiski bûtu, ka gejs galvâ ir sieviete.
Bet ja tas ir tâ, kâ tad var gejs, bûdams galvâ sieviete, satikties ar otru tâdu paðu, kas galvâ ir sieviete, viòam vajadzçtu izvçlçties veci, kas galvâ ir vîrietis, nu un tâtad uzmâkties vai gaidît uzmanîbu no heterosexuâliem veèiem. Kaut kas neðtimmç. Bet ja òemam kaut vai daïçju bisexualitâti, tad var izskaidrot, un tad pat îsti nav svarîgi cik liels ir tas centrs galvâ.
Re: Homoseksuâlisms
07.08.2006 09:50
es vairâk sliecos domât ka tas ir "psihes gïuks", kâ te jau izteicâs.
zoofîlija, pedofîlija, nekrofîlija un citas patoloìiskas fîlijas gan neizskatâs iedzimtâs - gribçtu es satikt cilvçku, kurð galvâ satiekas at savu iekðçjo aitu :D
Tad kâpçc lai homosex bûtu savâdâks? un kâpçc to izdala kâ atseviðíu grupu? tâpçc ka sexo ar savas sugas pârstâvjiem? (nekrofîli jau ar sexo ar savas sugas pârstâvjiem). Pârmantotas ar tâs nav, jo bçrnu no tâdâm savienîbâm nav.
Re: Homoseksuâlisms
07.08.2006 10:12
nu tipa ir jau tas pats, kas zoo, pedofilija un nekrofilija, tikai ar to atskiribu, ka visas ieprieks minetaas ir seksualas izmantosanas, jo no mirona un dzivnieka nevar sanemt piekrisanu, un berns, ja ari piekrit, tad nosaciti. man liekas, ka tas rodas bernibaa, kaut kas pietrukst gimenee. varetu but, ka vecakiem kaut kas nav bijis labi seksualajaa dzive, nav abu vecaku, nav seksa, vai pa daudz.
Tad jau sanak ja es esmu pargulejis ar meiteni, kas jaunaka par mani un ir zem 18 skaitos pedofîls, neòemot vçra faktu ka uz cieðâku kontaktu pamudinaja otrs dzimums.
Re: Homoseksuâlisms
07.08.2006 10:31
nu tipa pec likuma jau laikam Martin taa sanak, bet pec likuma dzert var no 21 gada un pipet no 18, un uz ielas pec 23 atrasties no 16, ta ka ..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: