Homoseksuâlisms

Aizsāka gaaga 

Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 10:37
man arî ðíiet, ka viòi paði uzmâcas sabiedrîbai ar savu bûðanu
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 15:29
Vai tas, ka viòus apmçtâ ar sûdiem nenozîmç, ka viòiem tiek liegtas tiesîbas (vismaz kâda atsaldeòu grupa viòiem liedz) bût cilvçkiem?
Kas attiecas uz skaïu demonstrçðanu - tikpat labi var aizliegt iet gâjienos leìionâriem, dziesmu svçtku dalîbnekiem, u.c., jo viòi pauþ savu nostâju kâdâ jautâjumâ.
Un sabiedrîbas sagatavoðana - mîïie, kurð te bija tas, kas balsoja par iestâðanos ES un nezinâja ka iekð ES valstîm ðitâdi gâjieni notiek un homofobija nav tik atklâta?
Hm...
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 17:53
Apmetasanas jau bija pec tam, bet par tiesibu liegsanu homoseksuali runaja pirms vinus kads vispar saka planot apmetat! Un, kad prasu precizet un konkretizet, kuras tiesi tiesibas ir liegtas, neseko konkreta atbilde! Tas, ka cilvekiem gribas iet gajiena ir OK, bet ja tas gajiens tiek pasniegts ka protests pret to, ka sabiedriba ierobezo vinu tiesibas, bet pati sabiedriba pat nav informeta, ka vini kautko ierobezo (t.i. neapjauss), tas nu nav pratigs piegajiens sai problemai. OK, kas seko talak? Izblavas, sadraudeja ar nez kadam tiesam, prominentas personas izteica savu viedokli,bet kur ir diskusija, kur ir skaidrosana sabiedribai, ka nav labi but neiecietigam, ka homoseksualisms nav perversija, ka joprojam uzskata dala sabiedribas... Kur tas viss ir? Viss norimas, lai nakamgad sai pasa laika atsaktos no jauna, lai atkal kads iztaisitos par upuri, kaut gan pats so notikumu gaitu veicina! Tada divkosiga padarisana.

Legionariem jau nelauj iet gajiena, tikai vini nez kapec Eiroparlamenta deputatus neiesaista un tiesas nesudzas :), nez vai tas butu ar cienijamo vecumu saistits, vai ari ar dzives pieredzi?

Un kad tika runats par iestasanos Eiropa, vai kads ar pusplestu vardu piemineja homoseksualitates problemas, ka mums tagad bus japatik visam, ko grib Eiropa, ka nedrikst but savs viedoklis?
besk
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 18:06
geji jau var darît tikai to, ko var - kaut vai iet tajâ gâjienâ reizi gadâ :)
izglîtoðana, skaidroðana utt ir jâdara pareizajiem. politiíiem un ministriem, kuri par negejiem iztaisâs. tie apsola un neko nedara.
vai gejiem bûtu jâiet gâjienâ katru nedçïu, lai atgâdinâtu politiíiem un ministriem to, ko viòi reizi gadâ apsola?
madcynics garâmejot
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 18:30
...Hm kâ naglai uz galvas...tâtad lielie pediòu aizstâvji - paskaidrojiet, kur tirk pârkâptas, kur tiek diskriminçti...tûlît gâzîsies nekonkrçtas frâzes - viòus, viòus, nabaga gej...tfu tu vells - pedâïus :))
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 22:02
ïoti daudzus latvijas iedzîvotâjus par tolerantiem (pret iebraucçjiem, pret gejiem, pret citu reliìiju pârstâvjiem (musulmaòiem), pret visu uun visiem citiem, kas atðíiras no paðiem) ir ïoti grûti nosaukt.
Es nevaru konkrçti nosaukt kâdas tiesîbas gejiem liegtas, jo es pie viòiem nepiederu, savukârt redzot (dzirdot) ko par viòiem saka cilvçki apkârt - homofobija zeï un plaukst, pat ar sadistisku piesitienu (vârdos, nu jau pâriet uz darbiem). Skaidrs ka cilvçks nevar normâli justies tâdâ vidç, un normâli, ka viòð pret to protestç vai mçìina pievçrst sabiedrîbas uzmanîbu. Interesanti kâpçc valstîs kur ir normâla attieksme, tâdi "protesta" gâjieni nenotiek?
Savas domas, tas ir labi, bet jâpadomâ arî ka mçs neesam (vairs) paði par sevi.
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 22:28
...nu ja...citçju ; Es nevaru konkrçti nosaukt kâdas tiesîbas gejiem liegtas, jo es pie...komentâru nav...atgâdina Pujatu...da vinèi kodu lasîjis neesmu, bet esmu pârliecinâts, ka sûds...un tu ar, Brut...
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 23:34
madcynics, pieïauju ka tev, tâpat kâ daudziem, ir paziòas un draugi geji - jeb nav? Man ir.
Re: Homoseksuâlisms
14.08.2006 23:58
...geji nav...nav tâdu geju...homoseksuâlisti ir...un neviens no viòiem nejûtas kaut kâdâ veidâ diskriminçts vai apdirsts...ar pederastiem nâcies saskarties...un nevajag man strâstît glupîbas par nabaga dzîves pabçrniem...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 00:04
Nja? Man gan stâstîjuði kautko citu - tieði to, ka jûtas diskriminçti - ne vienmçr un visur, bet gadâs, domâju ka bieþâk nekâ, piemçram, man.
Un kâpçc tad nav geju? tâpçc ka tas ir latviskojums vârdam gay?
Un kâds sakars tam visam ar pederastiju?
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 00:57
...gejs ir jaunveidojums...tâpat kâ ebrejs...tâpat kâ transpersonas...tâpat kâ afroamerikâòi...neredzi sakarîbas ar Bâbeles torni??..:))...pederastija??...tas pats zilums vien ir...pameklç rakstos...un vçl...tieði viendzimuma sakari ir visbieþâkâ parâdîba tâ saucamo pedofîlu vidû...secinâjumus dari pati...un visas tâs tolerances ir visðausmîgâkais murgs...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 08:15
un ka jaunveidojums? tâpçc nelietot tos? Un Bâbeles toròi tâpat kâ citi svçto rakstu sacerçjumi un tçli man vienaldzîgi, vari tos nemaz nepiesaukt.
Pederasti tie paði pedofili? un kâ nosaukt vecu krânu kas guï ar meiteni pirms 16? sievieðu prostitûcija tomçr ir izplatîtâka, tâpçc tîri statistiski tâdu krânu bûs vairâk. Tad sanâk ka heteroseksuâli sakari arî ir slikti?

Gan jau ka visiem piemît kâda îpaðîba/îpatnîba, par ko viòus varçtu izsmiet un dauzît - nu nenovçlu tev ar tavu ðâdu îpaðîbu/îpatnîbu nokïût tâdâ sabiedrîbâ.
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 08:54
Pagaidiet, ja es pareizi saprotu tad homoseksuaalisms ir negatiiva sabiedriibas paraadiiba. Tad kaada velna peec te kaut kaada tolerance jaaveido. Un kaada ir sabiedriibas loma tajaa ka divi dzheki grib viens otru dibenaa draazt. Vinji ko, grib to dariit sabiedriskaa vietaa ka mums buuutu taa tolerance vajadziiga. Toleranci vinji grib taapeec lai vareetu savu nepareizo nostaaju izplatiit tautaas. Visi taapat zin ka likums neaizliedz homoseksuaalus sakarus. Vai tad ar to nepietiek?
besk
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 09:10
nu vai tad nezinât, kaut vai tâs tiesîbas mantot laulâtajam draugam ir pilnîgi objektîvs ierobeþojums
(teorçtiski var, bet praktiski ir neatraidâmie mantinieki)
ka ari tas, ka liela daïa ïauþu ir tik neiedomâjami stulbi, ka daudzu gadu garumâ nav spçjuði iemâcîties vârda "pedofils" nozîmi. tas gan nav viòu personiskais ierobeþojums; stulbi cilvçki ir visas tautas slogs :(
Hmm...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 10:12
Noela, tie homoseksualistu un draugu apvienibu gajieni notiek ari valstis, kuras attieksmei vismaz vajadzetu but normalai, t.i. vecajas Eiropasa valstis. Varbut tos nesauc par protesta gajieniem bet praidiem, bet princips jau ir tas pats, vai nu par iecietibu un dazadibu, vai ari pret neiecietibu un vienveidibu.

Ja, ir Latvijas lielaka sabiedribas dala neiecietiga pret svesajiem un savadakajiem. Pilnigi normali, jo jutas apdraudeti un nedrosi visados veidos - emocionali, ekonomiski, politiski. Un, ja viena (mazaka) sabiedribas dala saka otrai (lielakai) - tu mani diskrimine un vispar tu esi slikts, tad nevar ceret uz sapratni un miermiligu lidzaspastavesanu. Jo agresija izsauc pretagresiju. Un homoseksualu un draugu apvienibas pazinojumi abus sos gadus bija diezgan agresivi, ko ari var saprast, jo vini jutas diskrimineti. Pilnigi noteikti, ka vareja atrast citu veidu, ka pazinot par savu slikto stavokli sabiedriba.
Ja paskatas, ka notiek sie praidi citur pasaule, tad skaidri var redzet, ka miermiligi sie pasakumi noris valstis, kur cilveki ir apmierinati ar dzivi un jutas stabilaki. Latvija diemzel pie sim valstim vel nepieder. Kad sabiedriba izaugs un attistisies, tad ari lai riko praidus.

Un nevar prasit, lai tulit visi pienemtu savadakos. cik no mums ir berniba spelejusies kopa ar melnadainiem berniem? Cikiem no mums skola ir macita religijas vesture, skaidrojot islama principus? Cikiem no mums ir bijusi normala seksuala izglitiba skola, kur iemaca atskiribu starp homoseksualitati un pedofiliju? Cik no mums par siem jautajumiem var aprunaties ar saviem berniem nepauzot negativas emocijas?

Un tas politkorektums, kas izpaltits vecajas Eiropas valstis (man ir bijusi ciesa sakare ar to) ir pretigi divkosiga busana. Neviens nesaka, ko doma, bet saka ta, ka butu pareizi jasaka. Ta ir bumba ar laika degli.
madcynics garâmejot
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:11
...ir tik neiedomâjami daudz stulbu ïauþu, kas akli tic visam, ko raksta...tikai fakti uzrâda pavisam ko citu...un pedofîls 90 % gadîjumu ir pederasts...stulbâ statistika:)...tâtad, besk, lasi avîzes, klausies, ko Tev birstç galvâ plaðsaziòas lidzekli un dzîvo maldos...piekritu Tev vienâ lietâ - stulbi cilvçki visas tautas nelaime...ar tumsoòâm vieglâk manipulçt...ar ko apsveicu...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:13
A kur ta Tev madcynics taa pilniigi droshaa infa ir? Palasies, kas ir beernu sex maniaki -- braalji, skolotaaji, teeti, opji, ne jau kaac no gejkluba atskrien un nodara savus varas darbus.
Hmm...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:15
madcynics, kur tad tada statistika ir dabonama?
madcynics garâmejot
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:16
...ira,ira...atðkirîbâ no daudziem :))
besk
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:25
padodi man lûdzu to statistiku :)

es zinu tikai to, ko esmu dzirdçjusi un lasîjusi, un visur ir informâcija, ka pedofîlija visbieþâk izpauþas starp mazu meiteni un heteroseksuâlu vîrieti, tâ kâds no klâtesoðajiem tagad bûtu tûlît atðaujams pçc ðîs definîcijas. tas bija joks.
madcynics garâmejot
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:28
...tur jau tie sûdi - esmu lasîjusi...tatad to info, ko tev pasvieþ...
...pasviest staistiku??...tu sev glaimo...meklç pati...
besk
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:32
es neizdomâju faktus, un man ir citas lietas, ar ko nodarboties, nevis apkopot statistiku. un man laikam bûtu jâmaina profesija un vairâki gadi jâstrâdâ, lai dabûtu pieeju ðâdiem informâcijas pirmavotiem. tâdçï païaujos uz dabonamo. arî uz tavçjo, ja tâda tev bûs.
kur tu òçmi ðo statistiku? vai tev ir pieeja kaut kâdâm krminâlistikas informâcijâm?
madcynics garâmejot
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:37
...silts...
besk
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:42
nu tad kâpçc neklâsti precîzu informâciju.
ja jau esi ar ðîm lietâm saistîts, tad saproti arî, ka man ðî infa nav piejama, un ir lieki sûtît man to meklçt.
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:42
Mad,

Es arii taa varu pateikt, bet taalaak Tu eniivei nevari iet, taa ka sanaax taapat kaa ar to vienu augu, kas aug uz kaut kaadas salas Aafrikaa un par ko runaa UB izplatiitaaji... To augu neviens neredzees, bet naivos ljauzhos intriga palix.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2006 12:43 by Runcene.
madcynics garâmejot
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:44
...tapçc, ka slidena tçma...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 12:47
Jaa, bet shitaa tieshi tenkas rodas... nesmuki, ka vechi tenko...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 13:00
Kails fakts no dzîves, atmiòa no bçrnîbas:
manâ kâpòu telpâ dzîvoja inteliìents, vientuïð vîrietis.Vienreiz rîta pusç pa viòa durvîm izmetâs puika pidþamâ un mani gandrîz notriec no kâjâm.Ðo faktu bûtu piemirsusi, ja vçlâk mani neapskaidrotu par viòa "zilo" dzîvesveidu.Partneri- nepilngadîgi zçni, labbprâtîgi(?)Tad arî pirmo reizi kaut ko tâdu uzzinâju.
Nu kas viòð- pedofîls vai gejs?
besk
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 13:15
tas ir 1 gadîjums un nevis pilna statistika, truklât nav zinâms vecums.
klâtesoðais ku! savukârt stâstîja par saviem sakariem ar nepilngadîgâm meitençm, tâ ka mums paðlaik ir pa 1 gadîjumam abâs pusçs.
Hmm...
Re: Homoseksuâlisms
15.08.2006 13:17
Vins ir pedofils
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 6?
Ziņa: